fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Akcija!
Ergonomic children chair FantasyErgonomic children chair Fantasy

Fantasy

355.00  279.00 

Auganti, ergonominė kėdė Fantasy vaikams. Itin aukštos kokybės ergonominė kėdė už patrauklią kainą. Atlošas ergonomiškai išgaubtas, kad maksimaliai prisitaikytų prie augančio vaiko poreikių ir suteiktų stuburui reikiamą atramą.  Itin aukštos kokybės vandeniui atsparus gobelenas, kurį bus paprasta valyti bei jame nesikaups nešvarumai. Ilgaamžiškumas, kokybė, modernus dizainas, funkcionalumas ir gera kaina.

Matmenys (plotis×gylis×aukštis): 460 × 530 × 1000 mm.

Garantijos terminas iki 50 mėn.*

*Apie garantijos sąlygas ir terminus skaitykite garantijos buklete.

Svoris 25 kg
Fantasy gobelenas
Išvalyti
Kaina: 355.00  279.00 
Sandėlyje: Nėra
Pristatysime: per 45 d. d.
Į palyginimą

Auganti ergonominė kėdė vaikams Fantasy. Vaikai labai greitai išauga ne tik drabužius, avalynę, bet ir baldus, kėdes. Turbūt kiekvienas tėvas nori savo vaikui geriausio, todėl ir kėdes rekomenduojama rinktis atidžiai, atkreipti dėmesį į prisitaikančias prie kiekvieno vaiko amžiaus, kūno sudėjimo bei ūgio. Mes galime tokias kėdes pasiūlyti- tai auganti ergonominė kėdė vaikams Fantasy. Jos ne tik atitinka vaiko poreikius turėti gražią kėdę, tačiau taip pat visiškai išpildo tėvų norą, kad vaikas sėdėtų ant ergonomiškos bei patogios kėdės. Iš kitų biuro kėdžių šios ergonomiškos kėdės išsiskiria pirmiausia tuo, kad jų aukštį bei sėdynės gylį galima lengvai reguliuoti augant vaikui.

Taip pat šios kėdės iš kitų išsiskiria šiomis savybėmis: 

1. Reguliuojamas atlošo ir sėdynės aukštis bei gylis;

2. Tinka vaikams nuo 3 iki 18 metų amžiaus;

3. Rekomenduojamas sėdinčiojo svoris iki 90 kg;

4. Atlošas iš vandeniui atsparaus 3D gobeleno, kuris suteikia komfortą bei reikiamą atramą stuburui ;

5. Ratukai su stabdymo mechanizmu, kurie tinka tiek kiliminei dangai, tiek parketui;

Musonas – Taisyklingą sėdėjimą turime ugdyti nuo mažens…. | Facebook

Virtuviniai ir biuro Stalai | Musonas- stalų namams ir biurui ekspertai

Juosmens atrama

 • Atlošas ergonomiškai išgaubtas, kad maksimaliai prisitaikytų prie augančio vaiko poreikių ir suteiktų stuburui reikiamą atramą.

Sėdynės gylio reguliavimo sistema

 • Siekiant geros stuburo laikysenos galima atskirai reguliuoti sėdynės gylį pagal augančio vaiko poreikius.

Sėdynės ir atlošo aukščio reguliavimo sistema

 • Siekiant prisitaikyti prie augančio vaiko poreikių bei taisyklingos stuburo padėties, sėdynės ir atlošo aukštis yra reguliuojamas. Sėdynės aukštis reguliuojamas nuo 37,5 cm iki 64 cm. Atlošo aukštį galima reguliuoti nuo 76 cm iki 102 cm.

Sėdynė ir atlošas

 • Itin aukštos kokybės vandeniui atsparus spalvingas 3D gobelenas, kurį bus paprasta valyti bei jame nesikaups nešvarumai. Sėdynės gobelenas papildomai sutvirtintas, kad ergonomiška forma prisitaikytų prie vaiko kūno ir suteiktų maksimalų patogumą.

Ratukai

 • Vaikui atsisėdus ratukai automatiškai užsifiksuoja siekiant užtikrinti vaiko saugumą. Šie ratukai tinka tiek kiliminei dangai, tiek parketui.

Pagrindas

 • Plastikinė atrama, skirta mažesnio vaiko kojoms laikyti, kai jis sėdėdamas dar nesiekia grindų.

Šiai kėdei suteikiama garantija. Garantija įsigalioja nuo prekių įsigijimo dienos. Pirkinio įsigijimui įrodyti reikalingas prekės įsigijimo dokumentas.

Kėdė buvo kruopščiai pagaminta ir prieš pristatymą kruopščiai patikrinta, kad atitiktų keliamus standartus bei griežtus kokybės ir saugos reikalavimus.

*50 mėnesių garantija taikoma kėdės pakėlimo ir sukimosi mechanizmui. Likusiai kėdės daliai – konstrukcijai ir mechanizmams bei gamybos defektams yra taikoma 2 metų garantija.

Garantija netaikoma, jei prekė buvo surinkta ir naudota ne pagal instrukcijas, netinkamai laikoma, gadinta, laužyta, valyta netinkamomis priemonėmis, neprižiūrėta ir nešvari (žemės ir kiti nešvarumai mechanizmuose), ar kitaip naudota ne pagal paskirtį. Garantija netaikoma natūraliam gaminio nusidėvėjimui ar jo savybių pasikeitimui, bet kokiam apgadinimui bei įbrėžimams. Natūralus gaminio nusidėvėjimas ar jo savybių pasikeitimas nelaikomas kokybės trūkumu, todėl jam, taip pat bet kokiems atsitiktiniams nudaužymams, nubraižymams, pratrynimams, praplėšimams ir pan., garantija netaikoma. Garantija gaminiui netaikoma esant įbrėžimams, žymėms ar pažeidimams, atsiradusiems dėl smūgių ir naudojimo ne pagal paskirtį. Garantija netaikoma, jei gaminiai laikomi lauke ar drėgnoje aplinkoje, arba naudojami ne buitinėms reikmėms.

Taip pat garantija negalioja, jeigu kėdė buvo modifikuota, taisyta arba bandyta taisyti ne UAB Musonas atstovų.

Primename, kad:

 • Kėdė yra skirta tik sėdėjimui – vienam asmeniui;
 • Kėdė skirta naudoti tik sausose vidaus patalpose ant lygių grindų;
 • Draudžiama ant kėdės stovėti, klupėti;
 • Pakliuvus ant kėdės nešvarumams, nedelsiant juos nuvalyti;
 • Jeigu sėdėjimo metu pajaučiate bet kokių dalių klibėjimą, atsilaisvinimą reikia nedelsiant šias dalis priveržti. Ne rečiau kaip kas 3 mėn. patikrinkite ar gerai priveržti visi varžtai ir kėdė yra stabili;
 • Saugokite kėdę nuo drėgmės ir mechaninių pažeidimų;
 • Kėde naudotis draudžiama, jei bet kokia jos dalis yra sulūžusi ar pamesti varžtai.

Norite pamatyti ir išbandyti šią kėdę? Kviečiame apsilankyti viename iš mūsų salonų Lietuvoje. Pirmiausia rekomenduojame susisiekti su pasirinktu salonu iš anksto ir pasitikslinti, ar yra galimybė jūsų išsirinktą kėdę išbandyti norimu metu. Mūsų konsultantai salonuose mielai jums pagelbės išsirinkti tinkamiausią ir patogiausią kėdę.

Musono kėdžių salonai yra Lietuvos didžiuosiuose miestuose:

 • Vilniuje
 • Kaune
 • Klaipėdoje
 • Panėvežyje

Kontaktinius duomenis ir adresus rasite čia.

Jums taip pat gali patikti…

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!

pasirinkto produkto kaina: