fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Akcija!
Balansinė kėdė Flexiwork turinti visas ergonomines savybes.Balansinė kėdė Flexiwork turinti visas ergonomines savybes.

Flexiwork

114.00 134.00 

Moderni balansinė kėdė Flexiwork, kurią naudojant ne tik sėdėsite taisyklingai, bet ir sumažinsite nugaros skausmus.

Matmenys (plotis×gylis×aukštis): 400 × 430 × 820 mm.

Garantijos terminas: 24 mėn.

Apie garantijos sąlygas skaitykite garantijos buklete.

Svoris 15 kg
Flexiwork Pagrindas/Base

Juoda, Pilka

Flexiwork Gobelenas/Tapestry
Flexiwork Pagrindas/Base
Išvalyti
Kaina: 114.00 134.00 
Sandėlyje: Yra
Pristatysime: per 24-48 h.
Į palyginimą

Balansinė kėdė Flexiwork- naujiena ieškant išskirtinės, ergonominės kėdės. Šiais dinamiškais laikais net įprastos ergonominės kėdės negali daug padėti kovojant su kasdieniu judėjimo trūkumu darbe. Blogai pasirinktos kėdės rezultatas gali būti net gi priešingas, nes ji gali tapti blogos sėdėjimo pozos ir dėl to atsirandančio raumenų susilpnėjimo priežastimi. Netgi naujausi įprasti biuro baldai po keletos metų intensyvaus naudojimo gali prisidėti prie pirmųjų skausmo požymių.

Tačiau mes galime pasiūlyti sprendimą. Kadangi daug yra kalbama apie būtinybę keisti kūno padėtį ir dirbti ne tik sėdint, bet ir stovint, mums tampa vis reikalingesni ne tik reguliuojamo aukščio stalai, bet ir naujausių technologijų ergonominės reguliuojamo aukščio kėdės. Balansinė kėdė Flexiwork turi ne tik visas ergonomines savybes, tačiau ir suteikia galimybę naudojant šią kėdę sėdimoje ar stovimoje padėtyje jausti 70% mažiau savo svorio ir gauti 100% daugiau energijos nei naudojant kitas kėdes.

Unikalaus dizaino balansinė kėdė puikus pasirinkimas tiems, kurie kenčia nugaros skausmus. Ši kėdė išsiskiria tuo, kad padeda sėdėti taisyklingai ne tik biure, tačiau ir namų aplinkoje. Kėdė stimuliuoja nugaros raumenis, kurie užtikrina taisyklingą sėdėjimo padėtį.

Sėdynė

 • Aukštos kokybės orui laidus sėdynės gobeleno apmušalas;
 • Naujausių technologijų dėka atlošas išformuotas taip, kad naudojant šią kėdę suteikiamas geriausias sėdėjimo pojūtis, nes jaučiamas 70% mažesnis sėdinčiojo svoris ir įgaunama 100% daugiau energijos.
 • Sėdynė grįžta į savo pradinę padėtį vos ją pasukus bet kuria kryptimi, tokiu būdu suteikdama pasipriešinimą ir versdama sėdintįjį įtempti raumenis norint išlaikyti kėdę vienoje pozicijoje.

Nešiojimo rankena

 • Patogiam kėdės pernešimui iš vienos vietos į kitą yra pritaisytos dvi rankenėlės, todėl laisvai galite keisti kėdės pastatymo vietą.

Aukščio reguliavimo mygtukas

 • Į sėdynę integruotas mygtukas, skirtas greitam ir nuolatiniam aukščio reguliavimui. todėl kojų padėtis visada bus taisyklinga ir pritaikyta jūsų ūgiui.

Pakeliamasis cilindras

 • Norite stovėti, sėdėti arba keisti sėdėjimo aukštį pagal savo norus? Aukščio reguliavimo diapazonas leidžia lengvai surasti patogiausią sėdėjimo aukštį ar prisitaikyti kėdę prie esamo darbo, virtuvės ar laboratorijos stalo aukščio.
 • Sėdynės aukštis reguliuojasi 560-740 mm diapazonu.

Mobili jungtis

 • Prie kėdės pagrindo esanti mobili jungtis užtikrina automatišką kėdės pakreipimą sėdinčiajam norima kryptimi. Kėdė nėra stabili, ji balansuoja, juda kartu su sėdinčiuoju. Balansinio sėdėjimo metu  aktyvuojami gilieji raumenys, kurie yra pagrindiniai nugaros stabilizatoriai. Jie užtikrina taisyklingą laikyseną, yra atsakingi už pusiausvyrą bei lankstumą. Tokiu būdu nugara išlieka tiesi, kvėpavimas lieka tolygus ir yra skatinimama kraujo cirkuliacija.

Pagrindas

 • Neslystančio apskrito pagrindo dėka ši kėdė saugiai gali būti naudojama ne tik sėdint, tačiau ir stovint.
 • Pagrindą juosiančio apsauginio dangtelio dėka kėdė gali būti naudojama ir gamybinėse patalpose, nes jis apsaugo nuo dulkių bei purvo patekimo į vidinę kėdės dalį.

Šitai kėdei suteikiame 24 mėnesių garantiją. Garantija įsigalioja nuo prekių įsigijimo dienos. Pirkinio įsigijimui įrodyti reikalingas prekės įsigijimo dokumentas.

Kėdė buvo kruopščiai pagaminta ir prieš pristatymą kruopščiai patikrinta, kad atitiktų keliamus standartus bei griežtus kokybės ir saugos reikalavimus.

24 mėnesių garantija taikoma visai kėdės konstrukcijai ir mechanizmams bei gamybos defektams.

Garantija netaikoma, jei prekė buvo surinkta ir naudota ne pagal instrukcijas, netinkamai laikoma, gadinta, laužyta, valyta netinkamomis priemonėmis ar kitaip naudota ne pagal paskirtį. Garantija netaikoma natūraliam gaminio nusidėvėjimui ar jo savybių pasikeitimui, bet kokiam apgadinimui bei įbrėžimams. Natūralus gaminio nusidėvėjimas ar jo savybių pasikeitimas nelaikomas kokybės trūkumu, todėl jam, taip pat bet kokiems atsitiktiniams nudaužymams, nubraižymams, praplėšimams ir pan., garantija netaikoma. Garantija gaminiui netaikoma esant įbrėžimams, žymėms ar pažeidimams, atsiradusiems dėl smūgių. Garantija netaikoma, jei gaminiai laikomi lauke ar drėgnoje aplinkoje, arba naudojami be buitinėms reikmėms (išskyrus atvejus, kai tai leistina pagal gaminio specifikaciją).

Taip pat garantija negalioja, jeigu kėdė buvo modifikuota, taisyta arba bandyta taisyti ne UAB Musonas atstovų.

Primename, kad:

 • Kėdė yra skirta tik sėdėjimui – vienam asmeniui;
 • Kėdė skirta naudoti tik sausose vidaus patalpose ant lygių grindų;
 • Draudžiama ant kėdės stovėti, klupėti;
 • Pakliuvus ant kėdės nešvarumams, nedelsiant juos nuvalyti;
 • Jeigu sėdėjimo metu pajaučiate bet kokių dalių klibėjimą, atsilaisvinimą reikia nedelsiant šias dalis priveržti. Ne rečiau kaip kas 3 mėn. patikrinkite ar gerai priveržti visi varžtai ir kėdė yra stabili;
 • Saugokite kėdę nuo drėgmės ir mechaninių pažeidimų;
 • Kėde naudotis draudžiama, jei bet kokia jos dalis yra sulūžusi ar pamesti varžtai.

 

Norite pamatyti ir išbandyti šią kėdę? Kviečiame apsilankyti viename iš mūsų salonų Lietuvoje. Pirmiausia rekomenduojame susisiekti su pasirinktu salonu iš anksto ir pasitikslinti ar būtent jūsų išsirinkta kėdė yra pavyzdyje šiuo metu išbandymui. Mūsų konsultantai salonuose mielai jums pagelbės išsirinkti tinkamiausia ir patogiausia kėdė jums.

Musono kėdžių salonai yra Lietuvos didžiuose miestuose:

 • Vilniuje
 • Kaune
 • Klaipėdoje
 • Panėvežyje

Kontaktinius duomenys ir adresus rasite čia.

Jums taip pat gali patikti…

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!

pasirinkto produkto kaina: