fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Privatumo nuostatos

Šiose UAB “Musonas” Privatumo nuostatose pateikiama informaciją apie elektroninės parduotuvės www.musonas.lt vartotojų renkiamus asmens duomenis, tokių duomenų saugojimo politiką, priežastis bei duomenų panaudojimą. Pažymime, kad visi asmens duomenys renkami teisėtai, laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugos įstatymo, Bendrojo duomenų apsaugos reglamento bei kitų teisinių dokumentų, ginančių asmens duomenų privatumą ir konfidencialumą. UAB “Musonas” įsipareigoja, kad visi surinkti vartotojų duomenys bus tinkamai renkami, laikomi ir saugomi, nepažeidžiant privatumo politikos.

Šiose Privatumo nuostatose vartojų asmens duomenų valdytojas yra UAB “Musonas” juridinio asmens kodas 132748572 , adresas Plento g. 6, Užliedžiai, LT-54305 Kauno r.sav., Lietuva, kontaktinis telefonas +37065591122, el. pašto adresas: info@musonas.lt.

Sutikimas asmens duomenų rinkimas ir panaudojimas

Kiekvienas elektroninės parduotuvės www.musonas.lt vartotojas sutikdamas su šiomis Privatumo nuostatomis, sutinka, kad jo asmens duomenys būtų naudojami siekiant tinkamai atsakyti į pateiktas užklausas, įvykdyti užsakymus, taip pat sutinka, kad vartotojo duomenys bus perduoti mūsų partneriams, vykdantiems pristatymo paslaugas.

Sutikdami su šiomis privatumo nuostatomis vartotojas sutinka ir leidžia UAB “Musonas” bendrovei tinkamai rinkti ir tvarkyti jo pateiktus asmeninius duomenis, tokius kaip vardas, pavardė, gyvenamosios vietos adresas, telefono numeris, elektroninis paštas, kompiuterių IP adresus. Vartotojų asmens duomenys yra pateikiami pildant registracijos, užsakymų ar komentarų formas. Šie duomenys yra renkami norint tinkamai įvykdyti užsakymus, susisiekti su elektroninės svetainės vartotoju verslo ar rinkodaros, statistikos rinkimo tikslais.

Norime pabrėžti, kad UAB “Musonas” bendrovė nerenka ir netvarko slaptos elektroninės parduotuvės www.musonas.lt vartotojų informacijos, tokios kaip asmens kodas, slaptažodžiai, bankų, prisijungimų kodai ir t.t.

Duomenų saugojimas

Bendrovė UAB “Musonas”, kuri yra elektroninės svetainės www.musonas.lt valdytoja, vartotojų asmens duomenis šioje internetinės parduotuvės svetainėje saugo X (xxxx) metus nuo paskutinio vartotojo pasinaudojimo internetine parduotuve. Pasibaigus šiam asmens duomenų saugojimo terminui, bendrovė pašalina vartotojo asmeninę informaciją iš internetinės svetainės.

Vartotojų teisės

Remiantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu ir Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, elektroninės parduotuvės www.musonas.lt vartotojai turi teisę žinoti iš kokių šaltinių ir kokie jo asmens duomenys surinkti, kaip tvarkomi. Vartotojai taip pat turi teisę patikslinti arba pakeisti savo asmens duomenis. Esant būtinybei (kai atšaukiamas arba neduodamas sutikimas dėl Privatumo nuostatų, duomenys naudojami neteisėtai)- visiškai sunaikinti vartotojo asmens informaciją iš internetinės svetainės duomenų bazės. Tai galima padaryti prisijungus prie savo paskyros internetinėje parduotuvėje bei pasirinkus tokias skiltis kaip Vartotojo informacija, Adresai, Užsakymai. Taip pat vartotojas gali tiesiogiai kreiptis į bendrovės UAB “Musonas” administraciją nurodytais kontaktiniais adresais, ir paprašyti pateikti informaciją, susijusią su jo asmeninių duomenų rinkimu ir tvarkymu Kartu su prašymu reikės pateikti ir asmens tapatybės dokumentą. Atsakymas pateikiamas raštu per 30 kalendorinių dienų nuo vartotojo prašymo pateikimo dienos.

Slapukų naudojimas

Informuojame, kad internetinėje parduotuvėje www.musonas.lt yra naudojami slapukai, siekiant suteikti prie vartotojų poreikių pritaikytas paslaugas. Naudojami slapukai leidžia išsaugoti informaciją apie vartotojų naršymo įpročius, padeda atskirti informaciją dominančią vartotoją, išsaugo lankymosi istoriją, padeda stebėti lankytojų aktyvumą.

Internetinės parduotuvės vartotojai sutikdami, kad į jų kompiuterius būtų perkelti slapukai, turi paspausti “Sutinku dėl slapukų naudojimo”. Nesutikdami su slapukų naudojimu, turi spausti “Nesutinku dėl slapukų naudojimo”.

Vartotojas turi teisę atšaukti sutikimą dėl slapukų naudojimo jo kompiuteryje. Tai galima padaryti išjungus slapukų naudojimą savo naršyklėje. Atkreipiame dėmesį, kad nesutikus naudoti slapukus, gali suprastėti naršymo kokybė ir kai kurios internetinės parduotuvės teikiamos paslaugos gali būti neprieinamos.

Privatumo nuostatų pakeitimai

Privatumo nuostatos gali būti keičiamos ir koreguojamos, todėl būtina jas perskaityti kiekvieną kartą prieš pradedant naudotis internetine parduotuve www.musonas.lt. Visi Privatumo nuostatų pakeitimai skelbiami viešai internetinėje svetainėje.

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!