fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Ergonominė darbo kėdė – prabanga ar būtinybė?

2023-11-20

Išsirinkti darbo kėdę gali tapti nemažas iššūkis, jeigu nežinosite kelių paprastų taisyklių.

Visų pirma reikėtų atkreipti dėmesį, kad ergonominė darbo kėdė susideda ne tik iš sėdynės, atlošo ir kryžmės, bet dažniausiai turi ir nugaros, galvos atramas, kurias galima reguliuoti. Tai nėra prabangos atributai, tai maksimalaus ergonomiškumo garantas.

Kita savybė, į kurią dažnas pamiršta atkreipti dėmesį, yra ta, kad pageidautina, jog kėdė turėtų sėdynės gylio reguliavimą. Tai ypač svarbu ilgesnes kojas turintiems ir dažnai dėl to nepatogiai sėdintiems.

Ne mažiau svarbu, tačiau dažnai pamirštama, kad porankiai yra ne tik dėl grožio, bet tinkamai pasirinkti gali ženkliai prisidėti prie sėdėjimo kokybės. Juk jie gali būti reguliuojami ne tik aukštyn ir žemyn, bet ir pirmyn, atgal, į šonus ar sukami aplink savo ašį.

Šiais laikais, kai svarbu ne tik funkcionalumas, bet ir dizainas, neliksite nepastebėti, jeigu kėdę rinksitės ne tik standartinio juodo rėmo, bet galėsite rinktis ir tarp balto ar pilko, tokio, kuris labiausiai derės Jūsų namų ar darbo aplinkoje.

Ir turbūt svarbiausia yra tai, kad kėdė Jums būtų patogi nuo pirmo prisėdimo. Šiam pojūčiui sukurti kėdėse būtinas atlošo pasvirimo reguliavimas. Kėdę galite reguliuoti pagal Jūsų norimą sėdėjimo kampą – sėdėti stačiai arba atsilošus. Tai gana svarbu ilgai darbo kėdėje praleidžiantiems žmonėms.

Solberg HRU

Visas išvardintas savybes atitinka mūsų ergonominė darbo kėdė Solberg HRU, kuri ne tik moderni ir patogi, tačiau ir turi horizontalią reguliuojamą juosmens bei tinkleliu aptrauktą minkštą galvos atramą. Ši kėdė išsiskiria savo tvirtumu ir standesnio sėdėjimo pojūčiu. Taip pat aukštas atlošas, plati sėdynė ir reguliuojama galvos atrama aptraukta iš abiejų pusių tvirtu ir kokybišku tinkleliu. Ši kėdė turi multifunkcinį sinchroninį mechanizmą. Jis leidžia ne tik dinamišką atlošo ir sėdynės kreipimą santykiu 2:1, sūpavimo padėtį, sėdynės gylio, bet ir kėdės sėdimosios dalies bei atlošo pasvirimo kampo sinchroninį reguliavimą, priklausomai nuo kūno svorio. Taip pat galimas rėmo spalvos pasirinkimas iš klasikinių spalvų – juodos arba baltos. Ideali kėdė tiems, kurie ieško ne tik ergonomiškumo, bet ir modernumo.

Ergonomine darbo kede

Uppsala HB

Kita mūsų rudens naujiena – ergonominė darbo kėdė Uppsala HB. Ši kėdė išsiskiria ne tik aukštu, iš abiejų pusių tinkleliu aptrauktu atlošu, tačiau ir tuom, kad šis atlošas nevaržo sėdinčiojo judesių ir leidžia judėti kartu su juo. Be to šios kėdės siūlome du variantus: juodu rėmu arba šviesiu, taigi išsirinks kiekvienas kuriam svarbu estetika darbo ar namų zonoje. Atsižvelgiant į kitas savybes, ši kėdė siūlo galvą padėti ant minkštos tinkleliu aptrauktos galvos atramos, kuri yra reguliuojama. Sinchroninio mechanizmo dėka galimas dinamiškas atlošo ir sėdynės kreipimas, sūpavimosi padėtis bei apsauga, neleidžianti atlošui trenktis į sėdinčiojo nugarą. Formų elegancija ir subtilumas bei kėdės funkcionalumas sužavės kiekvieną net ir ilgai sėdintį prie kompiuterio.

Ergonomine darbo kede

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!