fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Kėdė mokyklinė reguliuojamo aukščio E-276 su metalinėmis kojomis.Kėdė mokyklinė reguliuojamo aukščio E-276 su metalinėmis kojomis.

Mokyklinė reguliuojamo aukščio E-276

Fanerinė reguliuojamo aukščio mokyklinė kėdė metalinėmis kojomis ir milteliniu būdu dažytu metaliniu rėmu. Galima naudoti ir kaip konferencinę/ lankytojų kėdę. Ši mokyklinė reguliuojamo aukščio kėdė yra patikimo dizaino, saugi ir patogi naudoti, turi gerą estetinę išvaizdą – tai neabejotinai yra puikus pasirinkimas už priimtiną kainą!

Matmenys (plotis×gylis×aukštis): 380 × 460 × 820 mm.

Garantijos terminas: 24 mėn.

Apie garantijos sąlygas skaitykite garantijos buklete.

Svoris 10 kg
Į palyginimą

Ši kėdė- mokyklinė reguliuojamo aukščio E-276- yra klasikinio dizaino, dėl savo metalinio rėmo ir fanerinio atlošo bei sėdynės, užtikrina kėdės patvarumą, ilgaamžiškumą bei patogumą. Universalios, tradicinės spalvos puikiai dera prie bet kurio mokymo įstaigos interjero.

Mokyklinė kėdė – tai puikus baldas, skirtas mokymo klasėms, auditorijoms, švietimo įstaigų kabinetams. Kuriant gaminį buvo atsižvelgiama į visus būtinus reikalavimus ir valstybinius standartus gaminant baldus vaikams. Rėmas pagamintas iš metalinių vamzdžių, kurie gali būti milteliniu būdu nudažyti- juodai arba pilkai (alu versija). Kaip žinote, metalas yra viena iš patvariausių medžiagų, laikui bėgant nesideformuoja ir eksploatacijos metu yra atsparus išoriniam mechaniniam poveikiui. Mokyklinės reguliuojamo aukščio kėdės kojos turi specialius plastikinius antgalius, kurie sumontuoti taip, kad naudojantis baldu būtų išvengta įbrėžimų ir kitokių grindų paviršiaus pažeidimų. Kėdės atlošas ir sėdynė yra pagaminti iš aukštos kokybės medžio analogo – natūralios lakuotos faneros. Ši medžiaga yra higieniška, ekologiška, pasižymi dideliu stiprumu ir atsparumu mechaniniam dilimui, tinka naudoti visose patalpose. Sėdynės kraštas yra užapvalintas, o tai užtikrina patogų ir saugų gaminio naudojimą pagal numatytą paskirtį. Ši kėdė (mokyklinė reguliuojamo aukščio E-276) yra patikimo dizaino, saugi ir patogi naudoti, turi gerą estetinę išvaizdą – tai neabejotinai yra puikus pasirinkimas už priimtiną kainą!

Šių kėdžių dydis pagal aukštį: 4-6.


Sėdynė ir atlošas

 • Sėdynė ir atlošas iš faneros.

Rėmas

 • Milteliais dažytas reguliuojamo aukščio metalinis rėmas (trys padėtys).

Kita

 • Kojos turi specialius plastikinius antgalius, kurie apsaugo grindis nuo pažeidimų.

Šitai kėdei suteikiame 24 mėnesių garantiją. Garantija įsigalioja nuo prekių įsigijimo dienos. Pirkinio įsigijimui įrodyti reikalingas prekės įsigijimo dokumentas.

Kėdė buvo kruopščiai pagaminta ir prieš pristatymą kruopščiai patikrinta, kad atitiktų keliamus standartus bei griežtus kokybės ir saugos reikalavimus.

24 mėnesių garantija taikoma visai kėdės konstrukcijai ir mechanizmams bei gamybos defektams.

Garantija netaikoma, jei prekė buvo surinkta ir naudota ne pagal instrukcijas, netinkamai laikoma, gadinta, laužyta, valyta netinkamomis priemonėmis ar kitaip naudota ne pagal paskirtį. Garantija netaikoma natūraliam gaminio nusidėvėjimui ar jo savybių pasikeitimui, bet kokiam apgadinimui bei įbrėžimams. Natūralus gaminio nusidėvėjimas ar jo savybių pasikeitimas nelaikomas kokybės trūkumu, todėl jam, taip pat bet kokiems atsitiktiniams nudaužymams, nubraižymams, praplėšimams ir pan., garantija netaikoma. Garantija gaminiui netaikoma esant įbrėžimams, žymėms ar pažeidimams, atsiradusiems dėl smūgių. Garantija netaikoma, jei gaminiai laikomi lauke ar drėgnoje aplinkoje, arba naudojami be buitinėms reikmėms (išskyrus atvejus, kai tai leistina pagal gaminio specifikaciją).

Taip pat garantija negalioja, jeigu kėdė buvo modifikuota, taisyta arba bandyta taisyti ne UAB Musonas atstovų.

Primename, kad:

 • Kėdė yra skirta tik sėdėjimui – vienam asmeniui;
 • Kėdė skirta naudoti tik sausose vidaus patalpose ant lygių grindų;
 • Draudžiama ant kėdės stovėti, klupėti;
 • Pakliuvus ant kėdės nešvarumams, nedelsiant juos nuvalyti;
 • Jeigu sėdėjimo metu pajaučiate bet kokių dalių klibėjimą, atsilaisvinimą reikia nedelsiant šias dalis priveržti. Ne rečiau kaip kas 3 mėn. patikrinkite ar gerai priveržti visi varžtai ir kėdė yra stabili;
 • Saugokite kėdę nuo drėgmės ir mechaninių pažeidimų;
 • Kėde naudotis draudžiama, jei bet kokia jos dalis yra sulūžusi ar pamesti varžtai.

Norite pamatyti ir išbandyti šią kėdę? Kviečiame apsilankyti viename iš mūsų salonų Lietuvoje. Pirmiausia rekomenduojame susisiekti su pasirinktu salonu iš anksto ir pasitikslinti, ar yra galimybė jūsų išsirinktą kėdę išbandyti norimu metu. Mūsų konsultantai salonuose mielai jums pagelbės išsirinkti tinkamiausią ir patogiausią kėdę.

Musono kėdžių salonai yra Lietuvos didžiuosiuose miestuose:

 • Vilniuje
 • Kaune
 • Klaipėdoje
 • Panevėžyje

Kontaktinius duomenis ir adresus rasite čia.

Jums taip pat gali patikti…

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!