fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Taisyklės

 1. Pirkimo-pardavimo sandoriams, atliekamiems UAB „Musonas“ elektroninėje parduotuvėje musonas.lt, taikomos Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos.

 2. Pirkimo-pardavimo sutartis tarp kliento ir UAB „Musonas“ sudaroma nuo momento, kai klientas išsirenka norimą įsigyti prekę ir, suformavęs prekių krepšelį, įvykdo visus musonas.lt elektroninėje parduotuvėje nurodomus užsakymo žingsnius, kurių galutinis yra mokėjimo būdo pasirinkimas ir patvirtinimas.

 3. UAB „Musonas“ įsipareigoja pasiūlyti klientui analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę, jei UAB „Musonas“ dėl svarbių aplinkybių negali pateikti klientui užsakytos prekės. Klientui atsisakius priimti prekę, kuri buvo siūloma kaip analogiška arba panaši, musonas.lt įsipareigoja grąžinti klientui sumokėtus pinigus per 10 (dešimt) darbo dienų ir anuliuoti kliento užsakymą.

 4. Po to, kai musonas.lt patvirtino užsakymą, prekės kaina yra nekeičiama – išskyrus atvejus, kai prekės kaina pasikeitė dėl informacinių sistemų techninės klaidos, akivaizdžių (apsirikimo pobūdžio) klaidų ar kitų nuo musonas.lt tiesioginės valios nepriklausančių objektyvių priežasčių (esant šias priežastis pagrindžiantiems įrodymams). Jei  klientas nesutinka įsigyti prekę pakeistąja kaina, klientas turi teisę atsisakyti užsakymo, informuodamas apie tai musonas.lt raštu ar elektroniniu paštu info@musonas.lt per 3 (tris) darbo dienas nuo pasiūlymo įsigyti prekę pakeista kaina dienos. Anuliavus užsakymą šiame punkte numatyta tvarka, klientui grąžinamos visos jo sumokėtos sumos.

 5. Klientas atsako už registracijos metu pateiktų duomenų teisingumą. Pateikus neteisingus duomenis, kliento galimybės naudotis www.musonas.lt svetaine bus ribojamos.

 6. Musonas.lt įsipareigoja neperduoti registracijos metu pateiktos kliento konfidencialios informacijos trečiosioms šalims, išskyrus teisės aktų numatytas išimtis.

 7. Nurodydami savo duomenis, klientai turi naudoti lietuviškas raides. Vardų, pavardžių, vietovių pavadinimai privalo prasidėti didžiąja raide. Būtina pateikti tikslų gyvenamosios vietos adresą – tai reikalinga ne tik pristatant prekes, bet ir formuojant sąskaitą. Būtina nurodyti savo telefono numerį. Prieš išsiunčiant užsakymą, musonas.lt susisiekia su klientais.

 8. Klientai, pirkdami prekes musonas.lt, patvirtina, jog yra susipažinę su prekių grąžinimo taisyklėmis bei garantijomis.

 9. Klientai įsipareigoja gautą prekę patikrinti jos atsiėmimo momentu – t. y., patikrinti pakuotės būklę, jos turinį, prekių kiekį, dydį ir asortimentą.


 10. Atkreipkite dėmesį, kad grąžinti galite tik naują, nesurinktą ir prekinės išvaizdos nepraradusią kokybišką prekę. Pirkėjas pirkdamas patvirtina, kad susipažino su mūsų pateiktomis taisyklėmis, kurios įpareigoja kėdes grąžinti nesurinktas dėl baldų surinkimo specifikos. Surinkus baldus/kėdes tam tikros jų dalys yra pažeidžiamos ir antrą kartą naudoti netinkamos, nes jau matosi, kad dėvėtos. Taip pat prekė turi būti originalioje pirkimo metu įsigytoje pakuotėje. Pirkėjas prieš įsigydamas prekę, patvirtina, kad susipažino su mūsų tinklalapyje pateiktomis taisyklėmis, kuriose aiškiai, parašyta, kad jei norėsite grąžinti baldą, jokiu būdu jo nesurinkinėkite. Jei tą padarysite, grąžinti nebegalėsite, nes prekė bus dėvėta. Pirkėjo reikalavimas grąžinti naudotą, sugadintą ar nepilnos komplektacijos prekę nebus vykdomas.

 11. Kaip tai numatyta Civilinio kodekso 6.228 (11) straipsnio 2 dalyje vartotojui tenka tiesioginės prekių grąžinimo išlaidos. Tad grąžinimo išlaidos (transportas) nėra apmokamos, tuo pasirūpinti turite patys.

 12. Informuojame, kad Vartotojų teisių apsaugos įstatymo 2 straipsnio 19 dalyje apibrėžta vartotojo sąvoka: „Vartotojas – fizinis asmuo, su savo verslu, prekyba, amatu ar profesija nesusijusiais tikslais (vartojimo tikslais) siekiantis sudaryti ar sudarantis sutartis“. Civilinio kodekso 6.228(1) straipsnio 1 dalis įtvirtina vartojimo sutarties sampratą, t. y. nustato, kad vartojimo sutartimi verslininkas įsipareigoja perduoti vartotojui prekes nuosavybės teise arba suteikti paslaugas vartotojui, o vartotojas įsipareigoja priimti prekes ar paslaugas ir sumokėti jų kainą. Atsižvelgiant į tai, juridinis asmuo nėra laikomas vartotoju. Tokiu būdu tarp dviejų juridinių asmenų kilę santykiai negali būti kvalifikuojami kaip vartojimo teisiniai santykiai, todėl ginčai, kilę tarp dviejų juridinių asmenų, sprendžiami tarpusavio derybų būdu, o nepavykus susitarti, dėl savo galimai pažeistų teisių gynimo verslininkas turi teisę kreiptis į bendrosios kompetencijos teismą Civilinio proceso kodekso nustatyta tvarka.

 13. Prekė gali skirtis nuo prekės, parodytos nuotraukoje. Nuotraukoje gali būti detalių, kurių nėra prekės komplektacijoje. Prekės komplektacija aprašyta aprašyme.


 14. Prekių kiekiai yra riboti.


 15. Jei turite klausimų ar nusiskundimų dėl užsakymo galite susisiekti su mumis tel. +37065591122 arba el. paštu info@musonas.lt

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!