fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Kaip prižiūrėti kėdes, kad jos tarnautų kuo ilgiau?

2022-08-30

Kaip prižiūrėti kėdes, kad jos tarnautų kuo ilgiau?
Reguliariai valykite ir kruopščiai prižiūrėkite savo kėdę.
Saugoti ir prižiūrėti savo kėdę yra paprasta, bet kartais mes pamirštame tai padaryti. Mes paruošėme kelis paprastus patarimus, kaip reikėtų pasirūpinti savo kėdės ilgaamžiskumu.

Pateikiame tai pagal kėdės medžiagą:

Kėdė su tinkleliu
Reguliariai išsiurbkite kėdę su tinkleliu (bent kartą per 2 savaites). Išsiurbkite kėdę iš visų pusių, taip pat ir kėdės mechanizmą. Išvalykite kėdės pagrindą ir ratukus. Tinklelio valymas:
Nuvalykite dėmes švelniu medvilnės gabalėliu, pamirkytu šiltame vandenyje su muilu – ideali temperatūra nuo 40 iki 60 laipsnių Celcijaus; Nuvalykite muilą; Netrinkite dėmių, esančių ant tinklelio labai stipriai – taip galite pažeisti tinklelį; Dezinfekuokite tinklelį su etanoliu, kad jis būtų švarus ir apsaugotas nuo bakterijų.

Ne rečiau kaip kas 3 mėn. patikrinkite ar gerai priveržti visi varžtai ir kėdė yra stabili.

Kėdė su gobelenu
Reguliariai išsiurbkite gobeleną, kad atsikratytumėte susikaupusių dulkių ir nešvarumų (bent kartą per 2 savaites). Išsiurbkite kėdę iš visų pusių, taip pat ir kėdės mechanizmą. Išvalykite kėdės pagrindą ir ratukus. Naudokite drėgną kempinę audinio dėmėms šalinti.

Ne rečiau kaip kas 3 mėn. patikrinkite ar gerai priveržti visi varžtai ir kėdė yra stabili.

Kėdė su natūralia arba dirbtine oda
Saugokite kėdę nuo stiprių saulės spindulių, per didelio karščio. Įprastu šepečiu arba dulkių siurbliu pašalinkite dulkes, smėlį ir kitus nešvarumus. Jei reikia, nuvalykite odą minkštu skudurėliu arba kempine ir šiltu vandeniu. Nemirkykite odos. Nuvalykite ir leiskite naturaliai išdžiūti (be karščio poveikio). Nenaudokite sauso valymo, skalbimo miltelių. Nenaudokite tirpiklių, aliejaus, valiklių ar ploviklių su abrazyvais.

Išsiurbkite kėdę iš visų pusių, taip pat ir kėdės mechanizmą (bent kartą per 2 savaites). Išvalykite kėdės pagrindą ir ratukus.

Ne rečiau kaip kas 3 mėn. patikrinkite ar gerai priveržti visi varžtai ir kėdė yra stabili.

 

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!