fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Ergonominė kėdė Hilton- inovatyvumas ir aukščiausia kokybė

2020-09-08

Kai aštuonias valandas per dieną praleidžiate darbe, turėtumėte bent jau pasirūpinti ir įsigyti kokybišką egonominę kėdę. Netrūksta tyrimų, įrodančių, kad per ilgas sėdėjimas darbo kėdėje gali padidinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką ir sustiprinti nugaros skausmus. Tiesą sakant, per ilgas sėdėjimas netgi vadinamas blogesniu nei rūkymas. Daugeliui žmonių, kurie dirba biure, iškyla tokių problemų kaip galūnių tirpimas, sąnarių maudimas, kaklo ir nugaros skausmas. Paprastai taip nutinka, nes jie per ilgai sėdi ant prastos kokybės ne ergonominės kėdės. Aukštos kokybės ergonominė kėdė Hilton yra investicija į jūsų sveikatą, patogumą ir produktyvumą. Mes turime jums sprendimą, kurio dėka ilgos darbo valandos prie kompiuterio jūsų nebevargins. Didžiuodamiesi galime pristatyti vieną iš savo profesonalių kėdžių kolekcijos populiariausių modelių- ergonominę kėdę Hilton. Išbandykite šią biuro kėdę ir ji netrukus taps mylimiausia jūsų kėde.

Ergonominė kėdė Hilton- modernumas, inovatyvumas ir aukščiausia kokybė

Ergonominė kėdė Hilton su tinklelio atlošu.Ergonominė kėdė Hilton su tinklelio atlošu.

Ergonominė kėdė Hilton- modernumas, inovatyvumas ir aukščiausia kokybė. Atlikti tyrimai parodė, kad produktyvumas padidėja daugiau nei 17%, kai žmonės dirba ergonomiškoje aplinkoje su reguliuojama kėde. Tinkama darbo kėdė taip pat gali sumažinti traumų darbo vietoje tikimybę. Net jei jūs dar neturite riešo ar nugaros problemų, ergonomiška kėdė gali padėti išlaikyti tinkamą laikyseną, kad išvengtumėte riešo įtempimo, apatinės nugaros dalies ir stuburo disko pažeidimų. Nacionalinis sveikatos institutas rekomenduoja pasirinkti kompiuterinę kėdę su visomis būtinomis ergonominės kėdės reguliavimo funkcijomis, kad padėtų išlaikyti tinkamą laikyseną.

Ši ergonominė kėdė yra vienas iš populiariausių kėdžių modelių tarp klientų. Biuro kėdės Hilton, pasižymi ergonomišku dizainu ir kvėpuojančiu tankaus tinklelio atlošu, kad visą dieną jums būtų vėsu ir patogu. Skirtingai nuo daugelio darbuotojų kėdžių už panašią kainą, ši ergonominė kėdė Hilton siūlo ergonomiškai išformuotą su užapvalintais kraštais sėdynę. Sėdynės užpildas pagamintas iš lieto ilgaamžio poliuretano, todėl sėdynė neišsisėdi ir nesukrenta. Naudojami aukščiausios kokybės, dilimui atsparūs apmušalai. Biuro kėdės Hilton apmušalus galima esant poreikiui nuimti ir vėliau vėl uždėti ant sėdynės. Tai ypač patogu, kai prireikia išvalyti nešvarumus arba atsiradusias dėmes. Ergonominė forma sumažina spaudimą šlaunų srityje, pagerina kraujotaką bei panaikina diskomforto jausmą. O tvirtas tinklelio atlošas su reguliuojamo aukščio juosmens atrama taip pat daro didelę įtaką taisyklingam sėdėjimui, siekiant palengvinti apatinės nugaros dalies skausmus.

Ergonominė kėdė Hilton turi papildomą chromuotą sėdynės ir atlošo jungtį, kuri dar labiau sutvirtina kėdės konstrukciją ir užtikrina jos stabilumą. Biuro kėdė turi penkiastiebį poliruoto aliuminio pagrindą su gumuotais ratukais, kurie tinka tiek kietai, tiek ir minkštai grindų dangai. Šia darbuotojų kėde drąsiai gali naudotis ir didesnio svorio žmonės. Dėka itin tvirto cilindro ir sustiprintos konstrukcijos, rekomenduojama maksimali kėdės apkrova yra 150 kg.

Ergonominė kėdė Hilton su tinklelio atlošu.Ergonominė kėdė Hilton su tinklelio atlošu.

Naudojami mechanizmai ir atliekamos funkcijos

Kiekvienas naudotojas gali prisiderinti ergonominę Hilton kėdę pagal savo individualius poreikius. Darbo kėdė suprojektuota su išmaniu sinchroniniu mechanizmu: kėdės sėdynės ir atlošo pasvirimo kampo tamprumas priklauso nuo naudotojo kūno svorio. Jis nustatomas automatiškai atsisėdus, todėl nereikia naudoti jokių papildomų rankenėlių. Ši biuro kėdė buvo sukurta siekiant suteikti jums profesionalią, efektyvią darbo aplinką už gerą kainą. 

Multifunkcinio sinchroninio mechanizmo („self weight adjusting synchron mechanism”) dėka galimas dinamiškas atlošo ir sėdynės kreipimas santykiu 4:1. Kėdės sėdimosios dalies ir atlošo pasvirimo kampas keičiasi sinchroniškai, priklausomai nuo kūno svorio. Ergonominė kėdė Hilton suteikia galimybę užfiksuoti atlošą ir sėdynę net 5-iose padėtyse. Taip pat galima pasirinkti laisvo sūpavimosi funkciją. Patogią ir tinkamą atlošo padėtį galės pasirinkti kiekvienas naudotojas. Biuro kėdė Hilton turi papildomą apsaugą, neleidžiančią atlošui trenktis į žmogaus nugarą, kai atleidžiama rankenėlė („anti-shock” funkcija).

Ergonominė biuro kėdė Hilton turi sėdynės gylio reguliavimo sistemą, kai sėdynę galima paslinkti pirmyn arba sugrąžinti į anksčiau buvusią padėtį. Sėdynės slankiklis papildomai juda 5 cm į priekį arba grįžta atgal. Tai ypač aktualu ilgesnes kojas turintiems naudotojams, nes padeda maksimaliai išnaudoti patogaus sėdėjimo galimybes.

Ergonominės kėdės Hilton 4D porankiai su minkšto poliuretano pagalvėlėmis yra specialiai suprojektuoti, kad būtų galima lengviau pritaikyti kėdę prie individualių poreikių: skirtingo kūno sudėjimo, ūgio, įpročių. Viena iš daugelio biuro kėdžių problemų yra ta, kad jos paprasčiausiai nesuteikia daug judėjimo laisvės. Tačiau žmogaus kūnas natūraliai reguliariai keičia padėtį, kad būtų patogu. Biuro kėdės Hilton porankius galima reguliuoti ne tik aukštyn/žemyn. Pagal poreikį galima porankių pagalvėles reguliuoti pirmyn ir atgal bei į šonus. Rankos taip pat gali pasisukti 360 laipsnių judesiu. Tai suteikia galimybę rankas laikyti bet kokioje reikiamoje padėtyje.

Biuro kėdė su sinchroniniu mechanizmu.Biuro kėdė su sinchroniniu mechanizmu.

Ergonominė kėdė Hilton- puiki investicija

Kaip bebūtų rasti tinkamą ergonomišką biuro kėdę gali būti keblu – nėra visuotinai tobulo modelio, nes kiekvienas kūnas yra skirtingas. Jei laikotės visiems tinkamo požiūrio, yra daugybė žmonių, kurie dėl to vargsta, nes tai, kas patogu vienam žmogui, bus netinkama kitam. Geriausia pasirinkti ergonomines kėdes, kurias galima susireguliuoti ir prisitaikyti pagal savo ūgį, svorį, kūno sudėjimą ir sėdėjimo įpročius. Rekomenduojame išbandyti biuro kėdes Hilton, kurios padės išlaikyti taisyklingą laikyseną dirbant, nepaisant jūsų kūno tipo ar asmeninių nuostatų. Modernus dizainas, naujausi taikomi mechanizmai ir aukščiausios kokybės medžiagos už patrauklią kainą- viskas kas geriausia sutelpa vienoje kėdėje.

Daugiau informacijos apie ergonominę Hilton kėdę rasite čia.

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!