fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Akcija!

Augantis rašomasis stalas

425.00  327.00 

Augantis rašomasis stalas- taisyklingam, patogiam jūsų vaiko sėdėjimui. Tiks vaikams nuo 3 m. iki paauglystės. Puikiai prisitaiko prie augančio vaiko poreikių. Rekomenduojama kartu įsigyti ir augančią kėdę maksimaliam rezultatui pasiekti.

Matmenys (plotis×gylis×aukštis): 1050 × 750 × 580 mm.

Garantijos terminas: 60 mėn.

Apie garantijos sąlygas skaitykite garantijos buklete.

Svoris 50.00 kg

Neturime

Į palyginimą

​​​Jūsų augančio vaiko sveikatai ir kokybiškam laiko praleidimui rekomenduojama atkreipti dėmesį ne tik į kėdę, tačiau ir stalą. Augantis rašomasis stalas – tai investicija į Jūsų vaiko saugumą bei naudojamų daiktų ilgaamžiškumą. Šis stalas ne tik augs kartu su jūsų vaiku, tačiau ir taps jam patogiausia žaidimo, pamokų ruošos arba kūrybinės veiklos erdve. 


​​Iš kitų rašomųjų stalų šis augantis rašomasis stalas išsiskiria šiomis savybėmis:

 • Yra galimybė reguliuoti stalo aukštį pagal augančio vaiko poreikius;
 • Saugus darbastalio aukščio reguliavimas pneumatiniu mechanizmu;
 • Patogi stalo perstūmimo galimybė ratukų pagalba;
 • Nuimama aukščio reguliavimo rankenėlė – apsauga vaikams;
 • Talpus stalčius, kuriame tilps ne tik piešimo, rašymo ir spalvinimo priemonės, bet ir sąsiuviniai.

Sveikata ir ergonomiškumas

Augančio rašomojo stalo pagrindinė savybė – reguliuoti jo aukštį pagal naudotojo poreikius. Tai suteikia ne tik patogią sėdėjimo pozą, kuri naudinga augančio stuburo veiklai, tačiau ir prisitaiko prie kiekvieno vaiko ūgio, nesvarbu jam dirbant atsisėdus ar atsistojus.

Inovatyvumas

​Išskirtinio dizaino ir tvirtos konstrukcijos pagrindas su mediniu darbastaliu. Darbastalio pasvirimo kampą taip pat galima reguliuoti pneumatiniu mechanizmu penkiomis padėtimis. Jis pasikelia 18° kampu ir jį galima nuleisti lengvu judesiu. Lėtai besileisdamas šis mechanizmas apsaugo vaiką nuo netyčinio rankos prispaudimo.

Patogumas

​Šio stalo buvimo vietą labai lengvai galima keisti. Lengva valdyti dėka prie kojelių pritaisytų ratukų. Vyresnis vaikas net gi be suaugusių pagalbos gali perstumti stalą iš vienos vietos į kitą nepažeisdamas grindų dangos. Taip pat šį stalą lengvai suderinsite su vaiko augančia kėde, kad pasiektumėte maksimalų sėdėjimo patogumą.

Saugumas

​Kad tėvams būtų ramu, jog jų vaikui nieko neatsitiks, šis stalas turi ne vieną apsaugą. Viena jų tai nuimama aukščio reguliavimo rankenėlė, kad jūs kada tik panorėję galėtumėte nustatyti tinkamiausią stalo aukštį. Taip pat darbastalio pneumatinis mechanizmas sukurtas tam, kad pasvirimo kampas reguliuotųsi lėta eiga ir apsaugotų vaiko rankas nuo netyčinio pirštų prispaudimo.

Kompaktiškumas

​Šis augantis stalas turi 78 cm pločio talpų stalčių, kuris suteikia vaikui daug galimybių išnaudoti jį kūrybiškai. Į jį telpa ne tik rašymo, bet ir piešimo, pamokų ruošimo ir kitos kanceliarinės priemonės. Mergaitėms šis stalas gali tapti aksesuarų, karoliukų ar kitų kūrybinių veiklų priemonių laikymo vieta, o berniukams talkinti kaip jaunojo gamtininko ar mokslininko veiklos centru.

Pagrindas

​Tvirtos konstrukcijos metalinis pagrindas milteliniu būdu nudažytas žaliai.

Atitinka ISO 9001/ 9002 standartu

Šiam stalui suteikiame 60 mėnesių garantiją. Garantija įsigalioja nuo prekių įsigijimo dienos. Pirkinio įsigijimui įrodyti reikalingas prekės įsigijimo dokumentas.

Stalas buvo kruopščiai pagamintas ir prieš pristatymą kruopščiai patikrintas, kad atitiktų keliamus standartus bei griežtus kokybės ir saugos reikalavimus.

60 mėnesių garantija taikoma visai stalo konstrukcijai ir mechanizmams bei gamybos defektams.

Garantija netaikoma, jei prekė buvo surinkta ir naudota ne pagal instrukcijas, netinkamai laikoma, gadinta, laužyta, valyta netinkamomis priemonėmis ar kitaip naudota ne pagal paskirtį. Garantija netaikoma natūraliam gaminio nusidėvėjimui ar jo savybių pasikeitimui, bet kokiam apgadinimui bei įbrėžimams. Natūralus gaminio nusidėvėjimas ar jo savybių pasikeitimas nelaikomas kokybės trūkumu, todėl jam, taip pat bet kokiems atsitiktiniams nudaužymams, nubraižymams, praplėšimams ir pan., garantija netaikoma. Garantija gaminiui netaikoma esant įbrėžimams, žymėms ar pažeidimams, atsiradusiems dėl smūgių. Garantija netaikoma, jei gaminiai laikomi lauke ar drėgnoje aplinkoje, arba naudojami be buitinėms reikmėms (išskyrus atvejus, kai tai leistina pagal gaminio specifikaciją).

Taip pat garantija negalioja, jeigu stalas buvo modifikuotas, taisytas arba bandyta taisyti ne UAB Musonas atstovų.

Primename, kad:

 • Stalas yra skirtas naudoti – vienam asmeniui;
 • Stalas skirtas naudoti tik sausose vidaus patalpose ant lygių grindų;
 • Draudžiama ant stalo stovėti, klupėti;
 • Pakliuvus ant stalo nešvarumams, nedelsiant juos nuvalyti;
 • Jeigu naudojimo metu pajaučiate bet kokių dalių klibėjimą, atsilaisvinimą reikia nedelsiant šias dalis priveržti. Ne rečiau kaip kas 3 mėn. patikrinkite ar gerai priveržti visi varžtai ir stalas yra stabilus;
 • Saugokite prekę nuo drėgmės ir mechaninių pažeidimų;
 • Stalu naudotis draudžiama, jei bet kokia jos dalis yra sulūžusi ar pamesti varžtai.

Norite pamatyti ir išbandyti šį stalą? Kviečiame apsilankyti viename iš mūsų salonų Lietuvoje. Pirmiausia rekomenduojame susisiekti su pasirinktu salonu iš anksto ir pasitikslinti, ar yra galimybė jūsų išsirinktą stalą išbandyti norimu metu. Mūsų konsultantai salonuose mielai jums pagelbės išsirinkti tinkamiausią ir patogiausią variantą.

Musono kėdžių salonai yra Lietuvos didžiuosiuose miestuose:

 • Vilniuje
 • Kaune
 • Klaipėdoje
 • Panevėžyje

Kontaktinius duomenis ir adresus rasite čia.

Jums taip pat gali patikti…

355.00  279.00 
- 21%
į krepšelį Plačiau
Asset 1
389.00  315.00 
į krepšelį Plačiau
Asset 1

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!