fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Teatrinės kėdės Unit.Teatrinės kėdės Unit.

Unit

0.00 

Suprojektuosime ir pagaminę sumontuosime jums teatrines kėdes. Kėdžių kaina priklauso nuo komplektacijos ir skaičiuojama pagal konkretų projektą.

Kaina: 0.00 
Sandėlyje: Nėra
Pristatysime: per 35 d. d.
Į palyginimą

Teatrinės kėdės  „Unit“.  Auditorinių / sporto arenų kėdžių kaina priklauso nuo komplektacijos ir skaičiuojama pagal konkretų projektą. Prašome atsiųsti Jūsų salės projektą ir mes Jums pateiksime tinkamiausią pasiūlymą. Teatrinės kėdės „Unit“ yra universalios kėdės. Šis modelis puikiai atrodo tiek konferencijų, tiek paskaitų salėse, o prie sijos pritvirtinta versija puikiai tinka teleskopinėms tribūnoms. Platus komplektuojančių detalių pasirinkimas, tokių kaip mediniai porankiai, staliukas, sėdynių ir eilių numeracija, leidžia pritaikyti šias auditorines kėdes konkrečiai vietai.


Paprastumas ir elegancija:

Šis fotelis pasižymi unikaliu dizainu: harmoninga ir geometrinė forma pabrėžia jo daugiafunkciškumą. Nepaisant gana mažų matmenų, fotelis suteikia savo vartotojams komforto jausmą ir malonius potyrius net ilgo sėdėjimo metu. Vartotojų patogumas didžiąja dalimi priklauso nuo tinkamos fotelio sėdynės ir atlošo struktūros: tam naudojamos deformacijai atsparios ir nedegios poliuretano putos.

Funkcionalumas ir patogumas:

Dėl gravitacinio vyrio Unit kėdės lengvai susilanksto į patrauklų, lygų kubą. Šis sprendimas užtikrina ilgalaikį ir saugų naudojimą. Visi metaliniai fotelio elementai yra padengti įbrėžimams atsparia danga. Klientas gali išsirinkti jiems tinkamiausią spalvą iš siūlomos spalvų paletės. Unit auditorinės kėdės kojos, sėdynė ir atlošas yra aptraukti aukštos kokybės, atspariu dilimui audiniu. Kėdės medžiaga yra su užtrauktuku, užtikrinančiu greitą audinių pakeitimą, jei sugadinama arba atsiranda būtinybė pakeisti visą patalpų interjerą, o kėdžių esanti audinių spalva ar tekstūra nebetinka kuriamam naujam įvaizdžiui.

Tiek Unit auditorinių kėdžių plotis, tiek gylis gali būti pritaikyti skirtingoms auditorijoms ir atitikti keliamus kiekvienos auditorijos išdėstymo reikalavimus. Dėka šių savybių fotelis puikiai tinka kiekviename interjere. Skirtingų tvirtinimo variantų įvairovė padaro įrenginį dar funkcionalesnį. Jį galima pritvirtinti tiesiai prie grindų, sujungti eilėmis ant konstrukcinės sijos, sumontuoti ant teleskopinių tribūnų, slankiojančiose ar mobiliosiose eilių sistemose. Norėdami padidinti kėdės funkcionalumą, galima pasirinkti papildomus priedus, tokius kaip rašymo staliukas.

Ypatybės, funkcijos ir medžiagos

 • Sėdynė: krėslo rėmas apdengtas poliuretano porolonu, pasižyminčiu puikiomis mechaninėmis sėdynėmis.
 • Atlošas: pagamintas iš profiliuotos faneros. Atlošas paminkštintas poliuretano porolonu.
 • Atlošo nugara:gali būti apmušta arba pagaminta iš daugiasluoksnės aukščiausios kokybės faneros.
 • Porankiai: ergonomiški, minkštai apmušti. Galima pasirinkti modelį su medinėmis porankių pagalvėlėmis.
 • Automatiškai susiglaudžianti sėdynė.
 • Tvirtinimo galimybės: krėslas tvirtinamas prie grindų kojomis arba ant kostrukcinės sijos. Kėdes galima sumontuoti ant teleskopinių tribūnų, slankiojančiose ar mobiliosiose eilių sistemose.
 • Kėdės plotį galima pasirinkti – nuo 50 iki 56 cm.
 • Porankiai yra integruoti ir sujungti su fotelio koja.
 • Galima papildomai pasirinkti atlenkiamą staliuką, kuris yra tvirtinamas prie fotelio kojos.  Stalas gaminamas iš lakuotos buko faneros. Spalvas kiekvienas klientas gali pasirinkti iš siūlomos spalvų paletės.
 • Galima pasirinkti sėdynių ir eilių numeraciją- išgraviruoti arba išsiuvinėti.

Matmenys

Teatrinės kėdės Unit.

Unit produkto informacija

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!