fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Akustinių baldų sistema „Play&Work“ .Akustinių baldų sistema „Play&Work“ .

Play&Work

Biuro patalpos gali teigiamai veikti atmosferą darbo vietoje ir palaikyti socialinių ryšių užmezgimą. Tinkamas dizainas yra raktas į sėkmę. Play&Work minkštasuoliai gali būti realizuojami atsipalaidavimo ir neformaliose susitikimų zonose. Dėl savo aukštų minkštų plokščių jos gali tapti ramia vieta koncentruotam darbui.

Šią akustinių baldų liniją sukūrę dizaineriai:

Play and work designers

Kaina skaičiuojama pagal konkretų projektą.

Dėl detalesnės informacijos – teiraukitės telefonu 8 37 567315 arba elektroniniu paštu info@musonas.lt

Apdovanojimai:

iconic_award_2020

Į palyginimą

Geras bendradarbiavimas yra vienas iš pagrindinių šių dienų biurų elementų, tad mūsų asortimente esanti akustinių baldų sistema Play&Work puikus sprendimas biurams. Svarbų vaidmenį atlieka ir tos vietos, kuriose galima kurį laiką atsipalaiduoti, giliai atsikvėpti ir vėl tęsti darbą, užpildytą nauja energija. Mūsų minkštasuolių sistemų sprendimai skatina susitikimus ir atsipalaidavimą bei padeda padalyti jūsų biuro erdvę į zonas.

Akustinių baldų sistema „Play&Work“ .

Dėl savo lankstumo akustinių baldų sistema puikiai tiks skirtingo pobūdžio zonoms, tokioms kaip: poilsio, priėmimo, neoficialios susitikimų ir tylios darbo zonos. Maksimalus funkcionalumas su minimaliu elementų skaičiumi reiškia, kad jų konfigūracijos galimybės yra beveik beribės, o dizainerio vaizduotė yra vienintelė riba. Dėl naudojamų medžiagų minkštasuoliai daro teigiamą poveikį akustiniam biuro komfortui. Šių modulinių baldų sistema neužgožia interjero, o tvarkingai pabrėžia jo charakterį.

Akustinių baldų sistema „Play&Work“ .

Modulinė sistema Play&Work leidžia sukurti beveik neribotą konfigūracijų skaičių. Minkštasuolio pertvaros būna dviejų aukščių ir yra su viršutinėmis pertvaromis arba be jų. Dėka modulinės struktūros sistemos, darbo vieta bus įrengta atsižvelgiant į darbuotojo poreikius.

Siūlomos skirtingos konfigūracijos:

Akustinių baldų sistema „Play&Work“ .

Akustinių baldų sistema „Play&Work“ .Akustinių baldų sistema „Play&Work“ .Akustinių baldų sistema „Play&Work“ .

Akustinių baldų sistema „Play&Work“ .

Minkštasuolis

Pagrindas

Sofos pagrindą sudaro dvi kojos, pagamintos iš U formos lenkto metalinio vamzdžio, kurio skersmuo 40 mm. Kojos yra pritvirtintos prie sėdynės rėmo jo konstrukcijos vidinėje pusėje.

Sėdynės rėmas

Rėmas sudaro visos sėdynės apatinę dalį. Karkaso konstrukcinė medžiaga yra mediena, kuri apmušta putplasčio sluoksniuotu audiniu. Apatinė rėmo pusė yra užmaskuota spundondu. Sėdynės apatinės dalies arba bendras rėmo aukštis yra 100 mm.

Sėdynė

Sėdynės putos sudaro viršutinę 100 mm aukščio sėdynės dalį. Putplastis, atlošas ir porankiai yra atsparūs ugniai. Po to, kai šie yra aptraukti apmušalais, pritvirtinami prie minkštos sėdynės rėmo su Velcro juostele, tačiau jie nėra pritaikyti nuėmimui.

Pertvaros 

Pertvaros montuojamos prie kiekvieno minkštasuolio sėdynės, jo konstrukcijos gale. Jos pagamintos iš faneros rėmo, aptraukto audiniu, laminuotu 5 mm putplasčiu. Skydo storis yra 30 mm. Išorinėje pertvaros pusėje audinys pasižymi siūlėmis, būdingomis Play&Work linijai. Pertvaros būna dviejų aukščių.

Siūlomos viršutinės pertvaros yra minkštos. Jos susideda iš faneros rėmo + audinio, laminuoto 5 mm putomis; audinys susiuvamas viršutinėje skydo išorinėje pusėje.

Viršutinės plokštės pritvirtinamos prie plokščių su jungtimis, kurios yra įsukamos į viršutinių plokščių skyles, tada paspaudžiamos į mechanizmus, pritvirtintus plokštėse.

Galimos šios plokštės ir viršutinės plokštės konfigūracijos:

LUU – žemas skydelis + minkšta viršutinė plokštė

H – aukštas skydelis

HUU – aukštas skydelis + minkšta viršutinė plokštė

Stalai ir padas

Stalas

Pagrindas: pagamintas iš suvirintų 30 mm metalinių vamzdžių. Vertikalus vamzdis baigiasi horizontalia plokštele, prie kurios pritvirtinta stalviršis. Galimos bazinės spalvos yra juoda, balta ir aliuminio.

Stalviršis: pritvirtinamas prie pagrindo jungtimis, prisukamomis prie plokštės, kurios privirintos prie vertikalaus vamzdžio. Stalviršis gali būti pagamintas iš:

25 mm storio melamino lygaus paviršiaus;

23 mm medžio masyvo buko ar ąžuolo mediena su šlifuotos spalvos įdubimu rašikliui ir puodeliui.

Rašymo padėklas

Galima tik su minkštasuoliu 1,5 D.

Rašymo padėklas pagamintas iš 25 mm storio melamino plokštės.

Šiame minkštasuolyje po rašymo padėklu yra talpykla, kurioje galima susidėti asmeninius daiktus, tokius kaip: nešiojamas kompiuteris, rankinė. Minkštasuolio priekyje, daiktų talpinimui skirta vieta yra padengta minkštu putplasčiu, todėl laikomo turinio negalima pamatyti iš išorės.

Integruotas stalas

Galima tik su Minkštasuoliu 1,5 T.

Stalas pagamintas iš medžio masyvo: buko ar ąžuolo, o viršuje yra frezuotas padėklas. Jis pritvirtinamas prie sofos sėdynės rėmo su užsukamomis jungtimis.

Stalo storis yra 25 mm. 1,5 T sofą galima užsisakyti su 80 mm belaidžiu įkrovikliu, įmontuotu ant stalviršio, paveikslėlyje parodytoje vietoje.

Siūlomos gobelenų spalvos:

Felicity-FLGStep-STG_Step melange-STMG

Blazer-CUZSynergy-LDS

MelamineMetal

Jums taip pat gali patikti…

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!