fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Akustinė sienos plokštė Formo pagaminta iš veltinio.Akustinė sienos plokštė Formo pagaminta iš veltinio.

Formo

Formo – plati akustinių, garsą sugeriančių plokščių linija. Veltinių sienų plokštės puikiai papildo bet kurią biuro zoną – pradedant vadovų kabinetais, konferencijų salėmis ir mažais biurais, baigiant valgyklomis ir neoficialiomis susitikimų zonomis. Formo skydų formų ir spalvų įvairovė leidžia labai paprastai sukurti unikalias ir įdomias kompozicijas. Veltinės plokštės ne tik praturtina sieną unikaliu būdu, bet ir suteikia interjerui šilumos, jaukumo ir jausmą lyg būtum namuose. Kadangi Formo yra tinkamos garso sugerties klasės, jos gali padėti valdyti nepalankias akustines sąlygas (pvz., mažinti aido efektą), atsirandančias interjeruose, kur žmonės daug bendrauja ir susitinka.

Dėl detalesnės informacijos – teiraukitės info@musonas.lt

Į palyginimą

Formo veltinių sienos plokštė I

I forma: Synergy, Hush.

Formo I plokštės forma primena netaisyklingą penkiakampį, matmenys 518 × 361 mm, o storis – 43 mm.

Formo veltinių sienos plokštė II

II forma: Hush.

Formo II kvadratinės formos plokštės, kurių matmenys 450 × 450 mm, o storis 60 mm, su matomu 3D motyvu.

Formo veltinių sienos plokštė III

III forma: Hush.

Formo III deimantinės formos akustinė sienos plokštė, kurios matmenys 675 × 398 mm ir storis 43 mm.

Formo užuolaidinė panelė

Formos užuolaidinė plokštė yra keturių sujungtų šešiakampių formos. Vienos plokštės matmenys yra: 430×430 mm, gylis: 48 mm. Plokštės yra pagamintos iš termiškai suformuoto veltinio (šviesiai pilkos spalvos), kurį galima padengti audiniu Hush. Sukurti užuolaidą lengva dėl plastikinių spaustukų, kurie sujungia visas plokštes. Uždanga kabo ant bėgio, pagaminto iš milteliniu būdu padengto metalo, pritvirtinto prie cemento metalinėmis stygomis.

Akustinė sienos plokštė pagaminta iš termiškai suformuoto veltinio, esančio tamsiai arba šviesiai pilkos spalvos. Pasirinktinai plokštės gali būti padengtos audiniais:

Plokštės pritvirtinamos prie sienos naudojant specialų tvirtinimo laikiklį, kurį sudaro dvi dalys: viena yra visam laikui pritvirtinta prie skydo, o kita pritvirtinta tiesiai prie sienos. Abi dalys yra sujungtos kartu su Velcro tvirtinimu. Montažinį laikiklį galima pritvirtinti prie dvipusės juostos, pritvirtintos prie komplekto, arba varžtais (varžtai nėra komplekte; rinkdamiesi tinkamus varžtus, būtina atsižvelgti į sienos, prie kurios bus montuojamos plokštės, tipą ).

Plokščių išdėstymo variacijų gali būti nemažai, viskas priklauso nuo dizainerio fantazijos. Plokštės gali būti surinktos atskirai, mažesniais ar didesniais intervalais arba viena šalia kitos, kad būtų griežtesnės konstrukcijos.

     

Siūlomos gobelenų spalvos:

Formo HUSG gobeleno spalvų pasirinkimas.FELT spalvų pasirinkimas užuolaidai.

Synergy gobeleno spalvų pasirinkimas.

 

 

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!