fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

School chair E-276 with metal frameSchool chair E-276 with metal frame

Mokyklinė reguliuojamo aukščio E-276

Fanerinė reguliuojamo aukščio mokyklinė kėdė metalinėmis kojomis ir milteliniu būdu dažytu metaliniu rėmu. Galima naudoti ir kaip konferencinę/ lankytojų kėdę. Ši mokyklinė reguliuojamo aukščio kėdė yra patikimo dizaino, saugi ir patogi naudoti, turi gerą estetinę išvaizdą – tai neabejotinai yra puikus pasirinkimas už priimtiną kainą!

Matmenys (plotis×gylis×aukštis): 380 × 460 × 820 mm.

Svoris 10 kg
Į palyginimą

Ši kėdė- mokyklinė reguliuojamo aukščio E-276- yra klasikinio dizaino, dėl savo metalinio rėmo ir fanerinio atlošo bei sėdynės, užtikrina kėdės patvarumą, ilgaamžiškumą bei patogumą. Universalios, tradicinės spalvos puikiai dera prie bet kurio mokymo įstaigos interjero.

Mokyklinė kėdė – tai puikus baldas, skirtas mokymo klasėms, auditorijoms, švietimo įstaigų kabinetams. Kuriant gaminį buvo atsižvelgiama į visus būtinus reikalavimus ir valstybinius standartus gaminant baldus vaikams. Rėmas pagamintas iš metalinių vamzdžių, kurie gali būti milteliniu būdu nudažyti- juodai arba pilkai (alu versija). Kaip žinote, metalas yra viena iš patvariausių medžiagų, laikui bėgant nesideformuoja ir eksploatacijos metu yra atsparus išoriniam mechaniniam poveikiui. Mokyklinės reguliuojamo aukščio kėdės kojos turi specialius plastikinius antgalius, kurie sumontuoti taip, kad naudojantis baldu būtų išvengta įbrėžimų ir kitokių grindų paviršiaus pažeidimų. Kėdės atlošas ir sėdynė yra pagaminti iš aukštos kokybės medžio analogo – natūralios lakuotos faneros. Ši medžiaga yra higieniška, ekologiška, pasižymi dideliu stiprumu ir atsparumu mechaniniam dilimui, tinka naudoti visose patalpose. Sėdynės kraštas yra užapvalintas, o tai užtikrina patogų ir saugų gaminio naudojimą pagal numatytą paskirtį. Ši kėdė (mokyklinė reguliuojamo aukščio E-276) yra patikimo dizaino, saugi ir patogi naudoti, turi gerą estetinę išvaizdą – tai neabejotinai yra puikus pasirinkimas už priimtiną kainą!

Šių kėdžių dydis pagal aukštį: 4-6.


Sėdynė ir atlošas

 • Sėdynė ir atlošas iš faneros.

Rėmas

 • Milteliais dažytas reguliuojamo aukščio metalinis rėmas (trys padėtys).

Kita

 • Kojos turi specialius plastikinius antgalius, kurie apsaugo grindis nuo pažeidimų.

Norite pamatyti ir išbandyti šią kėdę? Kviečiame apsilankyti viename iš mūsų salonų Lietuvoje. Pirmiausia rekomenduojame susisiekti su pasirinktu salonu iš anksto ir pasitikslinti, ar yra galimybė jūsų išsirinktą kėdę išbandyti norimu metu. Mūsų konsultantai salonuose mielai jums pagelbės išsirinkti tinkamiausią ir patogiausią kėdę.

Musono kėdžių salonai yra Lietuvos didžiuosiuose miestuose:

 • Vilniuje
 • Kaune
 • Klaipėdoje
 • Panevėžyje

Kontaktinius duomenis ir adresus rasite čia.

Jums taip pat gali patikti…

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!