fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Ergonominės kėdės vaikams ir jaunimui

2020-11-27

Ergonominės kėdės vaikams ir jaunimui skirtos visiems, norintiems sėdėti taisyklingai ir patogiai. Šiais metais neišvengiamai vaikai ir jaunimas turės praleisti daugiau laiko prie kompiuterio ir rašomojo stalo. Kiekvienas ne tik kad gali, bet ir privalo pasiruošti mokymuisi iš namų. Esame skolingi savo vaikams (ir sau), kad ši virtuali mokymosi patirtis būtų kuo malonesnė ir keltų kuo mažiau streso. Geriausia, ką galime padaryti- pasirūpinti jaunų žmonių patogumu, produktyvumu bei sveikata, įsigyjant kokybišką darbo kėdę bei stalą.

Bręstant vaikams jų aktyvumas ir judėjimas mažėja. Kuo vyresni vaikai, tuo daugiau laiko jie praleidžia mokydamiesi, bendraudami ir pramogaudami prie kompiuterio ir išmaniųjų telefonų. Turėjimas atskiro stalo ir kėdės suteikia paaugliams ramią erdvę mokytis, tad nuolatinio sėdėjimo neišvengsime. Tuo tarpu atsiranda klausimas: kaip ugdyti taisyklingo sėdėjimo įpročius? Čia jums gali pasitarnauti ergonominės kėdės vaikams ir jaunimui! Labai svarbu lavinti taisyklingo sėdėjimo įgūdžius nuo ankstyvo amžiaus bei pasirinkti tinkamas ergonomines vaikiškas bei darbui prie kompiuterio skirtas kėdes.

Ergonominės kėdės vaikams ir jaunimui

Suaugusiųjų kompiuterinės ir darbo kėdės paprastai būna per didelės jaunesniems vaikams, todėl būtina išsirinkti tinkamo dydžio vaikiškas ir jaunuolio kėdes. Ypač naudinga, jei jūsų vaikas gali išbandyti ergonominę kėdę prieš įsigijimą, tačiau jei tai neįmanoma, pirkdami vaikišką kėdę visada atsižvelkite į jo ūgį. Reguliuojamos ergonominės kėdės suteikia papildomą universalumą. Vaikiškos ergonominės kėdės turi tiek pat funkcijų kaip ir suaugusiųjų kėdės. Ieškokite reguliuojamo aukščio kėdžių, o kadangi patogumas yra labai svarbu, geriausia ieškoti ergonomiško dizaino. Galiausiai nepamirškite atsižvelgti į spalvą ir bendrą stilių. Mūsų siūlomų prekių asortimente yra puikios ergonomiškos augančios kėdės vaikams bei ergonominės kėdės jaunimui, kurios atitinka visus anksčiau išvardintus geros vaikiškos ir paaugliams skirtos kėdės kriterijus.

Ergonominės kėdės vaikams ir jaunimui.

Augančios kėdės vaikams: Funny ir Fantasy

Jūsų vaikas patogiai sėdės ant Funny arba Fantasy augančios kėdės nuo 4 metų iki paauglystės. Ergonomiško dizaino kėdė užtikrina puikią laikyseną augant jūsų vaikui. Atlošai yra ergonomiškai išformuoti ir suprojektuoti taip kad atitiktų aukščiausius ergonominius standartus. Augančią kėdę lengvai pritaikysite pagal vaiko ūgį ir poreikius. Paminkštinta ir ergonomiškai įdubusi sėdynė yra ypač patogi sėdėti. Šios ergonominės augančios kėdės vaikams turi sėdynės gylio reguliavimo sistemą, kuri leidžia paslinkti į priekį ir atgal sėdynę. Pagal vaiko ūgį galima koreguoti sėdynės ir atlošo aukštį. Ergonominės augančios kėdės vaikams Funny ir Fantasy puikiai tinka mažesniems vaikams ir gali būti jų pirmąja kėdute, kuri dėl kokybiškų medžiagų tarnaus ne vienerius metus. Jas galima lengvai pritaikyti prie kiekvieno vaiko amžiaus, ūgio ir kūno sudėjimo. Kuo vyresnis vaikas, tuo daugiau laiko jis praleidžia prie rašomojo stalo atlikdamas įvairias užduotis. Ergonomiška kėdė gali būti naudinga investicija į jų sveikatą bei net gi išsilavinimą. Dėka visų reguliuojamų funkcijų, kurias turi ergonomiška vaikiška kėdė, nereikia jaudintis dėl naujų baldų pirkimo vaikams augant.

Ergonominės kėdės vaikams- Funny.Ergonominės kėdės vaikams- Fantasy.

Ergonominė kėdė paaugliams- Dalarö

Ergonominė kėdė Dalarö yra puikus pasirinkimas dėl atliekamų funkcijų ir kokybės derinio, kurį ši kėdė suteikia už prieinamą kainą. Kompiuterinė kėdė Dalarö dėl savo modernaus ir spalvingo dizaino, universalaus dydžio, naudojamų naujausių mechanizmų idealiai tinka paaugliams. Galų gale šia kėde gali naudotis ir suaugusieji. Ergonominė kėdė Dalarö padės jums išlaikyti taisyklingą stuburo laikyseną ir išlikti efektyviems. Kėdė Dalarö turi ne tik ergonomiškai išlenktą atlošą, bet ir specialios įdubusios formos lietą poliuretaninę sėdynę. Sinchroninio mechanizmo pagalba galėsite užfiksuoti norimą sėdynės ir atlošo pasvirimo kampą. Kompiuterinės kėdės atlošas aptrauktas aukštos kokybės tinkleliu, kuris yra pralaidus orui ir leidžia kvėpuoti. Ant minkštos ergonomiškai išformuotos sėdynės patogu sėdėti mokantis, atliekant namų darbus. Ši paauglių ergonominė kėdė lengvai reguliuojama. Kėdės aukštį ir atlošo pasvirimo kampą užfiksuosite patogiai po sėdyne pritvirtinta viena rankenėle. Kėdė pasisuka 360 laipsnių kampu toms puikioms „eureka“ akimirkoms, kai jūsų paauglys supranta sunkią koncepciją arba įvykdo sudėtingą užduotį. Gumuoti ratukai sklandžiai rieda ant kilimo ar grindų, kai reikia pasiekti knygą ar užrašus kitoje stalo ar kambario pusėje.

Ergonominės kėdės jaunimui- Dalaro.Ergonominės kėdės jaunimui- Dalaro.Ergonominės kėdės jaunimui- Dalaro.

Visada ieškokite ergonominių kėdžių leidžiančių „teisingai“ sėdėti. Ergonominės kėdės turi nevaržyti judesių ir suteikti galimybę nuolat judėti (lankstus atlošas, aukščio ir sėdynės gylio reguliavimas ir t.t.), taip prisidedant prie sveiko vaikų ir paauglių vystymosi. Būtina, kad stalai ir kėdės būtų idealiai pritaikyti prie jų vartotojų kūno. Bet tai veikia tik tada, kai baldai yra tinkamai sureguliuoti. Sveikas sėdėjimas- tai dinamiškas sėdėjimas. Daugiau ergonomiškų kėdžių skirtų vaikams ir jaunuoliams galite rasti čia.

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!