fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Akustinių baldų sistema Tepee.Akustinių baldų sistema Tepee.

Tepee

Modulinė sistema Tepee suteikia galimybę įsirengti biurą pagal individualius vartotojo poreikius ir sukurti beveik neribotą konfiguracijų skaičių. Galimybė įsikurti darbo vietą atitinkančią vartotojo interesus, susijusius su vykdomomis užduotimis, įskaitant komandinį ir individualų. Ši sistema puikiai tinka ir bendrose zonose, tokiose kaip poilsio ir priėmimo zonos.

Modulinės sistemos kaina priklauso nuo komplektacijos ir skaičiuojama pagal konkretų projektą.

Dėl detalesnės informacijos – teiraukitės info@musonas.lt

Į palyginimą

Geras bendradarbiavimas yra vienas iš pagrindinių šių dienų biurų elementų, tad mūsų asortimente esanti akustinių baldų sistema Teppe puikus sprendimas biurams. Svarbų vaidmenį atlieka ir tos vietos, kuriose galima kurį laiką atsipalaiduoti, giliai atsikvėpti ir vėl tęsti darbą, užpildytą nauja energija. Mūsų minkštasuolių sistemų sprendimai skatina susitikimus ir atsipalaidavimą bei padeda padalyti jūsų biuro erdvę į zonas.

Dėl savo lankstumo akustinių baldų sistema puikiai tiks skirtingo pobūdžio zonoms, tokioms kaip: poilsio, priėmimo, neoficialios susitikimų ir tylios darbo zonos. Maksimalus funkcionalumas su minimaliu elementų skaičiumi reiškia, kad jų konfigūracijos galimybės yra beveik beribės, o dizainerio vaizduotė yra vienintelė riba. Dėl naudojamų medžiagų  minkštasuolių sistema daro teigiamą poveikį akustiniam biuro komfortui. Šių modulinių baldų sistema neužgožia interjero, o tvarkingai pabrėžia jo charakterį.

Akustiniai baldai Tepee.

Modulinė Tepee sistema leidžia sukurti beveik neribotą konfigūracijų skaičių. Minkštasuolis be pertvarų arba minkštasuolis su skirtingo aukščio pertvaromis. Dėka modulinės struktūros sistemos, darbo vieta bus įrengta atsižvelgiant į darbuotojo poreikius.

Siūlomos skirtingos konfigūracijos:

 

Minkštasuolis

Visi sofų modeliai yra pagaminti iš tvirtos metalinės-medinės konstrukcijos. Sofos sėdynė remiasi į metalinį rėmą, prie kurio pritvirtinamos apvalios kojos. Kojos pagamintos iš buko medienos ir balto ar juodo milteliniu būdu padengto metalo profilio. Naudojimo patogumą užtikrina tinkamai parinktos tinkamo storio ir tankio putos.

Minkštasuolis su pertvara

Sofos yra su termiškai suformuota veltinio pertvara, kuri yra 3 skirtingų aukščių. Veltinio pertvara pritvirtinta prie sofos atlošo, naudojant vertikalią iš faneruotos faneros dalį. Plokštė papildomai stabilizuota jungtimi, pagaminta iš tvirtos buko medienos.

Stalai

Stalo viršus yra  pagamintas medžio drožlių plokštės, padengtos HPL laminatu iš abiejų pusių. Viršutinė dalis pritvirtinta prie rėmo, pagaminto iš tvirtos buko medienos. Stalo pagrindas yra metalinis rėmas, prie kurio pritvirtintos apvalios kojos. Kojos pagamintos iš buko medienos ir balto ar juodo milteliniu būdu padengto metalo profilio.

Pertvaros

Pertvaras sudaro plokštė, pagaminta iš termoforminio veltinio lakšto, ir vertikali su metaline koja. Vertikali dalis yra pagaminta iš faneruotos plokštės, kuri yra skirta stabilizuoti skydą. Pertvaros tiekiamos kaip atskiros versijos arba integracijai skirtos versijos, kurios leidžia sukurti skirtingus išdėstymus.

Tepee darbas

Darbo vietą sudaro pertvara ir darbo stalas, kurio viršutinė dalis pagaminta iš 25 mm melamino dvigubos drožlių plokštės. Kaip papildomas variantas, viršuje gali būti įrengti laikmenų prievadai arba lizdai, kurie leidžia nukreipti laidus.

Elektros ir kompiuterinio tinklo skydelis

Atskirai siūlomi minkštasuolių modeliai, stalai ir Tepee darbo vietos gali būti su šiais elektros skydeliais:
– OE Electrics PIX – elektrinis skydelis, skirtas Tepee minkštasuoliams;
– OE Electrics Pluto – elektrinis skydelis, skirtas lentelėms iš Tepee sistemos;
– OE Electrics Pixel – elektrinis skydelis, skirtas Tepee darbo vietai.

Siūlomos gobelenų spalvos:

Jums taip pat gali patikti…

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!