• Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Minkštasuoliai inovatyvaus dizaino biurui

2019-08-02

Darni komanda yra kūrybinga komanda. Tai komanda žmonių, kurie mėgaujasi kartu praleistu laiku, pasitiki vienas kitu ir įgyvendina savo įmonės vizijas kurdami įdomius projektus. Inovatyvaus dizaino minkštasuoliai sukuria biuruose labai svarbią erdvę, skirtą neformaliems susitikimams rengti, bent trumpam pasimėgauti ramybe, visiškai atsipalaiduoti, pasisemti naujų jėgų ir energijos.

Optimalus darbo vietos ar laukimo salės išdėstymas daro didžiausią įtaką ten dirbančių darbuotojų ir įmonės svečių savijautai, komunikavimo procesui bei darbo našumui. Norint palengvinti efektyvų kasdienį darbą, daugiausia teigiamos įtakos daro paprasti ir patikrinti sprendimai – inovatyvaus dizaino minkštasuolių „Tapa“ arba „LinkUp“ pasirinkimas.

Minkštasuoliai invatyvaus dizaino biurui

Mūsų asortimente esanti spalvingų, lengvai komplektuojamų, patogios ergonomiškos formos minkštasuolių kolekcija skirta sukurti poilsio bei neformalaus bendravimo zonas biuruose ir kitose viešosiose erdvėse. Neformalus žvilgsnis sukuria malonią atmosferą, skatina vaizduotę ir padidina drąsą dalintis ją su kitais. Biuro interjero dizainas padeda įmonėms įgyvendinti įvairius tikslus. Nors biurų darbas skirtingose organizacijose atrodo panašus visoms įmonėms neįmanoma pritaikyti vieno biuro organizavimo stiliaus. Dėl plataus kokybiškų medžiagų pasirinkimo, modernių ir klasikinių modelių asortimento mūsų minkštasuoliai puikiai tinka bet kokiam interjerui. Kokybiška estetinė aplinka tapo neatsiejamu sėkmės garantu siekiant sukurti patrauklią darbo ir poilsio aplinką biuruose. Minkštasuolių modelių įvairovė ir skirtingų konfigūracijų galimybės taip pat padeda laukimo salėse, esantiems įmonės svečiams ir lankytojams jaustis patogiai. Laukimo laikas niekada neprailgsta, jei galite atsisėsti ant spalvingo, minkšto kaip aksomas pufo ir atsipalaiduoti ar ramiai paskaityti žurnalą patogiame, tvirtame krėsle.

 Minkštasuoliai invatyvaus dizaino biurui

Daugeliui kompanijų verslo santykiai yra prioritetas. Todėl pageidautina, kad klientas, einantis į įmonės biurą, susidarytų įspūdį, kad turi reikalų su patikimu ir profesionaliu verslo partneriu. Norėdami pasiekti šį efektą, biuro dizainas turi atitikti įmonės verslo profilį. Mūsų minkštasuolių kolekcijoje kiekvienas galės atrasti baldus geriausiai atspindinčius darbo pobūdį bei susikurti išskirtinę aplinką. Visą minkštasuolių kolekciją galite rasti adresu: https://www.musonas.lt/minkstieji-baldai/

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!