• Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Minkštasuolis Magnes II skirtas įvairių tipų ir dydžių interjerams.Minkštasuolis Magnes II skirtas įvairių tipų ir dydžių interjerams.

Magnes II

Dėl savo modernaus dizaino, paprastų ir įvairių formų ir begalybės kombinacijų, Magnes II sėdimųjų vietų modulinė sistema puikiai išpildys bet kokį interjerą.

Šią liniją sukūręs dizaineris:

Kaina skaičiuojama pagal konkretų projektą, kreipkitės – info@musonas.lt

Į palyginimą

Magnes II yra modulinė sėdimųjų vietų sistema puikiai tinkanti viešųjų erdvių interjero išpildymui. Sistemos lankstumas užtikrina laisvą išdėstymą ir ne mažą skaičių konfigūravimo galimybių. Minkštasuolis Magnes II yra puikus sprendimas įvairių tipų ir dydžių interjerams. Tai yra lanksti modulinė sėdimųjų vietų sistema, puikiai tinkanti didelėms erdvėms ir mažiems interjerams. Magnes II serijoje yra sėdynės, stalai, dvipusiai foteliai ir kiti komponentai, kurie maksimaliai padidina interjero funkcionalumą su minimaliu elementų skaičiumi. Šių baldų sėdynių konstrukcija pagaminta iš medienos drožlių plokštės, kuri yra laminuota iš abiejų pusių. Stabili ir tvirta struktūra užtikrina ilgalaikį naudingumą, o minkšti elementai daro sėdynę ypač patogią. Įvairios apmušalų medžiagų spalvų gamos leidžia interjero dizaineriams įgyvendinti bet kurią savo viziją. Svarbiausia, kad minkštasuolis Magnes II – nedominuoja interjere, bet subtiliai pabrėžia jo charakterį.

Modulinė sėdimųjų vietų sistema Magnes II suteikia galimybę sukurti nemažą kiekį skirtingų konfigūracijų.

Siūlomos skirtingos konfigūracijos:

Atlošas ir sėdynė

Modulis su minkšta sėdyne ir pagalve, pritvirtinta prie vienos pusės. Šoniniai elementai yra pagaminti iš 18 mm melamino dvigubos drožlių plokštės – E1 klasės. Sėdynė ir pagalvė gali būti minkštos, įvairių spalvų.

Staliukas

Mažas mobilus stalas pagamintas iš chromuoto (blizgaus) arba milteliniu būdu padengto balto (RAL 9003) arba juodo (RAL 9005) metalo rėmo. Stalviršis pagamintas iš faneros ir lakuotas tokiomis spalvomis: 3.0A8 (balta) arba 3.097 (juoda).

Papildomi elementai

Modulio susiejimas su minkšta struktūra, rašymo planšetiniu kompiuteriu ir elektriniais lizdais. Šoniniai elementai yra pagaminti iš medienos drožlių plokštės, laminuotos iš abiejų pusių, su plastikine apdaila. Rašomojo padėklo stulpelis yra chromuotas (blizgus); rašymo planšetė pagaminta iš faneros, lakuotos spalvomis: 3.0A8 (balta) arba 3.097 (juoda).

Siūlomos gobelenų spalvos:

Jums taip pat gali patikti…

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!