fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Modernios, ergonomiškos darbo kėdės – produktyviam darbui. Naujasis „Hegelmann Transporte“ Klaipėdos biuras

2021-05-31

Modernios, ergonomiškos darbo kėdės kiekvienam naujai besikuriančiam biurui tampa būtinybe, kuri prisideda prie darbuotojų produktyvaus darbo. Ne paslaptis, kad dirbančių ergonomiškoje aplinkoje žmonių produktyvumas padidėja, o bendra savijauta pagerėja, todėl naujam „Hegelmann Transporte“ Klaipėdos biurui buvo pasiūlytos išskirtinio dizaino ergonominės kėdės Orust HRU. Tuo rūpinosi UAB „Musonas” ergonomikos ekspertų komanda. Bendradarbiaujant su užsakovu, biurų darbuotojams parinktos ilgalaikės ir inovatyvios ergonomiškos kėdės.

Ergonomiškos darbo kėdės Orust HRU ypač tinka ilgai dirbantiems prie kompiuterio žmonėms: jos yra ypač patogios dirbant, o poilsio minutę galima lengvai atsipalaiduoti ir komfortiškai ištiesti nugarą nė neatsikeliant nuo kėdės. Dėka naudojamų naujausių mechanizmų darbo kėdes galima lengvai pritaikyti skirtingo ūgio ir sudėjimo žmonėms. Ilgos valandos prie darbo stalo gali sukelti daugybę sveikatos ir laikysenos problemų, o to priežastis dažnai būna nepakankamai ergonomiška darbo aplinka. Daugelis, kuriant naujas darbo vietas, įsigyja paprastesnius kėdžių modelius, kuriuos bando pritaikyti visiems darbuotojams. Deja tai ne visada yra geriausia praktika ir toks pasirinkimas gali sukelti minėtas laikysenos problemas.

Ergonomiškos darbo kėdės su sinchroniniu mechanizmu.

Kokias funkcijas atlieka ergonomiškos darbo kėdės Orust HRU?

Ergonomiškos darbo kėdės Orust HRU yra sukurtos taip, kad geriau prisitaikytų prie naudotojo poreikių ir pasiūlytų didesnį komfortą sėdint. Ergonomiškos kėdės siūlo daugybę reguliuojamų funkcijų, atitinkančių individualius vartotojų poreikius ir jų kūno sudėjimą. Darbo kėdės Orust HRU turi šias reguliuojamas funkcijas:

 • Reguliuojamas sėdynės aukštis;
 • Reguliuojamas sėdynės gylis;
 • Atlošo kampo reguliavimas;
 • Reguliuojamas atlošo kreipimo standumas;
 • Reguliuojama horizontali juosmens atrama;
 • Galvos atramos reguliavimas;
 • Reguliuojami 3D porankiai;
 • Aukščiausios kokybės gumuoti ratukai.

Ergonomiškos darbo kėdės su sinchroniniu mechanizmu.Ergonomiškos darbo kėdės su sinchroniniu mechanizmu.

Ergonominė kėdė Orust HRU su sinchroniniu mechanizmu turi ergonomiškai išformuotą, patogų atlošą, aptrauktą kokybišku tankiu tinkliuku. Darbo kėdės plati sėdynė aptraukta patvariu, atspariu dilimui ir intensyviam naudojimui, gobelenu. Sėdynės užpildas pagamintas iš lieto ilgaamžio poliuretano. Šios kėdės funkcionalumas ir subtilus dizainas palieka malonų įspūdį kiekvienam ją išbandžiusiam.

Be to, ši kėdė pagaminta galvojant apie aplinką: lengvai atnaujink, panaudok antrą kartą ir perdirbk – tai šiai kėdei taikomi žiedinės ekonomikos principai. Visos kėdės dalys lengvai pakeičiamos ir perdirbamos. Nuimamą sėdynės gobeleno apmušalą lengva pakeisti ir prikelti kėdę naujam gyvenimui. O biuro kėdė ir toliau rūpinsis „Hegelmann Transporte“ biurų darbuotojų ergonomiškomis darbo sąlygomis.

Kuo naudinga ergonominė kėdė?

Ergonomiška kėdė Orust HRU sukurta taip, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas, kartu suteikiant daug naudos sveikatai ir kiekvieno gerovei:

Palaiko laikyseną, kuri sumažina kaklo ir stuburo įtampą;
Apsaugo nuo kaklo ir pečių sąstingio;
Sumažina nugaros skausmus;
Sumažina klubų spaudimą, suteikdama natūralesnę sėdėjimo padėtį.

Ergonomiškos darbo kėdės su sinchroniniu mechanizmu.Ergonominė kėdė Orust HRU su sinchroniniu mechanizmu.

Mūsų įmonė UAB „Musonas“ turi sukaupusi daugiau nei 30 metų patirtį, kuriant modernias ir ergonomiškas darbo vietas. Ergonomikos ekspertai visada glaudžiai bendradarbiauja su užsakovo atstovais bei kruopščiai parenka tinkamiausią kėdę iš savo plataus prekių asortimento. O rinktis išties yra iš ko: UAB „Musonas“ yra vienas didžiausių kėdžių tiekėjų Lietuvoje, tad čia sau tinkančią kėdę atras, net reikliausias klientas. Mūsų įmonė tiekė darbo kėdes visiems „Hegelmann Transporte“ biurams. Džiaugiamės, kad kuriant naują biurą Klaipėdoje, vėl buvo kreiptasi į mus, kaip į patikimą ir gerai pažįstamą partnerį. Tai dar vienas sėkmingai įgyvendintas mūsų įmonės projektas.

Naujas projektas „Hegelmann Transporte“ biuro įrengimas.

Plačiau apie projektą naujausiame STRUCTUM leidinyje: čia

 

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!