fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Darbuotojų mokymai, supažindinantys su naujausiomis biuro baldų tendencijomis

2020-09-09

Vasaros pabaigoje pravedėme mokymus mūsų darbuotojams Kaune. Pakvietėme juos susiburti, kad galėtume pristatyti naujausias biuro įrengimo tendencijas, populiariausias ir madingiausias medžiagas, spalvas ir modelius, ergonominių kėdžių naujienas. Taip pat aptarėme, kaip derėtų organizuoti darbą bei rūpintis savo ir savo klientų sveikata. Galėjome tuo pačiu pasidžiaugti naujai įrengta mūsų partnerio Nowy Styl Group biuro inspiracijos centro ekspozicija mūsų Kauno salone. Tokie darbuotojų mokymai padeda tapti savo srities profesonalais.

Darbuotojų mokymai Kauno salone apie biuro baldus.

Platus kėdžių ir biuro baldų asortimentas

Mokymų metu daug dėmesio buvo skiriama darbuotojų supažindinimui su naujausiu mūsų partnerio Nowy Styl Group siūlomų biuro prekių asortimentu, kuris apima daugybę sričių. Tai ir ergonominės darbuotojų ir vadovų kėdės, vaikiškos kėdės, virtuvės baldai, laukiamųjų ir lankytojų kėdės, krėslai, modulinių minkštųjų baldų sistemos, biuro baldai. Pastaruosius sudaro ne tik stalai, bet ir įvairios pastatomos, pakabinamos ir mobilios spintelės, stalčių blokai, spintos su lentynomis, spintos su stalčiais, įvairūs aksesuarai. Didelį dėmesį skyrėme ir akustiniams sprendimams biuruose. Buvo pristatytos akustinių plokščių linijos Sileo ir Formo. Tai išskirtinių akustinių, garsą sugeriančių plokščių linijos. Akustinės plokštės gali būti tvirtinamos prie sienos ar lubų, tuo tarpu akustinė sienelė- tvirtinama prie stalo. Šių sienų plokščių naudojimas ne tik padeda sumažinti aido efektą konkrečioje patalpoje, bet ir leidžia sukurti unikalią ir jaukią vietą, suteikiančią darbuotojams akustinio komforto jausmą.

Darbuotojų mokymai apie akustines plokštes.

Modernaus biuro sukūrimas

Mes kiekvieną dieną ieškome šiuolaikinių produktų ir sprendimų, pristatome įdomius biurų, stadionų, konferencijų ir sporto salių, valgyklų projektus. Mūsų įmonė stengiasi augti kaip organizacija bei tobulėti profesinėje srityje, tad visada siekiame kelti ir mūsų darbuotojų kompetenciją. Darbuotojų mokymai padeda gilinti žinias bei stiprinti bendradarbiavimą tarp darbuotojų. Mokymuose daug dėmesio buvo skirta naujų modernumu alsuojančių biurų įrengimo tendencijoms. Per pastaruosius metus biuro samprata nuolat keitėsi. Biuras nebeturi ryškių nustatytų rėmų ir nebėra niūri patalpa su griežtai vienoje linijoje sustatytais darbuotojų stalais ir darbo kėdėmis. Šiuolaikinis biuras tapo vieta, kurioje svarbiausias tampa darbuotojas.

Darbuotojų mokymai apie biuro baldus.

Gerai suprojektuoto biuro nauda

Šiandien darbdaviai vis dažniau priversti ieškoti naujų sprendimų, kurie padėtų sukurti biurą atitinkantį vis didėjančius darbuotojų lūkesčius. Kiekvienas iš mūsų jau galime pasakyti savo nuomonę, kaip turėtų atrodyti biuras, kuriame norėtųsi dirbti. Darbuotojams ypač svarbi tapo darbo aplinka. Visi nori dirbti gerai suprojektuotame biure. O ką tai reiškia? Biure, kuriame kiekviena detalė yra gerai apgalvota, darbo aplinka suskirstyta į atskiras erdves, padeda sukurti bendravimui palankią aplinką. Kai darbuotojai gali netrukdomi dirbti savo darbą, turi poilsio zonas, kuriose gali patogiai išgerti kavos. Daugeliui svarbu, kad moderniame biure būtų įvairaus dydžio posėdžių ir konferencijų salių, vietų spontaniškiems susitikimams, telefono būdelių, zonų netrikdomam darbui (skaitykla, tyli patalpa) ir auditorijų. Gerai organizuota ergonominė darbo aplinka pagerina savijautą, koncentraciją, darbo produktyvumą. Šiuo atžvilgiu tikrai verta galvoti apie modernų biurą kaip apie investiciją.

Hexa modulinių baldų linija.

Mokymų metu akcentavome, kad naujos technologijos ir darbo lankstumas leidžia mums įdomiai ir funkcionaliai suprojektuoti biurus. Verta pabrėžti, kad tai nėra jau tokia lengva užduotis. Mes turime sukurti modernią erdvę, kuri būtų idealiai pritaikyta tam tikros organizacijos poreikiams bei atspindėtų kiekvienos įmonės charakterį bei vykdomą veiklą. Projektuodami ir rekomenduodami vienokius ar kitokius mūsų produktus, siekiame kompromiso, bei stengiamės atrasti tinkamiausią spendimą, tinkantį konkrečiam mūsų klientui. Visada norime patarti, kokie sprendimai ir pasirinkimai jiems būtų naudingiausi. Biuras su sukurtomis ergonominėmis darbo vietomis yra investicija, kuri turėtų būti gerai apgalvota.

Šiuolaikiniai biuro baldai.

Džiaugiamės, kad darbuotojų mokymai praėjo sėkmingai ir suteikė kiekvienam naujų žinių. Tokie darbuotojų mokymai padeda tapti savo srities profesonalais.

Pasibaigus darbuotojų mokymams, maloniai kviečiame apsilankyti naujai įrengtoje šiuolaikinių biuro baldų ekspozicijoje, kurią rasite mūsų Kauno salone. Salone galėsite išbandyti baldus iš naujausios biurų baldų kolekcijos, o patyrę konsultantai atsakys į visus iškilusius klausimus.

Minkštųjų modulinių baldų linija Tapa.

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!