• Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Sėkmingas debiutas parodoje

2019-10-07

SĖKMINGAS DEBIUTAS PARODOJE “BALDAI INTERJERAS DIZAINAS 2019”: ergonomikos svarba šiuolaikiniuose biuruose


Pasibaigus vienai didžiausių specializuotų baldų, interjero ir dizaino parodų Baltijos šalyse “BALDAI INTERJERAS DIZAINAS 2019“ norime pasidalinti savo kaip dalyvio neįkainojama patirtimi. Parodoje pristatėme geriausius sprendimus verslui, ieškančiam naujausių, inovatyviausių ergonominio sėdėjimo sprendimų, padedančių sukurti komfortišką ir motyvuojančią darbo aplinką. Mes tikimės, kad dalyvavimas renginyje suteiks platesnį mūsų produktų pripažinimą.

Parodos metu lankytojai galėjo ne tik apžiūrėti mūsų stendą, bet taip pat išbandyti skirtingo dizaino biuro kėdes bei įvertinti ergonominio sėdėjimo privalumus. Mūsų įmonė siūlo ypač platų ergonominių bei balansinių kėdžių pasirinkimą. Nuo klasikinio dizaino ir minimalistinio stiliaus darbuotojų kėdžių iki solidžių, elegantiškų odinių kėdžių vadovams. Lankytojams ypač patiko atvira stendo forma, modernus kėdžių dizainas, aukščiausia kokybė bei gera kaina, atitinkanti rinkos standartus. Biuro kėdės „Promax“, „Duett“ ir “X-trans” bei darbuotojų kėdė „Calypso“ buvo populiariausios tarp mūsų stende pristatomų ergonominių kėdžių. Ergonominė kėdė “Promax” turinti unikalų dvigubo sluoksnio atlošą, ypač gerai įvertinta. Šios darbo kėdės išvaizda ir pobūdis idealiai atitinka biuro darbuotojų poreikius. Tuo tarpu vadovo kėdė „Duett“ buvo labai giriama už puikią ergonomiką dėl technologiškai pažangių sprendimų, tokių kaip „double back“ (dvigubas atlošas) bei aukštos kokybės itališko sinchroninio mechanizmo Donati naudojimą.

Parodoje didžiausią dėmesį skyrėme šiuolaikinių biurų įrengimui. Ergonomika biure- tai ne tik patogi ir tinkamai sureguliuota ergonominė kėdė. Visų pirma tai- galimybės, leidžiančios žmonėms pritaikyti biuro baldus pagal jų fizinius ir psichinius poreikius. Mūsų kūnai sukurti nuolatiniam judėjimui. Negalime būti kūrybingi ir produktyvūs, praleisdami 8 valandas vienoje vietoje. Taigi kaip įmonės turėtų organizuoti darbo aplinką, kad ji nekenktų darbuotojų sveikatai? Į visus šiuos aktualius klausimus pasistengėme atsakyti, pristatydami naujausią ergonominių kėdžių kolekciją. Joje dominuoja puikiai tarpusavyje derančios naujausios technologijos, funkcionalumas, patogumas ir ergonomika. Tai pagrindiniai mūsų įmonės užsibrėžti tikslai.

Dalyvavimas parodoje “BALDAI INTERJERAS DIZAINAS 2019 “ ne tik padėjo užmegzti naujus ryšius bei sutvirtinti bendradarbiavimą su jau esamais partneriais ir klientais. Ši patirtis taip pat suteikė galimybę tobulėti visai gausiai mūsų patyrusių konsultantų komandai. Nuoširdžiai dėkojame visiems apsilankiusiems mūsų stende.

 

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!