fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Reguliuojamas biuro stalas eModel.Reguliuojamas biuro stalas eModel.

eModel

eModel – stalas, kuris nuo kitų išsiskiria savo funkcionalumu. Šiame produkte yra integruotas elektrinis mechanizmas, kurio dėka vartotojo darbo vieta taps ergonomiška ir patogi darbui. Ergonomika yra pagrindinis šiuolaikinio biuro veikimo principas. Ypač tai svarbu, kai kompiuteris yra pagrindinis darbo įrankis. Rašomasis stalas su elektra valdomu aukščio reguliavimu, kurį galima įsigyti kaip sistemos dalį, leidžia greitai pritaikyti stalo parametrus pagal vartotojo aukštį. Jei išlaikysite taisyklingą kūno padėtį, pagerės darbo komfortas, gera sveikata ir bendra fizinė bei psichinė būklė. Ilgos darbo valandos prie stalo tikrai nėra naudingos jūsų stuburui. Reguliuojamas biuro stalas eModel su elektriniu aukščio reguliavimu leidžia atlikti kasdienes užduotis sėdint arba stovint. Tai sumažina kaklo, pečių ir nugaros skausmus. Ši galimybė keisti savo darbo padėtį nuo sėdėjimo iki stovėjimo, daro teigiamą poveikį sveikatai. Reguliuojamo aukščio stalai atitinkamai padidina atliekamo darbo produktyvumą ir suteikia papildomo komforto darbe.

Suprojektuosime ir įrengsime jūsų biurą. Kaina skaičiuojama pagal konkretų projektą, kreipkites telefonu +37065591122 arba el. paštu info@musonas.lt

Į palyginimą

Ergonomika yra pagrindinis šiuolaikinio biuro veikimo principas, todėl reguliuojamo aukščio stalas eModel yra puikus variantas naudojimui. Ypač tai svarbu, kai kompiuteris yra pagrindinis darbo įrankis. Rašomasis stalas su elektra valdomu aukščio reguliavimu, kurį galima įsigyti kaip sistemos dalį, leidžia greitai pritaikyti stalo parametrus pagal vartotojo aukštį. Jei išlaikysite taisyklingą kūno padėtį, pagerės darbo komfortas, gera sveikata ir bendra fizinė bei psichinė būklė. Ilgos darbo valandos prie stalo tikrai nėra naudingos jūsų stuburui. Reguliuojamas biuro stalas eModel su elektriniu aukščio reguliavimu leidžia atlikti kasdienes užduotis sėdint arba stovint. Tai sumažina kaklo, pečių ir nugaros skausmus. Ši galimybė keisti savo darbo padėtį nuo sėdėjimo iki stovėjimo, daro teigiamą poveikį sveikatai. Reguliuojamo aukščio stalai atitinkamai padidina atliekamo darbo produktyvumą ir suteikia papildomo komforto darbe.

Didžiosios Britanijos skambučių centro Teksaso „A&M Health Science Center“ visuomenės sveikatos mokyklos atlikti tyrimai buvo skirti darbuotojų, dirbančių prie tradicinių darbo stalų, ir tų, kurie dirbo prie eModel reguliuojamo aukščio stalų. Suskaičiavus su klientais vykusių pokalbių kiekį, buvo nustatyta, kad pagrindinis veiklos rezultatų rodiklis darbuotojų grupėje, dirbusių prie eModel stalų,  per šešis mėnesius padidėjo nuo 27% iki 53%.

Ar tai veikia? Taip, tai veikia.

Reguliuojamas biuro stalas eModel.

Aktyvus sėdėjimas dirbant prie reguliuojamo aukščio stalo – YouTube

eModel linijos stalas pasižymi šiomis techninėmis savybėmis:

 • elektrinis stalo aukščio reguliavimas.

Reguliuojamo aukščio stalas eModel.

 • stalo viršus gali pasislinkti į priekį bei sugrįžti į pradinę padėtį.

Reguliuojamo aukščio stalas eModel.

 • išmanus laidų pravedimas.

Reguliuojamo aukščio stalas eModel.

 • vertikalus magnetinis kabelis kompiuterio laidui. Skirtingų pasirinkimų galimybės;

Reguliuojamo aukščio stalo eModel laidų pravedimas. Reguliuojamo aukščio stalo eModel laidų pravedimas.

 • horizontalus magnetinis kabelis kompiuterio laidui ir horizontalus laidų pravedimas, kuris paslepiamas po besislenkančiu stalviršiumi.;

Reguliuojamo aukščio stalo eModel laidų pravedimas.

 • minkštai iš abiejų pusių apmušta plokštė, prie kurios galima prisegti smeigtuku reikiamą informaciją;

Reguliuojamo aukščio stalas eModel.

 • elektroninis aukščio reguliavimo mechanizmas (funkcija aukštyn/žemyn);

Ergonominio stalo aukščio reguliavimo skydelis.

 • automatinis aukščio valdymo blokas su ekranu ir atminties funkcija;

Ergonominio stalo eModel aukščio reguliavimo skydelis.

 • H- formos metalinės kojos sudarytos iš trijų segmentų (eModel workbench).

Reguliuojamo aukščio stalas eModel.

 

 

eModel 2.0 reguliuojamo aukščio stalų liniją sudaro skirtingų formų ir įvairių matmenų aukščiausios kokybės stalai. Derinant skirtingus stalviršių pločius ir ilgius, įvairias metalinių kojų spalvas (milteliniu būdu nudažytas juodai, baltai arba pilkai), galima sukurti išskirtines darbo vietas, atitinkančias konkretaus vartotojo lūkesčius.

Galimos ergonominių reguliuojamo aukščio stalų eModel konfigūracijos:

 • skirtingų dydžių ir spalvų pasirinkimas.

Reguliuojamo aukščio stalas eModel.Reguliuojamo aukščio stalas eModel.Reguliuojamo aukščio stalas eModel.

 

 

 

Norite palaikyti ryšį su savo kolegomis ir tuo pačiu norite turėti savo erdvę, kuri suteiks jums komfortą ir leis atlikti užduotis individualiai.
NAUJAS „eModel 2.0“ stalas su dviem darbastaliais suteiks jums ergonomišką darbo vietą, kuri suteiks galimybę palaikyti ryšį su kolegomis.

Reguliuojamo aukščio stalas eModel.Reguliuojamo aukščio stalas eModel.

 

Reguliuojamo aukščio stalas eModel.Reguliuojamo aukščio stalas eModel.

Susitikimai gali pavogti jūsų brangų laiką. Kai jums reikia greitų konsultacijų grupėje, reguliuojamo aukščio konferencijų stalas gali pasiūlyti jums vietą neformaliam susitikimui. Solidžiai atrodantys eModel stalai puikiai tinka ir oficialiems susitikimams, kuriems reikalinga ergonomiška aplinka, suteikianti patogumo ir sėdėjimo laisvės, nes susitikimai gali užtrukti ilgesnį laiką.

Reguliuojamo aukščio stalas eModel.

Reguliuojamo aukščio stalas eModel.

Reguliuojamo aukščio stalas eModel.

Reguliuojamo aukščio stalas eModel.

 

eModel finishes..  eModel finishes

Era-CSE  Lucia-YB

Xtreme-XR  Blazer-CUZ

Synergy-LDS

Synergy-LDS

Jums taip pat gali patikti…

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!