• Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

BALDAI INTERJERAS DIZAINAS 2019

2019-09-26

Dalyvaujame parodoje “BALDAI INTERJERAS DIZAINAS 2019”: ergonominio sėdėjimo sprendimai- kaip sukurti komfortišką ir motyvuojančią darbo aplinką


Skubame pasidalinti džiugia naujiena ir kviečiame visus susitikti  spalio 3-5 dienomis Vilniuje, kur  jau 25-ąjį kartą organizuojama specializuota paroda “BALDAI INTERJERAS DIZAINAS “/FURNITURE INTERIOR DESIGN. Tai viena didžiausių specializuotų baldų, interjero ir dizaino parodų Baltijos šalyse.

Metų tema– INTERJERAI VERSLUI: nuo interjero koncepcijos, projektavimo, apdailos, apšvietimo iki galutinio sprendimo. Didžiausias dėmesys skiriamas inovatyvaus biuro kūrimui.  Jau 28-erius metus mūsų įmonė specializuojasi kėdžių gamyboje ir prekyboje. Mes bendradarbiaujam įrengiant šiuolaikinius biurus, kuriuose dera naujausios technologijos, funkcionalumas, patogumas ir ergonomika. Visi šie veiksniai (ergonominio sėdėjimo sprendimai) padeda sukurti komfortišką ir motyvuojančią darbo aplinką.

Parodoje pristatome naujausią ergonominių kėdžių kolekciją. Darbuotojų ir vadovų kėdės sukurtos taikant naujausias technologijas ir ergonomikos principus. Ergonominės kėdės pasižymi funkcionalumu, ilgaamžiškumu bei praktiškumu. Kiekvienas praleidžiantis daug laiko dirbdamas biure, puikiai žino, kaip svarbu sėdėti patogioje, judesių nevaržančioje darbo kėdėje. Ergonominė kėdė, net ir ilgai sėdint, neapkrauna stuburo, gerina kraujotaką bei bendrą dirbančiojo savijautą, o tai svariai prisideda prie darbo našumo. Kiekvienas darbuotojas galės kėdę prisitaikyti prie savo individualių poreikių. Tai padaryti padės  išskirtinės ergonominių darbo kėdžių sąvybės: galimybė reguliuoti sėdynės ir atlošo aukštį, nugaros atramos aukščio reguliavimas, galimybė keisti sėdynės gylį bei porankių aukštį, reguliuoti atlošo kampo kreipimą.

Įmonių atstovai, interjero dizaineriai, projektuotojai ir architektai, visi ieškantys naujų idėjų ir įkvėpimo ergonominio sėdėjimo galimybėse, pas mus ras ne tik ką apžiūrėti,  bet ir įsigyti. Parodoje konsultuos patyrusių profesonalų komanda, tad kviečiame ateiti ir išbandyti mūsų pristatomas ergonomines kėdes. Aplankykite mus mūsų stende Nr.5.C07 (5 salė) ir  kartu atraskime ergonominio sėdėjimo pranašumus.

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!