fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Akustinė sienelė Sileo puikiai sugeria garsą.Akustinė sienelė Sileo puikiai sugeria garsą.

Sileo

Sileo – plati akustinių, garsą sugerenčių plokščių linija. Sileo sudaro produktai, kuriuos galima įvairiai pritaikyti ir surinkti. Surenkant skydus atskirai arba konfigūracijose, atsižvelgdami į interjero pobūdį ir jūsų poreikius, galite kruopščiai pasirūpinti vartotojo akustiniu komfortu biure. Plokščių ir sienų įvairovė leidžia atskirti darbo vietas ir sėkmingai užtikrinti darbuotojų akustinę izoliaciją.

Dėl detalesnės informacijos – teiraukitės info@musonas.lt

Į palyginimą

Sileo – plati akustinių, garsą sugerenčių plokščių linija. Akustinės plokštės gali būti tvirtinamos prie sienos ar lubų, tuo tarpu akustinė sienelė- tvirtinama prie stalo. Šių sienų plokščių naudojimas ne tik padeda sumažinti aido efektą konkrečioje patalpoje, bet ir leidžia sukurti unikalią ir jaukią vietą, suteikiančią darbuotojams akustinio komforto jausmą.

Garsą sugeriančios pakabinamos plokštės leidžia erdvę padalyti akustiniu ir vizualiu būdu. Naudodami šviesias pakabinamas plokštes, pritvirtintas prie lubų, galite sėkmingai sumažinti aidėjimo efektą.  Akustinė sienelė Sileo pagerina akustines sąlygas vestibiuliuose ir kitose erdvėse, kurios yra aukštos ir turi didžiulį plotą.

Garsą sugerianti stalo plokštė (akustinė sienelė) leidžia sukurti patogias darbo sąlygas, ypač darbo vietose, kurios yra skirtos daug susikaupimo reikalaujančioms užduotims atlikti. Darbo vietų atskyrimas ir darbuotojų izoliavimas nuo atitraukiančių garsų yra du labai svarbūs aspektai. Jie padeda išlaikyti darbuotojų efektyvumą ir užtikrinti didesnį privatumą. Mobilus skydelis yra papildoma priemonė, leidžianti lanksčiai padalyti darbo zoną, pavyzdžiui, ant konferencijų stalo.

Sileo linijos gaminiams yra daugybė spalvų ir išdėstymo galimybių koncepcijų, kurios leidžia vizualiai identifikuoti įmonę ir atskirti tam tikrus kambarius. Kalbant apie sienų plokštes, galima sujungti dvi kliento pasirinktas spalvas ant vieno elemento ir sukurti įdomius spalvų ir geometrinius raštus. Kelios apmušalų versijos yra tiek horizontalios, tiek vertikalios.

Galimos išdėstymo konfigūracijos:

   

Galimos spalvinės konfigūracijos:

Galimi aksesuarai:

 • pieštukinė;

 • papkių dėžė;

 • horizontali dėžutė;

 • magnetinė lentelė su medine lentynėle rašikliams.

Siūlomos gobelenų spalvos:

Jums taip pat gali patikti…

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!