fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Naujiena ergonominiame sėdėjime – kėdė TRIUM HRU

2018-11-24

Šiuolaikinis žmogus vis dažniau ir daugiau laiko praleidžia dirbdamas prie kompiuterio, todėl kiekvienas ieško kuo patogesnių, ergonominių savybių turinčių kėdžių. Tad didžiuodamiesi galime pristatyti vieną iš savo profesonalių kėdžių kolekcijos “perlų”- Trium HRU.

Tai biuro kėdė, kuri išsiskiria iš kitų  savo unikaliu atlošo išlenkimo reguliavimo mechanizmu. Su šiuo išmaniuoju mechanizmu pasukdami rankenėlę, galėsite lengvai reguliuoti atlošo išlenkimo kampą, todėl kėdės atlošas visada bus prigludęs prie jūsų nugaros. Aukštos kokybės tinklelis garantuoja greitą karščio ir drėgmės atidavimą, tokiu būdu yra sukuriama maloni sėdėjimo aplinka.

Trium darbo kėdė turi sinchroninį mechanizmą, kurio dėka net ir ilgos valandos prie kompiuterio jūsų nevargins. Atlošą ir sėdynę galėsite užfiksuoti net 4- iose padėtyse, tai leis pasirinkti patogiausią poziciją. Kėdė turi anti-shock sistemą, kuri neleidžia atlošui trenktis į sėdinčiojo nugarą, kai atleidžiama atlošo valdymo rankenėlė. Ši ergonominė kėdė turi ir dar vieną labai svarbų privalumą: atsižvelgiant į sėdinčiojo ūgį, galima reguliuoti sėdynės gylį. Tai padeda kiekvienam sėdėti patogiai bei taisyklingai. Išbandykite ir pajuskite skirtumą. Įsigykite šią kėdę už specialią kainą internetu.

Kėdei suteikiama net 4 metų garantija.

 

Ergonominė kėdė Trium HRU su unikaliu atlošo išlenkimo reguliavimo mechanizmu.

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!