fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Dalarö ir Tyresö puikus ergonominio sėdėjimo sprendimas biurui

2019-08-29

Ieškote ergonominės biuro ar lankytojų kėdės, bet nenorite išleisti didelės pinigų sumos? Mes turime gerą žinią: jums nereikės aukoti patogumo ar kokybės, jei norite rasti kėdes už prieinamą kainą. Pristatome naują pigesnių, bet vis dar ergononmiškai solidžių kėdžių liniją, kuriai priklauso patvarūs kėdžių modeliai “Dalarö” (biuro kėdė) ir “Tyresö” (lankytojų kėdė). Tai ergonominės kėdės, kuriose susijungia modernus dizainas, patogumas bei patvarumas.

Mūsų darbo kėdės modelis “Dalarö” yra aukščiausios kokybės kėdė už gerą kainą.  Biuro kėdė “Dalarö” yra sukomplektuota su multifunkciniu sinchroniniu mechanizmu, tad galėsite reguliuoti atlošo ir sėdynės pakreipimą itin paprastai. Ergonominės kėdės yra patogios. Jas galima sureguliuoti pagal jūsų ūgį ir kūno sudėjimą. Verta pažymėti, kad “Dalarö” yra ergonominė kėdė su sinchroniniu mechanizmu už žemiausią kainą mūsų plačiame kėdžių asortimente. Tuo tarpu “Tyresö” yra viena iš patogiausių lankytojų kėdžių, kurias galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje. Dizaino bruožai yra identiški su darbo kėde “Dalarö”.

Kėdžių modeliai “Dalarö” ir “Tyresö” turi tvirto tinklelio atlošus, kurie puikiai prisitaiko prie kūno išlenkimų. Elegantiškas atlošo dizainas bei tinklelinė konstrukcija užtikrins gerą oro cirkuliaciją bei suteiks vėsos pojūtį karštomis dienomis. Kėdžių sėdynė yra aptraukta gobelenu, pagaminta iš lieto poliuretano, minkšta ir ergonomiškai išgaubta. Šie kėdžių modeliai skirti patogiai sėdėti visą dieną. Taip pat yra gausus spalvų pasirinkimas, kuriame yra juodos, mėlynos, žalios, pilkos ir raudonos spalvos kėdės.

Kviečiame išbandyti ergonomines kėdes už kiekvienam prieinamą kainą. Kokybiška kėdė užtikrins, kad dirbdami išlaikysite taisyklingą laikyseną bei išvengsite nugaros skausmų tiek biure, tiek namuose, o išleisti didelės pinigų sumos nereikės. Kokybė ir patogumas už gerą kainą.

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!