fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Ergonominės augančios kėdės vaikams- Funny ir Fantasy

2020-09-08

Daugelis vaikų vėl sugrįžo į darželius ir mokyklas, tačiau didelė tikimybė, kad šiemet jiems gali tekti daug daugiau mokytis namuose nei anksčiau. Turėdami tai omenyje, net neabejojame, kad kiekvienas atsakingas tėvas ar globėjas norės įsitikinti, kad namuose vaikai turi patogią ir ergonomišką kėdę. Nors yra daugybė kėdžių vaikams, mes manome, kad ergonominės augančios kėdės vaikams Funny ir Fantasy yra geriausias pasirinkimas. Jos yra patvarios ir ypač patogios, pilnai reguliuojamos. Šias kėdes galima visiškai pritaikyti prie kiekvieno vaiko individualių poreikių. Siekiant apsaugoti vaikų sveikatą ir norint užtikrinti, kad jie sėdėtų patogiai, vaikų baldai turėtų prisitaikyti prie sėdinčiųjų, o ne vaikai prisitaikyti prie savo baldų.

Ergonominės augančios kėdės vaikams- Funny ir Fantasy

Kai vaikai auga, svarbu įsitikinti, kad jų laikysena yra taisyklinga, o ergonominės augančios kėdės vaikams padeda tai padaryti. Naudojant Funny ir Fantasy kėdes vaikams džiaugsitės jų unikaliu dizainu, kuris puikiai atrodo prie bet kurio stalo ir interjero. Kai kuriems vaikams paprasto rašomojo stalo ir kėdės tiesiog nepakanka. Jiems reikia kėdės, kuri padėtų susikaupti ir sukoncentruoti dėmesį į atliekamas užduotis, nesuvaržant prigimtinės judėjimo laisvės. Augančios kėdės Funny ir Fantasy tai ir padeda padaryti. Vaikai turi natūralų gyvybingumą, kurį galima išsaugoti, jei tėvai supranta, kaip tai padaryti. Suaugusieji paprastai pasyviai sėdi kėdėse ir laikui bėgant susikuria „statiško žmogaus“ įvaizdį, kuris tiesiogiai įtakoja sveikatą bei emocinę būklę. Taigi vaikus, kurių amžius gali būti nuo 6 metų iki 14 metų, kėdės turėtų skatinti ir sustiprinti jų kūnų judėjimą ir natūralią pusiausvyrą.

Ergonominės augančios kėdės vaikams Funny ir Fantasy.Ergonominės augančios kėdės vaikams Funny ir Fantasy.

Augančios kėdės Funny ir Fantasy auga kartu su vaiku

Ergonominės augančios kėdės vaikams yra visiškai ergonomiškos ir jos auga kartu su vaiku. O ką tai reiškia? Jas galima lengvai pritaikyti prie kiekvieno vaiko amžiaus, ūgio ir kūno sudėjimo. Kuo vyresnis vaikas, tuo daugiau laiko jis praleidžia prie rašomojo stalo atlikdamas įvairias užduotis. Ergonomiška kėdė gali būti naudinga investicija į jų sveikatą bei net gi išsilavinimą. Dėka visų reguliuojamų funkcijų, kurias turi ergonomiška vaikiška kėdė, nereikia jaudintis dėl naujų baldų pirkimo vaikams augant.

Augančios kėdės Funny ir Fantasy yra apmuštos aukštos kokybės vandeniui atspariu spalvingu 3D gobelenu, kurį bus paprasta valyti bei jame nesikaups nešvarumai. Sėdynės gobelenas papildomai sutvirtintas, kad ergonomiška forma prisitaikytų prie vaiko kūno ir suteiktų maksimalų patogumą. Šių ergonominių vaikiškų kėdžių atlošas yra ergonomiškai išgaubtas, kad maksimaliai prisitaikytų prie augančio vaiko poreikių ir suteiktų stuburui reikiamą atramą.

Ergonominės augančios kėdės vaikams Funny ir Fantasy.

Augančios kėdės Funny ir Fantasy turi stumdomą ir reguliuojamą pirmyn/atgal sėdynę, kurią itin paprasta užfiksuoti reikiamoje padėtyje. Dėka šios sėdynės gylio reguliavimo sistemos galima sureguliuoti sėdynės gylį pagal kiekvieno vaiko individualius poreikius. Tokiu būdu vaikas skatinamas sėdėti tiesiai bei taisyklingai. Siekiant prisitaikyti prie augančio vaiko poreikių bei taisyklingos stuburo padėties, sėdynės ir atlošo aukštis yra reguliuojamas. Sėdynės aukštis reguliuojamas nuo 37,5 cm iki 64 cm. Atlošo aukštį galima reguliuoti nuo 76 cm iki 102 cm. Ergonominės augančios kėdės vaikams Funny ir Fantasy puikiai tinka mažesniems vaikams ir gali būti jų pirmąja kėdute, kuri dėl kokybiškų medžiagų tarnaus ne vienerius metus. Šios vaikiškos kėdės turi plastikines atramas, kurios skirtos pasidėti kojas, kai vaikas dar nesiekia grindų.

Ergonominės augančios kėdės vaikams Funny ir Fantasy.

Ergonominių augančių kėdžių privalumai

Ieškant ergonomiškos kėdės vaikams, reikia atkreipti dėmesį, kad kėdė būtų patogi, tvirta ir lengvai reguliuojama. Pateikiame visus svarbiausius ergonominių augančių kėdžių vaikams Funny ir Fantasy privalumus:

 • Ergonomiška ir patogu;
 • Visiškai reguliuojama ir pritaikoma prie kiekvieno vaiko individualių poreikių;
 • Tinka vaikams nuo 3 iki 18 metų amžiaus;
 • Reguliuojamas atlošo ir sėdynės aukštis bei sėdynės gylis;
 • Kėdės atlošas ir sėdynė pagaminti iš vandeniui atsparaus 3D gobeleno;
 • Atlošas ir sėdynė suteikia komfortą bei reikiamą atramą stuburui;
 • Turi papildomą tvirtą plastikinę atramą kojoms;
 • Ratukai su stabdymo mechanizmu, kurie tinka tiek kiliminei dangai, tiek parketui;
 • Šiuolaikinis dizainas;
 • Suteikiama 5-erių metų garantija;
 • Tinka ir smulkiems suaugusiesiems.

Augančių kėdžių ratukai su stabdžiais.

Apibendrinant galima teigti, kad dinaminė laikysena yra skatinama tol, kol vaikai  ne tik kuo daugiau sėdi tiesiai, bet ir gali jaustis nesuvaržyti. Tai padaryti lengva naudojant stalą ir kėdę, kurią galima pritaikyti vaiko ūgiui. Visų svarbiausia, kad vaikai, mokydamiesi ir sėdėdami prie rašomųjų stalų, turėtų daryti trumpas pertraukėles, neužmirštų savo laisvalaikio ir neužsibūtų nuolat prie darbo stalo. Ergonominės augančios kėdės vaikams Funny ir Fantasy sužavės vaikus ir suaugusius savo moderniu dizainu, ryškiomis spalvomis bei paprastu naudojimu. Aukšta kokybė, patvarumas, inovatyvumas ir praktiškumas už gerą kainą. Išsamesnę informaciją apie kiekvieną mūsų asortimente esančią augančią kėdę galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje čia.

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!