fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Kauno klinikų tuneliuose sumontuotos atlenkiamos kėdės Sigma

2020-09-07

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų pastatų kompleksą jungia keli kilometrai tunelių. Kad būtų lengviau orientuotis tiek pacientams, lankytojams, tiek ir darbuotojams- visi tuneliai sužymėti skirtingomis spalvomis: oranžinė, mėlyna, žalia ir raudona. Nuo šiol tuneliuose nepasiklysti, o prireikus prisėsti ir pailsėti bus galima ant mūsų įmonės sumontuotų šių spalvų atlenkiamų kėdžių Sigma. Kauno klinikų tuneliuose gyvenimas nesustoja nei dieną, nei naktį. Tuneliais nuolat vaikšto darbuotojai ir lankytojai, transportuojamas maistas, pervežama medicininė įranga ir pacientai. Patekti iš vieno pastato į kitą tuneliais galima kur kas greičiau nei tai padarytume eidami lauke. Šiam projektui neatsitiktinai buvo pasirinktos atlenkiamos kėdės Sigma. Šios plastikinės kėdės pasižymi aukšta kokybe, patrauklia išvaizda bei ilgaamžiškumu- viskas, ko reikia kėdes intensyviai naudojant.

Atlenkiamos kėdės Sigma pagamintos iš tvirto plastiko.Atlenkiamos kėdės Sigma pagamintos iš tvirto plastiko.

Atlenkiamos kėdės Sigma yra ergonomiškos ir kompaktiškos, todėl ypač tinka, kai norima sutaupyti vietos, o praėjimai tarp eilių yra siauri. Šios plastikinės kėdės pasižymi moderniu dizainu. Universali sėdynė su aukštos kokybės ergonominėmis ir funkcinėmis savybėmis. Kėdės atsparios oro sąlygoms, todėl jas galima naudoti tiek patalpose, tiek lauke.

Atlenkiamos kėdės Sigma- funkcionalumas ir techninės savybės

Atlenkiamos kėdės Sigma suprojektuotos taip, kad būtų pakankamai tvirtos, jog atlaikytų nuolatinį intensyvų naudojimą. Šis auditorinių kėdžių modelis garantuoja aukščiausią komfortą sėdint ir estetinį patrauklumą. Ergonominės formos atlošas ir išformuota sėdynė pagaminti iš poliamido ir polipropeno– medžiagų, pasižyminčių pagerintomis mechaninėmis, fizikinėmis ir cheminėmis savybėmis. Plastiką ypač lengva valyti ir prižiūrėti. Prireikus galima dezinfekuoti. Atlenkiamų kėdžių Sigma atraminės konstrukcijos pagamintos iš korozijai atsparaus plieno. Plienas gali būti cinkuotas (pritaikytas lauko erdvėms) arba milteliniu būdu nudažytas (skirtas naudoti viduje). Tvirto plastiko lankstai ir atramos yra specialiai sukurti konstrukcinėms dalims. Sporto arenų kėdės Sigma turi automatiškai susiglaudžiančią sėdynę, tokiu būdu sudarydama platų praėjimą bei palengvindama grindų valymo procesą.

Atlenkiamos kėdės Sigma gali būti jungiamos tarpusavyje, tvirtinamos prie grindų ar laiptelio. Jos pagamintos taip, kad atitiktų griežtus patvarumo ir atsparumo įbrėžimams reikalavimus. Šiuolaikiškas ir kartu paprastas dizainas, lemia, jog nėra sudėtingų mechanizmų, bet tuo pačiu užtikrinama ypač aukšta kokybė. Šis paprastas auditorinių ir sporto arenų kėdžių dizainas dažniausiai pasiteisina, kadangi neįmantri kėdžių forma ir dizainas puikiai tinka įvairioms patalpoms. Sporto arenų kėdės Sigma leidžia labai gerai prisitaikyti prie konkrečios vietos ir kliento poreikių.

Sporto arenų kėdės Sigma.Sporto arenų kėdės.

Mes turime platų plastikinių ir minkštų auditorinių ir sporto arenų, stadionų kėdžių asortimentą, kuris suteikia aukščiausio lygio stilių ir komfortą, taip pat leidžia patenkinti visų klientų poreikius. Mes galime sumontuoti kėdes visam stadionui, pradedant nuo bendro naudojimo iki prestižinių VIP vietų. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais, siekdami pateikti geriausią įmanomą sprendimą, kuris atspindėtų pagrindinius keliamus tikslus ir reikalavimus- gerą matomumą, saugumą, patogumą ir puikų estetinį vaizdą. Mūsų kėdės auditorijoms ir sporto arenų kėdės specialiai sukurtas taip, kad atitiktų išskirtinius klientų lūkesčius.

Sporto arenų kėdės.

Suprojektuosime ir pagaminę sumontuosime jums kėdes auditorijoms, sporto salėms ir arenoms. Kiekvienas mūsų produktas sukurtas taip, kad patenkintų klientų griežtus funkcionalumo ir patogumo reikalavimus. Mes užtikriname ilgą garantiją, kokybę ir platų šių kėdžių auditorijoms ir sporto arenoms, salėms, laukimo erdvėms pasirinkimą. Daugiau informacijos apie sporto arenų ir auditorines kėdes rasite mūsų internetinėje svetainėje.

Sporto arenų kėdės.

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!