fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Specialios paaukštintos kėdės: universalūs naudojimo sprendimai

2020-07-15

Šiuolaikinė pramonė reikalauja, kad darbo kėdės atitiktų specifinius kokybės ir naudojimo standartus. Higieniški, itin patvarūs, praktiški ir kompaktiški – jokioje kitoje darbo aplinkoje nerasite tokių griežtų reikalavimų, kaip dirbant pramonėje, laboratorijose, gydymo įstaigose. Mūsų specialios paaukštintos kėdės ne tik prisitaiko prie paprastai šiose srityse esančių ypatingų reikalavimų ir išskirtinių darbo sąlygų, bet ir gali pasigirti higienišku dizainu ir kompaktiška konstrukcija. Specialiomis kėdėmis ypač paprasta naudotis. Visos valdymo rankenėlės yra patogiose vietose po sėdyne. Tai sėdimieji sprendimai, kurie puikiai prisitaiko prie ypatingų iššūkių, su kuriais susiduria laboratorijų, pramonės, logistikos, prekybos srityse dirbantieji.

Specialios paaukštintos kėdės: patogumo ir praktiškumo paieškos

Ergonomiškos formos atlošas ir sėdynė, patogi ir funkcionali konstrukcija, praktiškos medžiagos ir išskirtinis tvirtumas. Taip išties- šiuolaikinė pramonė reikalauja atitikimo specifiniams darbo kėdžių kokybės reikalavimams. Dėl savo unikalaus dizaino ir paprasto, intuityvaus pritaikymo atitinkamam vartotojui, mūsų asortimente esančios specialios paaukštintos kėdės, automatiškai užtikrina teisingą sėdėjimo pozą bei suteikia taip reikalingą patogumą dirbant prie nestandartinio aukščio stalų.

Unikaliose darbo aplinkose, kur net mažiausi teršalai ir nešvarumai gali kelti pavojų darbo rezultatams ar kitiems žmonėms, būtina pasirinkti kėdes, kurios pagamintos iš lengvai valomų ir dezinfekuojamų medžiagų. Atsižvelgiant į tai, rekomenduojame rinktis specialios paskirties kėdes, kurių atlošas ir sėdynė yra pagaminti iš patvarios ir orui laidžios poliuretano medžiagos. Minkštas poliuretanas suteikia ergonomines formas ir puikiai prisitaiko prie sėdinčiojo individualių poreikių. Tai tokie modeliai kaip Nargo ar Laborant.

Kitos ypač populiarios ir praktiškos medžiagos iš kurių gaminamos specialios paaukštintos kėdės yra be abejo mediena, kietas plastikas ir dirbtinė oda. Sintetinės odos dangą lengva valyti, ji pasižymi priešgrybelinėmis ir antimikrobinėmis savybėmis. Paprasta priežiūra, patikimumas ir saugumas. Dažniausiai paaukštintas kėdes renkasi atsižvelgiant į jų dizainą, kompaktiškumą bei ilgaamžiškumą, tačiau praktiškas pritaikymas ir panaudojimas neretai būna svarbiausia ir labiausiai vertinama specialios kėdės savybė. Vartotojai naudojasi visais šių universalaus dizaino aukštų kėdžių pranašumais, o pačios kėdės neleidžia kauptis dulkėms ir nešvarumų dalelėms- jas visada lengvai be didesnių pastangų nuvalysite.

Specialios paaukštintos kėdės su poliuretano sėdyne.Specialios paaukštintos kėdės su poliuretano sėdyne.

Skirtingų modelių gausa, funkcionalumas ir universalus pritaikymas

Mūsų prekių asortimente galite rasti įvairių modelių ir skirtingo dizaino specialių paaukštintų kėdžių. Su atlošais ir sėdynėmis pagamintomis iš medžio, kieto plastiko, minkšto poliuretano ar paminkštintomis ir aptrauktomis dirbtine oda, gobelenu. Tokie modeliai kaip Werek ar Regal. Dėka tvirto metalinio rėmo šios specialios paskirties kėdės yra puikus universalus sprendimas, ieškantiems darbui ypatingomis sąlygomis pritaikytų kėdžių. Ekonomiškos laboratorijos ar pramoninės kėdės dizainas ir tvirta konstrukcija apima visas funkcijas, reikalingas naudoti patalpose, kuriose keliami tam tikri naudojimo reikalavimai. Todėl šis protingas universalių paaukštintų kėdžių pasirinkimas puikiai tiks įvairaus tipo laboratorijoms, gydymo įstaigoms, kirpykloms, sandėliavimo ir gamybinėms patalpoms.

Paaukštintos kėdės gali aukštai išsikelti, tad puikiai tinka prie laboratorijų, priimamųjų ar prekybos vietose esančių stalų. Jų aukštis reguliuojamas pneumatinio cilindro pagalba, todėl lengvai rasite jums tinkamą darbo padėtį. Šios kėdės puikiai tinka dinamiškam sėdėjimui, kai nuolat keičiama kūno padėtis. Taip pat tai idealus variantas, kai ieškomos kėdės, tinkančios naudoti prie reguliuojamo aukščio stalų. Siekiant maksimalaus patogumo, paaukštintos kėdės turi neslidžias žiedo formos metalines atramas kojoms. Jų aukštį kiekvienas naudotojas gali reguliuoti pagal savo ūgį. Tai ypač patogu ir lengva: tiesiog atsukite varžtą ir pakelkite arba nuleiskite žiedinę kojų atramą iki reikiamo aukščio. Atrama kojoms taip pat gali būti ir kitokių formų, priklausomai nuo kėdės modelio. Specialios paaukštintos kėdės turi tvirtą metalinį rėmą. Dažniausiai stovi ant tvirto penkiastiebio metalinio arba sustiprinto nailoninio pagrindo. Aukščiausia kokybė ir ilgaamžiškumas sukuria maksimalų komfortą. Taip pat suteikia galimybę specialias kėdes naudoti aplinkoje, kur reikia ypatingo atsparumo nusidėvėjimui ir aplinkos poveikiui.

Specialios paaukštintos kėdės su medine sėdyne.Specialios paaukštintos kėdės su atrama kojoms.

Paaukštinta kėdė Anholt Up: modernumas, kokybė ir patogumas be jokių kompromisų

Jei jūs ieškote modernaus dizaino, patogios kėdės, kurios dėka galėtumėte pasiekti aukštesnį produktyvumo lygį, mes galime jus nudžiuginti- jūsų paieška baigta. Ši paaukštinta kėdė Anholt Up suteikia jums galimybę patogiai ir taisyklingai sėdėti prie reguliuojamo arba nestandartinio aukščio stalų darbo vietoje. Puiki medžiagų kokybė atitinka puikią ergonomiką ir ypatingą patogumą. Ši kėdė atstovauja naujos kartos paaukštintas darbo kėdes. Tai reiškia, kad Anholt Up kėdė yra universalaus panaudojimo, kokybiška ir patogi.

Paaukštinta kėdė Anholt Up- tai atsakas į paprasto, bet kartu intelektualaus ir universalaus sprendimo sėdėti inovatyvioje kėdėje paieškas. Ši darbo kėdė pasižymi moderniu dizainu, kompaktiškais matmenimis, ergonomiška konstrukcija ir išskirtiniu patogumu vartotojui. Aukštos kokybės audiniu aptraukta minkšta sėdynė, atlošas aptrauktas tankiu ir tvirtu tinkleliu, kuris yra orui laidus, todėl niekada neperkaisite ir nesušalsite. Atlošas taip pat turi papildomą horizontalią juosmens atramą, kurią galima reguliuoti aukštyn- žemyn. Anholt Up turi reguliuojamo aukščio porankius, kurių pagalvėlės pagamintos iš minkšto ilgaamžio poliuretano. Siekiant maksimalaus patogumo, paaukštinta kėdė turi chromuoto plieno atramą kojoms. Darbo kėdė gali įveikti visus iššūkius, su kuriais susiduria modernios specialios kėdės.

Speciali kėdė Anholt Up su žiedu kojoms.Speciali kėdė Anholt Up su žiedu kojoms.

Nesvarbu, ar specialios paaukštintos kėdės yra naudojamos kaip laboratorijos, pramoninės ar kirpyklų kėdės- jos turi atitikti visus aukščiausius tokio tipo kėdėms keliamus kokybės ir saugumo reikalavimus. Dėl universalumo ir funkcionalumo, aukšto lygio komforto ir tvirtos konstrukcijos, šis produktas gali prisitaikyti prie individualių vartotojų poreikių ir skirtingų darbo sąlygų. Paaukštintos kėdės pasižymi unikaliu dizainu, lengvai valomomis ir dezinfekuojamomis medžiagomis.

Išbandykite specialias paaukštintas kėdes ir jūs. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje čia

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!