fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Naujas projektas: atnaujinta Kauno r. Raudondvario gimnazijos valgykla

2020-09-10

Šiais metais Kauno r. Raudondvario gimnazijos mokiniai ir darbuotojai galės pietauti atnaujintoje ir ryškiomis spalvomis alsuojančioje valgykloje. Specialiai šiam projektui buvo parinkti tvirti Tiramisu Duo stalai ir Cafe IV laminate kėdės, kurios pagamintos iš klijuotos buko medienos ir padengtos spalvingais, atspariais įbrėžimams ir intensyviam naudojimui laminatais. Unikalus išskirtinio dizaino ir aukščiausios kokybės medžiagų derinys – tai jausmingo ir energingo projekto receptas. Šis naujas projektas džiugina savo galutiniu rezultatu bei suteikta galimybe išbandyti kokybiškus produktus.

Kėdės Cafe IV laminate ir stalai Tiramisu Duo.Kėdės Cafe IV laminate ir stalai Tiramisu Duo.

Naujas projektas- nauji iššūkiai

Visi gerai žino, kad mokyklos valgyklose gyvenimas virti verda, o naudojami baldai turi būti itin kokybiški ir patvarūs, kad tarnautų ilgą laiką. Iš kitos pusės, ten kur šurmuliuoja moksleiviai visada norisi estetiškai patrauklios valgyklos aplinkos, kuri nuteiktų maloniai bei žadintų apetitą. Būtent dėl šių priežasčių buvo pasirinkti Tiramisu Duo stalai ir prie jų priderintos Cafe IV kėdės. Pasirinktos net trys puikiai tarpusavyje derančios spalvos: žalia, geltona ir pilka. Ryškus spalvų ansamblis ir patogūs baldai tapo svarbiausiais valgyklos akcentais, kurie vos tik užėjus į patalpą prikausto dėmesį.

Kėdės Cafe IV laminate ir stalai Tiramisu Duo.Naujas projektas: atnaujinta Raudondvario gimnazijos valgykla.

Kavinės kėdės Cafe- lengvos formos ir aukšta kokybė

Cafe linijos valgyklos ir kavinės kėdžių asortimentas yra itin platus. Kiekvienas gali rasti sau labiausiai tinkantį variantą. Kėdžių rėmas pagamintas iš chromuoto arba milteliniu būdu nudažyto metalo. Atlošas ir sėdynė sudaro vientisą formą, jie pagaminti iš profiliuotos faneros. Aukštos kokybės medžiagų naudojimas ir kruopščiai parinkta apdaila suteikia unikalų visos kavinės kėdžių linijos pobūdį. Tuo tarpu unikalios Cafe valgyklos kėdžių linijos formos tikrai patrauks visų dėmesį! Šios linijos kėdės ypač mėgstamos ne tik kavinėse, bet ir namų virtuvėse, prie valgomojo stalų, išskirtinai dėl savo plačios spalvų paletės ir atlošų formos. Cafe kėdės gerai atrodo. Patrauklumo šioms kavinės ir valgyklos kėdėms suteikia plastiškos, tačiau tvirtos keturios metalinės kojos, grakščiai išlenktas medinis atlošas. Jos yra lengvos, tad gali būti naudojamos vietose, kuriose būna daug žmonių ir kėdes reikia nuolat perstumti iš vienos vietos į kitą.

Kėdės Cafe IV laminate ir stalai Tiramisu Duo.Kėdės Cafe IV laminate ir stalai Tiramisu Duo.

Tiramisu virtuviniai ir kavinės stalai- paprastas, bet patikimas dizainas

Tiramisu virtuviniai stalai išsiskiria iš kitų savo paprastu ir lengvu dizainu. Šie stalai puikiai atrodo visose socialinėse erdvėse ir kavinėse. Kavinės stalai Tiramisu gali būti su stačiakampiu, kvadratiniu ar apvaliu stalviršiumi, todėl juos galima lengvai pritaikyti bet kuriai susitikimų, konferencijų salei, valgykloms, banketams ir kitoms šventėms. Stalai turi tvirtas chromuotas arba milteliniu būdu nudažytas metalines kojas. Virtuvinio stalo Tiramisu kojos turi plastikines pėdutes, kurios apsaugo grindis nuo pažeidimų. Stalviršis pagamintas iš drožlių plokštės, dengtas melaminu. Jo kraštai su 2 mm PVC juostele.

Kėdės Cafe IV laminate ir stalai Tiramisu Duo.

Nuoširdžiai tikimės, kad atsinaujinusia mokyklos valgykla liks patenkinti tiek mokiniai, tiek ir mokytojai. Estetiškai graži aplinka pakels nuotaiką ir privers bent trumpam sustoti. Belieka palinkėti gero apetito visiems valgantiems šioje atsinaujinusioje spalvingoje valgykloje.

Kėdės Cafe IV laminate ir stalai Tiramisu Duo.Kėdės Cafe IV laminate ir stalai Tiramisu Duo.

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!