fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Akcija!
biuro kėdė Chester cf/lb ant lenktos kojos.biuro kėdė Chester cf/lb ant lenktos kojos.

Chester cf/lb chrome

456.00  328.00 

Chester cf/lb chrome- ergonomiška tvirta, natūralios odos ar kokybiško audinio konferencinė / lankytojų kėdė ant metalinės, lenktos kojos. Tiek biuro, tiek lankytojų kėdė iš „Chester“ kėdžių linijos, gali būti apmušta ir natūralia oda, ir aukštos kokybės audiniu, kad būtų užtikrintas visiškas patogumas, atsižvelgiant į jūsų asmeninius pageidavimus. Ergonominė kėdė Chester HRU greitai taps Jūsų mylimiausia kėde bei suteiks biuro ar namų interjerui išskirtinumo ir nevaržomos laisvės pojūtį.

Matmenys (plotis×gylis×aukštis): 605 × 670 × 900 mm.

Garantijos terminas: 36 mėn.

Apie garantijos sąlygas skaitykite garantijos buklete.

Svoris 25 kg
SP - Natūrali oda
 
Mediena
 
Išvalyti
Kaina: 456.00  328.00 
Sandėlyje: Nėra
Pristatysime: per 35 d. d.
Į palyginimą

Ergonominio atlošo biuro kėdė Chester cf/lb chrome- puikiausias pasirinkimas, norintiems išsiskirti iš minios, mėgstantiems madingo dizaino kėdes. Biuro kėdė turi išskirtinės formos ergonomiško profilio atlošą su rombus primenančiais įsiuvais. Darbo kėdė Chester yra idealus puikios ir solidžios vadovo kėdės pavyzdys. Ergonomika, patogumas ir funkcionalumas, neatsiejami nuo aukštos kokybės dygsniuotų apmušalų. Elegancijos ir puošnumo kėdei suteikia poliruoto aliuminio detalės porankiuose ir chromuotas metalinis rėmas. Biuro kėdė Chester cf/lb chrome greitai taps Jūsų mylimiausia kėde bei suteiks biuro ar namų interjerui išskirtinumo ir nevaržomos laisvės pojūtį. Ši biuro kėdė yra tinkamas atsakas į klientų, kurie reikalauja aukščiausios kokybės, lūkesčius. Lankytojų arba darbuotojų kėdė Chester cf/lb chrome yra idealus funkcionalumo ir stiliaus derinys. Dėl daugybės siūlomų funkcijų ir išskirtinių savybių kėdė paverčia darbą grynu malonumu ir suteikia maksimalų komforto jausmą sėdint. Ši kėdė puikiai tinka dirbantiems biure ar namuose. Dėl ergonomiškai išformuoto atlošo ir minkštos sėdynės kėdė palengvina efektyvų darbą ir padeda vartotojui priimti tinkamus sprendimus. Sėdėkite ir jauskitės patogiai.

Užsakant taip pat galima rinktis ir iš kitų medienos spalvų- teiraukitės telefonu 8-37 567315 arba elektroniniu paštu info@musonas.lt


Sėdynė ir atlošas

 • Plati patogi sėdynė ir ergonomiško profilio atlošas.
 • Atlošas ir sėdynė apmušti iš abiejų pusių.

Rėmas

 • Chromuotas metalinis rėmas.

Porankiai

 • Porankiai su medinėmis atramomis.

Matmenys

Biuro kėdė Chester cf/lb ant lenktos kojos.

Šitai kėdei suteikiame 36 mėnesių garantiją. Garantija įsigalioja nuo prekių įsigijimo dienos. Pirkinio įsigijimui įrodyti reikalingas prekės įsigijimo dokumentas.

Kėdė buvo kruopščiai pagaminta ir prieš pristatymą kruopščiai patikrinta, kad atitiktų keliamus standartus bei griežtus kokybės ir saugos reikalavimus.

36 mėnesių garantija taikoma visai kėdės konstrukcijai ir mechanizmams bei gamybos defektams.

Garantija netaikoma, jei prekė buvo surinkta ir naudota ne pagal instrukcijas, netinkamai laikoma, gadinta, laužyta, valyta netinkamomis priemonėmis ar kitaip naudota ne pagal paskirtį. Garantija netaikoma natūraliam gaminio nusidėvėjimui ar jo savybių pasikeitimui, bet kokiam apgadinimui bei įbrėžimams. Natūralus gaminio nusidėvėjimas ar jo savybių pasikeitimas nelaikomas kokybės trūkumu, todėl jam, taip pat bet kokiems atsitiktiniams nudaužymams, nubraižymams, praplėšimams ir pan., garantija netaikoma. Garantija gaminiui netaikoma esant įbrėžimams, žymėms ar pažeidimams, atsiradusiems dėl smūgių. Garantija netaikoma, jei gaminiai laikomi lauke ar drėgnoje aplinkoje, arba naudojami be buitinėms reikmėms (išskyrus atvejus, kai tai leistina pagal gaminio specifikaciją).

Taip pat garantija negalioja, jeigu kėdė buvo modifikuota, taisyta arba bandyta taisyti ne UAB Musonas atstovų.

Primename, kad:

 • Kėdė yra skirta tik sėdėjimui – vienam asmeniui;
 • Kėdė skirta naudoti tik sausose vidaus patalpose ant lygių grindų;
 • Draudžiama ant kėdės stovėti, klupėti;
 • Pakliuvus ant kėdės nešvarumams, nedelsiant juos nuvalyti;
 • Jeigu sėdėjimo metu pajaučiate bet kokių dalių klibėjimą, atsilaisvinimą reikia nedelsiant šias dalis priveržti. Ne rečiau kaip kas 3 mėn. patikrinkite ar gerai priveržti visi varžtai ir kėdė yra stabili;
 • Saugokite kėdę nuo drėgmės ir mechaninių pažeidimų;
 • Kėde naudotis draudžiama, jei bet kokia jos dalis yra sulūžusi ar pamesti varžtai.

 

Norite pamatyti ir išbandyti šią kėdę? Kviečiame apsilankyti viename iš mūsų salonų Lietuvoje. Pirmiausia rekomenduojame susisiekti su pasirinktu salonu iš anksto ir pasitikslinti, ar yra galimybė jūsų išsirinktą kėdę išbandyti norimu metu. Mūsų konsultantai salonuose mielai jums pagelbės išsirinkti tinkamiausią ir patogiausią kėdę.

Musono kėdžių salonai yra Lietuvos didžiuosiuose miestuose:

 • Vilniuje
 • Kaune
 • Klaipėdoje
 • Panevėžyje

Kontaktinius duomenis ir adresus rasite čia.

Jums taip pat gali patikti…

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!

pasirinkto produkto kaina: