• Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Pristatymas ir grąžinimas

Prekių pristatymas

Gavus apmokėjimą, užsakymas išsiunčiamas per terminą nurodyta prekės aprašyme. Prekes Lietuvoje ir į kai kurias užsienio šalis Jums pristatys siuntų tarnyba.

Jei praėjus nurodytam terminui po apmokėjimo negavote užsakytų prekių ar delsimo paaiškinimo susisiekite su mumis elektroniniu paštu: info@musonas.lt arba telefonu 0037037567339

Svarbu: registruodamiesi taisyklingai nurodykite arba vėliau, prieš užsakydami prekes, patikslinkite savo adresą. Ypač svarbu – tikslus naujos sistemos (LT-XXXXX) pašto kodas, sužinokite jį artimiausiame pašto skyriuje arba Lietuvos pašto internetinėje svetainėje. Registruojantis prašome asmens duomenis nurodyti tiksliai ir tvarkingai – iš didžiųjų raidžių, su lietuviškais rašmenimis, skyrybos ženklais reikiamose vietose, teisingais trumpiniais – g. / raj. ir t.t.

Pvz.:

Vardenis Pavardenis
Žinomoji g. 4-12, Ašmena
Kėdainių raj., LT-45608
Tel. nr.: 865701012

Esant netikslumams Jūsų nurodytame adrese, mes negalime prisiimti atsakomybės už pasimetusius siuntinius.

P.S. taip pat galime pristatyti prekes į kitas šalis (Angliją, Airiją, Latviją, Norvegiją, Švediją ir t.t.), bet prieš darant tokį užsakymą turite suderinti tai (pristatymą, apmokėjimą) su el. prekybos vadybininkais individualiai.

Prekių garantija ir grąžinimas

Visoms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminus ir kitas sąlygas rasite prekių aprašymuose bei garantiniuose talonuose. Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės surinkimo ir eksploatavimo sąlygos. Jei garantinis laikotarpis yra pasibaigęs, prekė nėra priimama garantiniam remontui. Remontas atliekamas pagal gamintojo serviso dokumentaciją.

Nusipirkus baldus, prieš juos surenkant, būtina atidžiai apžiūrėti.

Kokybiški baldai gali būti grąžinami tik per teisės aktuose nurodytą terminą ir tik laikantis aukščiau nurodytų reikalavimų. Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.

Vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217, netinkami baldai keičiami analogiškais jums tinkamais.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

kiekviena grąžinama prekė turi būti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje;
prekės neturi būti naudotos;
prekės neturi būti sugadintos;
grąžinamos prekės turi būti pilnos komplektacijos ir išlaikiusios savo prekinę išvaizdą (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
negrąžinamų prekių sąrašą galite rasti 2012 m. kovo 15 d. LR ūkio ministro įsakymo Nr. 4-243 (Žin., 2012, Nr. 34-1637) „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ 17 punkte.

Prekės grąžinamos adresu:

UAB “Musonas”

Plentog. 6, Užliedžių km., Kauno raj. LT54305

Pardavėjui gavus grąžinamas prekes ir įvertinus jų kokybę, per 15 dienų nuo prekių gavimo grąžinama pinigų suma už prekės kainą. Suma, sumokėta už prekių pristatymą, Pirkėjui nėra grąžinama. Jeigu už prekę buvo mokėta dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas bei papildomai sumokėta suma. Dovanų kuponai į grynuosius pinigus nėra keičiami .

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Atkreipiame dėmesį, kad:

Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms baldų dalims.
Kokybiškų surinktų baldų grąžinti negalima.
Kai baldai buvo surinkti nesilaikant instrukcijos ir dėl to atsirado brokas, baldų grąžinti negalima.

Suma, sumokėta už prekių pristatymą, Pirkėjui nėra grąžinama.Jeigu už prekę buvo mokėta dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas bei papildomai sumokėta suma. Dovanų kuponai į grynuosius pinigus nėra keičiami .

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!