fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Akustinė sienelė Sileo puikiai sugeria garsą.Akustinė sienelė Sileo puikiai sugeria garsą.

Sileo

Sileo – plati akustinių, garsą sugerenčių plokščių linija. Sileo sudaro produktai, kuriuos galima įvairiai pritaikyti ir surinkti. Surenkant skydus atskirai arba konfigūracijose, atsižvelgdami į interjero pobūdį ir jūsų poreikius, galite kruopščiai pasirūpinti vartotojo akustiniu komfortu biure. Plokščių ir sienų įvairovė leidžia atskirti darbo vietas ir sėkmingai užtikrinti darbuotojų akustinę izoliaciją.

Dėl detalesnės informacijos – teiraukitės info@musonas.lt

Į palyginimą

Sileo – plati akustinių, garsą sugerenčių plokščių linija. Akustinės plokštės gali būti tvirtinamos prie sienos ar lubų, tuo tarpu akustinė sienelė- tvirtinama prie stalo. Šių sienų plokščių naudojimas ne tik padeda sumažinti aido efektą konkrečioje patalpoje, bet ir leidžia sukurti unikalią ir jaukią vietą, suteikiančią darbuotojams akustinio komforto jausmą.

Garsą sugeriančios pakabinamos plokštės leidžia erdvę padalyti akustiniu ir vizualiu būdu. Naudodami šviesias pakabinamas plokštes, pritvirtintas prie lubų, galite sėkmingai sumažinti aidėjimo efektą.  Akustinė sienelė Sileo pagerina akustines sąlygas vestibiuliuose ir kitose erdvėse, kurios yra aukštos ir turi didžiulį plotą.

Garsą sugerianti stalo plokštė (akustinė sienelė) leidžia sukurti patogias darbo sąlygas, ypač darbo vietose, kurios yra skirtos daug susikaupimo reikalaujančioms užduotims atlikti. Darbo vietų atskyrimas ir darbuotojų izoliavimas nuo atitraukiančių garsų yra du labai svarbūs aspektai. Jie padeda išlaikyti darbuotojų efektyvumą ir užtikrinti didesnį privatumą. Mobilus skydelis yra papildoma priemonė, leidžianti lanksčiai padalyti darbo zoną, pavyzdžiui, ant konferencijų stalo.

Sileo linijos gaminiams yra daugybė spalvų ir išdėstymo galimybių koncepcijų, kurios leidžia vizualiai identifikuoti įmonę ir atskirti tam tikrus kambarius. Kalbant apie sienų plokštes, galima sujungti dvi kliento pasirinktas spalvas ant vieno elemento ir sukurti įdomius spalvų ir geometrinius raštus. Kelios apmušalų versijos yra tiek horizontalios, tiek vertikalios.

Galimos išdėstymo konfigūracijos:

   

Galimos spalvinės konfigūracijos:

Galimi aksesuarai:

 • pieštukinė;

 • papkių dėžė;

 • horizontali dėžutė;

 • magnetinė lentelė su medine lentynėle rašikliams.

 • Sileo PRO

Konferencinėms ir posėdžių salėms skirtos plokštės Sileo Pro ne tik pagerina akustinį komfortą, bet ir suteikia aplinkai elegancijos ir  prabangos. Modernus menas įkvėpė šių plokščių dizainą, o platus apdailos pasirinkimas sukuria beribes pritaikymo galimybes.

Sileo Pro akustinės plokštės.

 • Pakabinamų Sileo akustinių plokščių rinkinys gali būti sudarytas iš vienos, dviejų arba trijų plokščių.

Akustinė plokštė Sileo.

 • Prie minkštai apmuštų akustinių plokščių galima prisegti reikiamą informaciją.

Akustinės plokštės Sileo.

 • Plonos akustinės Sileo panelės (Sileo S) skirtos stalams.

Sileo akustinės plokštės.

 • Storos akustinės plokštės skirtos stalams (Sileo).

Sileo akustinės plokštės.

 • Horizontalios pakabinamos Sileo plokštės gali būti naudojamos kaip pakabinamų lubų alternatyva.

Sileo akustinės plokštės.

 • Vertikalios pakabinamos akustinės plokštės gali būti naudojamos vizualiai padalinti biuro patalpas į tam tikras zonas.

Sileo akustinės plokštės.

 • Mobili stalo pertvara leidžia lanksčiai padalinti darbo erdvę.

Sileo akustinės plokštės.

Akustinių sienelių modeliai: „Sileo Turn“ ir „Sileo Turn Leaf“ yra besisukančios, spalvingo, patrauklaus dizaino plokštės. Tai ir įdomi, ir originali puošmena biure ar namuose, nes puikiai gali perskirti patalpą į atskiras zonas.

Sienelių plokštės yra sudarytos iš 6 arba 3 elementų; kiekvienas iš jų gali pasisukti 360 ° kampu. Galima rinktis vienos spalvos arba kelių spalvų kombinacijas, o stabilus ir tvirtas pagrindas suteikia šioms akustinėms plokštėms papildomo patrauklumo.

Akustinės sienelės Sileo.Akustinės sienelės Sileo.

Akustinės sienelės Sileo.Akustinės sienelės Sileo.

 

 

Step_Step Melange finishesSynergy.LDS_gobelenas

Sileo metal finishes.Blazer finishes

Jums taip pat gali patikti…

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!