fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Teatrinė kėdė Tiago Aida.Teatrinė kėdė Tiago Aida.

Tiago

0.00 

Suprojektuosime ir pagaminę sumontuosime jums teatrines kėdes. Kėdžių kaina priklauso nuo komplektacijos ir skaičiuojama pagal konkretų projektą.

Kaina: 0.00 
Sandėlyje: Nėra
Pristatysime: per 35 d. d.
Į palyginimą

Teatrinė kėdė „Tiago“.  Auditorinių / sporto arenų kėdžių kaina priklauso nuo komplektacijos ir skaičiuojama pagal konkretų projektą. Prašome atsiųsti Jūsų salės projektą ir mes Jums pateiksime tinkamiausią pasiūlymą.


Svarbiausias „Tiago“ kėdžių linijos bruožas yra elegantiška, paprasta forma. Keturios skirtingos šio auditorijos fotelio versijos leidžia geriau prisitaikyti prie konkrečios vietos ir kliento poreikių. „Tiago“ siūlo platų apdailos pasirinkimą, kad lengviau būtų pritaikyti šias kėdes įvairiems projektams. Teatrinė kėdė „Tiago“- puikus pasirinkimas tiek kuklioms, nedidelėms, tiek erdvioms salėms.

Paprastumas ir elegancija:

Grožis klasikinės formos stiliuje – tai teatrinės kėdės  „Tiago“. Charaziak dizaino studijoje sukurtas krėslas estetiškai itin tinka ypatingoms erdvėms, teatrams, kino, operos teatrams ir kitoms vietoms, kur visų pirma vertinamas menas.

Pasirinkimų įvairovė:

Būdingiausias „Tiago“ linijos bruožas yra jos elegantiška, tačiau paprasta ir lengva forma. Dėl plataus asortimento apmušalų audinių, galima  foteliams suteikti klasikinį arba modernų dizainą. Įdomus efektas gali būti pasiekiamas derinant audinius su mediniais elementais. Fotelio plotis individualiai nustatomas pagal konkrečios erdvės reikalavimus. Galima įrengti „Tiago“ krėslus su atlošu, kurio galima reguliuoti pasvirimo kampą. Tai vartotojams suteikia didesnę judėjimo laisvę.

Akustinės ypatybės:

Meniniams pasirodymams, paskaitoms ir filmams svarbu tobulai perteikti garsą. Akustinės krėslo „Tiago“ ypatybės leidžia geriau priimti garsą koncertų salėse, paskaitų auditorijose ir kino teatruose.

Ypatybės, funkcijos ir medžiagos

 • Atraminė konstrukcija: plieninį rėmą gaubia estetiškas metalinis lakuotas apvalkalas.
 • Sėdynė: plieninis krėslo rėmas apdengtas poliuretano porolonu, pasižyminčiu puikiomis mechaninėmis sėdynėmis.
 • Atlošas: pagamintas iš profiliuotos faneros. Atlošas paminkštintas poliuretano porolonu.
 • Atlošo nugara: gali būti apmušta arba pagaminta iš daugiasluoksnės aukščiausios kokybės faneros.
 • Porankiai: ergonomiški, gali būti minkštai apmušti iš visų pusių arba pagaminti iš daugiasluoksnės aukščiausios kokybės faneros.
 • Kojos: tvirtos lakuotos bukmedžio faneros kojos, pritvirtintos prie grindų.
 • Automatiškai susiglaudžianti sėdynė.
 • Tvirtinimo galimybės: krėslas tvirtinamas prie grindų kojomis.

Keturios skirtingos šio auditorijos fotelio versijos leidžia geriau prisitaikyti prie konkrečios vietos ir kliento poreikių.

Tiago Aida

Klasikinė visiškai apmuštų, minkštų kėdžių linija, turinti būdingą stačiakampę koją. Šie modeliai gali būti su fiksuotu arba atlenkiamu atlošu (galima reguliuoti pasvirimo kampą). Fotelius taip pat galima įsigyti su staliukais, kurie tvirtinasi prie porankio.

Teatrinė kėdė Tiago Aida.

Matmenys:

Teatrinė kėdė Tiago Aida.

Su staliuku:

teatrinė kėdė Tiago Aida.

Su atlenkiamu atlošu (galima reguliuoti pasvirimo kampą):

Teatrinės kėdės Tiago Aida.

Tiago Carmen

Patogūs, minkšti foteliai, kurių unikalų charakterį pabrėžia porankių  viršus pagamintas iš buko medienos. Porankių atramų spalvas galima rinktis iš plačios spalvų paletės. Natūrali medžiaga yra patvari, užtikrinanti maksimalų patogumą.

Teatrinės kėdė Tiago Carmen.

Matmenys:

Teatrinė kėdė Tiago Carmen.

Su atlenkiamu atlošu (galima reguliuoti pasvirimo kampą):

Teatrinė kėdė Tiago Carmen.

Tiago Etiuda

„Etiuda“ linijai būdinga paprastos formos ir išskirtiniai mediniai apdailos elementai. Fotelio atlošas ir kojos sukuria vieną liniją. Tiek krėslo kojos, tiek atlošas gali būti pagaminti iš natūralios buko medienos, kuri suteikia foteliui neįprastą ir prestižinį vaizdą.

Teatrinė kėdė Tiago Etiuda.

Matmenys:

teatrinė kėdė Tiago Etiuda.

Tiago Fosca

„Fosca“ linijai būdingas aukštas ir labai patogus fotelio atlošas. Krėslas atrodo įspūdingai. Tai visiškai apmušta versija. Labiausiai dėmesį patraukiantys linijos elementai yra suapvalinti porankiai.

Teatrinė kėdė Tiago Fosca.

Matmenys:

Teatrinė kėdė Tiago Fosca.

Teatrinė kėdė Tiago Fosca.

Tiago produkto informacija

Jums taip pat gali patikti…

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!