fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Acoustic furniture system SandAcoustic furniture system Sand

Sand

Nauji baldai supažindina mus su naujais darbo būdais. Sand baldų sistema įgyvendina modulinės biuro aplinkos idėjas, kuriose verslo ryšiai klesti. Sand linija siūlo begalę variantų ir derinių suformuoti tinkamą biuro erdvę.

Dėl detalesnės informacijos – teiraukitės info@musonas.lt

Į palyginimą

Geras bendradarbiavimas yra vienas iš pagrindinių šių dienų biurų elementų, tad mūsų asortimente esanti akustinių baldų sistema Sand puikus sprendimas biurams. Svarbų vaidmenį atlieka ir tos vietos, kuriose galima kurį laiką atsipalaiduoti, giliai atsikvėpti ir vėl tęsti darbą, užpildytą nauja energija. Mūsų minkštasuolių sistemų sprendimai skatina susitikimus ir atsipalaidavimą bei padeda padalyti jūsų biuro erdvę į zonas.

Dėl savo lankstumo akustinių baldų sistema Sand puikiai tiks skirtingo pobūdžio zonoms, tokioms kaip: poilsio, priėmimo, neoficialios susitikimų ir tylios darbo zonos. Maksimalus funkcionalumas su minimaliu elementų skaičiumi reiškia, kad jų konfigūracijos galimybės yra beveik beribės, o dizainerio vaizduotė yra vienintelė riba. Dėl naudojamų medžiagų  minkštasuolių sistema daro teigiamą poveikį akustiniam biuro komfortui. Šių modulinių baldų sistema neužgožia interjero, o tvarkingai pabrėžia jo charakterį.

Musonas – Mūsų salone Kaune atidaryta nauja Ofiso… | Facebook

Akustiniai sprendimai | Musonas- modulinių baldų sistemų ekspertas

Modulinė Sand sistema leidžia sukurti beveik neribotą konfigūracijų skaičių. Minkštasuolis su skirtingo aukščio pertvaromis. Dėka modulinės struktūros sistemos, darbo vieta bus įrengta atsižvelgiant į darbuotojo poreikius.

Siūlomos skirtingos konfigūracijos:

 

Sienos konstrukcija

150 mm storio smėlio siena pagaminta iš medžio drožlių plokštės, padengtos sunkiai degiais 35 kg / m3 tankio poliuretano putplasčiais ir apmušalų audiniu.
Sienų danga pagaminta iš 18 mm storio melamino drožlių plokštės.

Smėlio sienos gali būti integruotos su aukštais stalais arba minkštais suolais, išdėstytais su žemomis lentelėmis.

Sienos aukštis:

3 lygiai: 1200 mm
4 lygiai: 1600 mm
5 lygiai: 2000 mm

Minkštasuolis

Minkštasuolio karkasas pagamintas iš faneros ir 18 mm storio medžio drožlių plokštės. Suolai padengti sunkiai užsidegančiomis 35 kg / m3 tankio poliuretano putomis ir apmušalų audiniu. Suoliuko pusės pagamintos iš medienos drožlių plokštės, padengtos melaminu. Sėdynės aukštis yra 450 mm.

Stalas su metaline koja

Smėlio stalo viršutinė dalis su metaline koja pagaminta iš 25 mm storio melamino paviršiaus drožlių plokštės. Metalinė kojelė, kurios skersmuo 70 × 70 mm, padengta milteliais 3 spalvų (baltos, aliuminės arba juodos) spalvomis. Stalo aukštis yra 750 mm.

Aukštas stalas su medžio drožlių plokštės koja

Smėlio stalo viršus yra pagamintas iš 50 mm storio laminuotos korinės plokštės; koja pagaminta iš 50 mm storio melamino drožlių plokštės. Stalo aukštis yra 1100 mm.

Pufas

Pufai yra pagaminti iš putų polistirolo ir skerdenos iš 25 mm storio medžio drožlių plokštės, padengtos putplasčiu ir apmušalais. Pufus galima įsigyti kaip mobiliąsias versijas (su ratukais) ir stacionariąsias versijas (su slydimais).

Siūlomos gobelenų spalvos:

Jums taip pat gali patikti…

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!