• Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Reguliuojamas biuro stalas eModel.Reguliuojamas biuro stalas eModel.

eModel

eModel – stalas, kuris nuo kitų išsiskiria savo funkcionalumu. Šiame produkte yra integruotas elektrinis mechanizmas, kurio dėka vartotojo darbo vieta taps ergonomiška ir patogi darbui. Ergonomika yra pagrindinis mūsų biuro dizaino principas, ypač kai kompiuteris yra pagrindinis darbo įrankis. Rašomasis stalas su elektra valdomu aukščio reguliavimu, kurį galima įsigyti kaip sistemos dalį, leidžia greitai pritaikyti stalo parametrus pagal vartotojo aukštį. Jei išlaikysite taisyklingą kūno padėtį, pagerės darbo komfortas, gera sveikata ir bendra fizinė bei psichinė būklė. Ilgos darbo valandos prie stalo tikrai nėra naudingos jūsų stuburui. eModel stalas su elektriniu aukščio reguliavimu leidžia atlikti kasdienes užduotis sėdint ir stovint, palengvinant stuburo ir kaklo raumenis. Galimybė pakeisti savo darbo padėtį nuo sėdėjimo iki stovėjimo ar pusės stovėjimo daro teigiamą poveikį jūsų sveikatai ir atitinkamai padidina jūsų produktyvumą ir komfortą darbe.

Suprojektuosime ir įrengsime jūsų biurą. Kaina skaičiuojama pagal konkretų projektą, kreipkites – info@musonas.lt

Į palyginimą

Ergonomika yra pagrindinis mūsų biuro dizaino principas. Ypač tai svarbu, kai kompiuteris yra pagrindinis darbo įrankis. Rašomasis stalas su elektra valdomu aukščio reguliavimu, kurį galima įsigyti kaip sistemos dalį, leidžia greitai pritaikyti stalo parametrus pagal vartotojo aukštį. Jei išlaikysite taisyklingą kūno padėtį, pagerės darbo komfortas, gera sveikata ir bendra fizinė bei psichinė būklė. Ilgos darbo valandos prie stalo tikrai nėra naudingos jūsų stuburui. Reguliuojamas biuro stalas eModel su elektriniu aukščio reguliavimu leidžia atlikti kasdienes užduotis sėdint ir stovint, palengvinant stuburo ir kaklo raumenis. Galimybė pakeisti savo darbo padėtį nuo sėdėjimo iki stovėjimo ar darbo pusiau stovint daro teigiamą poveikį jūsų sveikatai. Reguliuojamas biuo stalas atitinkamai padidina jūsų produktyvumą ir komfortą darbe.

Didžiosios Britanijos skambučių centro Teksaso „A&M Health Science Center“ visuomenės sveikatos mokyklos atlikti tyrimai buvo skirti darbuotojų, dirbančių prie tradicinių darbo stalų, ir tų, kurie dirbo eModel darbo vietose. Suskaičiavus su klientais vykusių pokalbių kiekį, buvo nustatyta, kad pagrindinis veiklos rezultatų rodiklis darbuotojų grupėje, dirbusių prie eModel stalų,  per šešis mėnesius padidėjo nuo 27% iki 53%.

Ar tai veikia? Taip, taip yra.

eModel linijos stalas pasižymi šiomis techninėmis detalėmis:

 • vertikalus magnetinis kabelis kompiuterio laidui;

 • horizontalus magnetinis kabelis kompiuterio laidui;

 • aptraukta gobelenu plokštė;

 • elektroninis aukščio reguliavimo mechanizmas;

 • rankinis valdymo blokas su atminties funkcija;

 • A ir B formos kojos.

Siūlomos gobelenų spalvos:

Jums taip pat gali patikti…