fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Minkštas krėslas SizeMinkštas krėslas Size

Size

Minkštas krėslas Size – tai baldas skirtas ne tik poilsiui, bet ir susirinkimams, konferencijoms. Taip pat puikiai tiks moderniam laukiamajam ar bibliotekos ir kitos viešosios erdvės šiuolaikiškam įrengimui. Rinkitės šį baldą, jeigu norite susikurti individualų baldą savo išskirtiniams poreikiams. Gausus spalvų pasirinkimas, papildomi priedai (galvos atrama, kojų pakyla) bei norimo ar labiausiai derančio pagrindo pasirinkimas leidžia šį baldą derinti ne tik prie biuro, bet ir namų aplinkos. 

Atvykite ir pamatykite mūsų Kauno salone Žemaičių pl. 25.

Dizainerių TORSTEINSEN DESIGN kūrinys

Dėl norimos komplektacijos, spalvų ir kitų funkcijų pasirinkimo susisiekite tel. nr. +37065591122 arb el. paštu info@musonas.lt

Į palyginimą

Minkštas krėslas Size – tai skandinaviško dizaino krėslas, kviečiantis atsisėsti ir bent trumpam pamiršti rūpesčius. Gali būti su arba be galvos atramos. Jūsų patogumui taip pat siūloma ir papildoma kojų pakyla. Krėslas puikiai tiks ne tik ofiso poilsio zonoje, tačiau ir pasitarimų ar susirinkimų zonoje, kur reikalingas modernumas bei harmoninga atmosfera. 

Minkštas krėslas Size visiškai atitiks Jūsų lūkesčius, kadangi galimas gausus gobeleno pasirinkimas. Pasirinkus spalvą galite taip pat rinktis krėslą su skirtingais pagrindais. Kojų ar kryžmės spalvą taip pat galite rinktis iš dviejų – juodos arba chromo. Galite įsigyti baldą su ratukais arba rėmu – tokį, kuris geriausiai derės prie Jūsų interjero ir skirtingų poreikių. 

Kad susikurtumėte išbaigtą interjerą, šį krėslą galima derinti ir su konferenciniu staliuku, kuris yra dviejų skirtingų skersmenų (60 ir 90cm), 40cm aukščio. 

Skandinaviška baldų linija sukurta Jūsų net originaliausiems sprendimams įgyvendinti. Susisiekite ir pasiūlysime Jums produktus, kurie bus ne tik ilgaamžiai, bet ir išskirtiniai. 

Norėdami pilnai sukomplektuoti savo biurą ar kitą erdvę šį baldą galite derinti su akustiniais sprendimais: Akustiniai sprendimai | Musonas- modulinių baldų sistemų ekspertas

Scan Sørlie as – Sizestolen kler de fleste tekstiler. Her… | Facebook

 1. Krėslas su ir be galvos atramos:

2. Krėslas su papildoma kojų pakyla:

3. Krėslas su vientisu rėmu, be kryžmės:

4. Kryžmės pasirinkimas:

Jums taip pat gali patikti…

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!