fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Ergonominiai reguliuojamo aukščio stalai eUP

2020-11-26

Ergonominiai reguliuojamo aukščio stalai eUP- skirti modernaus biuro sukūrimui. Didžiuodamiesi pristatome naujus stalų modelius eUP su elektriniu aukščio reguliavimu, kurio dėka darbas bus malonus ir saugus. Modernėjant visuomenei, keičiasi ir kiekvieno individo poreikiai ir lūkesčiai, kurie glaudžiai yra susiję su darbo priemonėmis ir darbo kokybe. Darbe sutelkiamas didžiulis dėmesys į darbuotojų sveikatą. Saugus darbas, kuris nedaro žalos sveikatai, yra tas, kuriame galime rūpintis ne tik savo sveikata, bet ir gerove. Tai ypač svarbu žmonėms, praleidžiantiems didžiąją dienos dalį prie kompiuterio. Kiekvienas gali išsirinkti skirtingą ir jam labiausiai tinkantį modelį iš reguliuojamo aukščio stalų linijos eUP.

Ergonominiai reguliuojamo aukščio stalai eUP.Ergonominiai reguliuojamo aukščio stalai eUP.

Universalus dizainas ir praktiškumas

Reguliuojamo aukščio stalai eUP puikiai tinka tiems, kurie vertina modernumą, ilgaamžiškumą ir funkcionalumą. Šių stalų linijoje atsispindi kokybė sujungta su svarbiausiomis savybėmis ir galimybėmis. Reguliuojamo aukščio stalų eUP paprastas dizainas ir naujausių mechanizmų naudojimas ilgainiui virto didžiuliu pranašumu, kuris gali patenkinti kiekvieno vartotojo individualius poreikius. Šiuos rašomuosius stalus ypač paprasta naudoti. Juose integruoti valdymo skydeliai, tad nebereikia ieškoti jokių valdymų rankenėlių ir galvoti, į kurią pusę jas reikia sukti. O tai ypač patogu ir modernu. Jie papildys bet kurią biuro ar namų erdvę. Plati apdailos spalvų paletė leidžia pasirinkti stalo viršaus spalvą, kuri atspindės kiekvieno vartotojo charakterį.

Universalus dizainas ir specifinis funkcionalumas leidžia šiuos reguliuojamo aukščio stalus eUP pritaikyti bet kurioje biuro ar namų erdvėje. Galite pasirinkti sau labiausiai tinkantį modelį. Šie stalai puikiai tinka estetams ir tvarką mėgstantiems žmonėms, kadangi dėka išmanios kabelių pravedimo sistemos, ant stalo ar po stalu neliks nereikalingų laidų. Pasirinkite stalviršio spalvą, priderinkite prie interjero labiausiai derančias metalines juodas, baltas ar pilkas kojas. Rašomieji ergonominiai reguliuojamo aukščio stalai eUP gali būti skirti dirbti vienam žmogui arba dviem. Du stalviršiai, kuriuos galima reguliuoti nepriklausomai vienas nuo kito, puikiai tinka, norint gerinti darbo efektyvumą bei skatinti komandinį darbą. Be to labai svarbus šiu atveju ir praktiškumas, nes sutaupoma daug laisvos vietos ir gerinamas mikroklimatas biure, sukuriant privačią, bet kartu neizoliuojančią darbo vietą.

Ergonominiai reguliuojamo aukščio stalai eUP.Ergonominiai reguliuojamo aukščio stalai eUP.

Reguliuojamo aukščio stalų eUP funkcijos

Visi turbūt puikiai žinome, kad nuolatinis sėdėjimas vienoje pozoje prie darbo stalo ilgainiui gali sukelti sveikatos problemų. Dažniausiai mes negalime išvengti savo darbe sėdėjimo proceso, tačiau galime pasirinkti tinkamas darbo priemones. Ergonominiai stalai su elektriniu aukščio reguliavimo mechanizmu eUP sudaro galimybes dažnai keisti kūno padėtis, vos tik pajutus, kad pradėjo skaudėti nugarą, kaklą, sustingo raumenys ar nutirpo galūnės. Dėka šių stalų atliekamų funkcijų mes galime sėdėti dinamiškai- nuolat keisdami pozas. Tokio tipo ergonominiai reguliuojamo aukščio stalai eUP motyvuoja daugiau judėti darbe, net jei prie kompiuterio turite praleisti ne vieną valandą.

Reguliuojamo aukščio stalai dėl savo funkcionalumo sudaro galimybes dirbti sėdint, pusiau sėdint arba stovint. Tinkamai suderinti ergonominiai stalai, kurių aukštis yra reguliuojamas, garantuoja taisyklingą laikyseną. Lengvai ir paprastai galėsite reguliuoti šių stalų aukštį naudodami įprastus valdymo skydelius ir valdymo skydelius su ekranu ir atminties funkcija, skirtus eUP3 stalų modeliui. Ergonominis reguliuojamo aukščio stalas eUP padės išspręsti visas problemas susijusias su nepatogiu sėdėjimu. Nebus sunku prie šių stalų priderinti kokybišką ir patogią ergonominę kėdę, kad darbo vieta įgytų visas ergonominės darbo vietos savybes ir suteiktų maksimalų komfortą. Dirbant patartina laikytis paprastos taisyklės- darbo valandos turėtų būti padalytos taip, kad praleistume apie 30 minučių sėdimoje padėtyje, 15 minučių stovėdami ir 15 minučių judėdami. Dinaminis darbas padeda išvengti rimtų sveikatos problemų bei suteikia daugiau motyvacijos dirbti, generuoti naujas idėjas ir didina darbo našumą.

Teleskopinis rėmas

Dėka teleskopinio rėmo, galima pasirinkti skirtingų dydžių stalviršius, kurie gali būti pritaikyti prie individualių darbuotojų poreikių. Visi eUP reguliuojamo aukščio stalų modeliai turi standartinę funkciją, kuri apsaugo nuo netikėto susidūrimo su kliūtimi, kai stalas yra keliamas aukštyn arba leidžiamas žemyn. Ši apsauga apsaugo stalo viršų nuo pažeidimų ir sugadinimo, nes vos tik susidūrus su kliūtimi, stalas automatiškai sustoja ir grįžta į saugią padėtį. Kėdė, naudojant reguliuojamo aukščio stalus, tampa nebe tokia svarbi. Ergonominiai reguliuojamo aukščio stalai eUP gali tapti darbo kėdžių puikia alternatyva. Iš kitos pusės, ergonominė kėdė ir reguliuojamo aukščio stalas gali tapti puikiai derančiu tarpusavyje duetu, papildančiu vienas kitą.

Aukšta kokybė už gerą kainą

Mes nuolat sekame kylančias tendencijas ir naujas galimybes ergonominių reguliuojamo aukščio stalų gamyboje ir prekyboje. Šie naujausi sprendimai atsispindi mūsų gaminiuose, kurie padidina prekių funkcionalumą ir patogumą. Modernaus dizaino rašomieji stalai su aukščio reguliavimo mechanizmu padeda sukurti ergonominę darbo vietą, kuri įtakoja darbuotojų gerovės kūrimą darbe. Gaminant šiuos stalus naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, suteikiama garantija. Ir visą tai už gerą ir patrauklią kainą.

Visą informaciją apie reguliuojamo aukščio stalus galite rasti mūsų internetinėje svetainėje: https://www.musonas.lt/biuro-baldai/reguliuojamo-aukscio-stalai/

Stalai Eup su elektriniu aukščio reguliavimo mechanizmu.

 

 

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!