fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Ergonominės darbo vietos sukūrimas

2020-11-25

Keičiantis laikams ir modernėjant visuomenei bei besikuriant vis daugiau šiuolaikiškų biurų, ergonominiai biuro baldai tampa vis svarbesni. Ergonominės darbo vietos sukūrimas tiesiogiai įtakoja įmonių sėkmingą darbą. Visiems tiems, kurie nori patobulinti savo darbo aplinką, reikia atsižvelgti į darbo vietos ergonomiką, kurios dėka sukuriama palanki darbo atmosfera bei pagerėja darbo našumas ir darbuotojų tiek emocinė, tiek ir fizinė būklė.

Ergonominiai biuro baldai.

Ergonominės darbo vietos sukūrimas: visi „už“

Dabar inovatyvus ir šiuolaikiškas biuras neįsivaizduojamas be modernių baldų, kurie yra suprojektuoti taip, kad maksimaliai prisitaikytų prie visų darbuotojų individualių poreikių bei padėtų įgyvendinti pagrindinius įmonės tikslus. Pasistengėme sugrupuoti pagrindines ergonominės darbo vietos teikiamus privalumus kiekvienam darbuotojui:

 • Sveikata
  Pirmasis pranašumas, kuris ateina į galvą kalbant apie ergonomišką biuro dizainą, yra jo poveikis sveikatai. Dirbdami prie stalo sėdimoje padėtyje, kaip daro daugelis iš mūsų, galime turėti daugybę neigiamų padarinių sveikatai. Tai gali būti bloga laikysena, skausmai ir net netinkamas virškinimas. Ergonominiai baldai gali padėti kovoti su šiomis problemomis, suteikdami darbuotojams galimybę saugoti savo sveikatą sėdint ar stovint darbe.
 • Sauga
  Remdamiesi sveikos darbo aplinkos propagavimu, ergonominiai baldai taip pat gali padėti užtikrinti saugią jūsų darbo vietą. Baldai, kurie nėra ergonomiški, gali neatrodyti nesaugūs. Šiuo atveju reikėtų pagalvoti, kokią įtaką netinkami baldai žmogaus sveikatai gali turėti po daugelio metų.
 • Produktyvumas
  Puikūs ergonomiški baldai teigiamai koreliuoja su produktyvumu. Kaip tai veikia? Ergonomiški baldai padeda išvengti nereikalingo judėjimo ir nepatogios poilsio bei darbo padėties. Atlikti eiliniai užduočiai prireikia mažiau laiko, o tai tik didina darbo efektyvumą. Ergonomiški baldai gali padėti padidinti komfortą, produktyvumą ir pasitenkinimą darbu.
 • Dizainas
  Ergonominiai biuro baldai nebūtinai turi būti nuobodūs. Yra tiek daug pritaikymo variantų, pradedant ergonomiškomis kėdėmis ir reguliuojamo aukščio stalais, baigiant įvairiais priedais ir aksesuarais, tokiais kaip pieštukinės, skirtingų dydžių dėžutės, metalinės arba apmuštos pertvaros. Turėdami didžiulį pasirinkimą ergonomiškų baldų, tikrai rasite detalių, atitinkančių jūsų asmeninį skonį ir darbo vietos kultūrą.

Ergonominės darbo vietos sukūrimas.

 • Išlaidos
  Pirkdami ergonomiškus biuro baldus, turite galvoti apie tai kaip apie investiciją. Atsižvelgiant į pirmiau minėtus pranašumus, ilgainiui pirkimo išlaidos bus žymiai mažesnės. Dėka ergonomiškų baldų, galima sumažinti bendras įmonės išlaidas, kadangi darbuotojai rečiau skundžiasi sveikata, to pasekoje mažiau būna nedarbingumo atostogose.

Platus ergonominių baldų pasirinkimas

Platus ergonominių biuro baldų pasirinkimas yra būtinas, kad galėtų visiškai atitikti kiekvieno darbuotojo asmeninius lūkesčius. Kokybiški ir ilgaamžiai biuro baldai padeda sukurti funkcionalias ir patogias darbo erdves, pritaikytas bet kurios organizacijos poreikiams. Šiuolaikiniame biure žmonės sklandžiai keičia savo darbo stilių. Tinkamas erdvės išdėstymas, suteikiantis darbuotojams galimybę pasirinkti vietą, kur jie nori atlikti savo profesines pareigas, gali padidinti jų efektyvumą iki 60%. Rinkdamiesi ryškių spalvų minkštasuolių modelius iš Play&Work, Hexa, LinkUP baldų linijų, derindami juos su atskirai stovinčiais stalais bei spintelėmis iš modulinių baldų sistemų eModel , Easy Space , galite sukurti puikią vietą kavai išgerti ar produktyvioms diskusijoms vystyti. Tad pertraukėlės ar susirinkimo metu jūs ir jūsų komanda galėsite suplanuoti visą darbo dieną biure.

Akustika biure – funkcionalumas ir dizainas

Labai svarbu projektuojant biurą pasirinkti sprendimus, kuriuose derinamas funkcionalumas ir dizainas. Akustika taip pat yra labai svarbus aspektas. Rekomenduojame kuriant naujas darbo ir poilsio erdves biure pasirinkti sprendimus ir gaminius, turinčius akustines savybes. Dėl akustikos mes galime sukurti tinkamą atmosferą darbui mūsų suprojektuotoje erdvėje. Dėl to darbas gali būti efektyvesnis. Akustinius gaminius sudaro daugybė skirtingų sprendimų, tokių kaip baldų dalys su akustinėmis sienelėmis, akustinės plokštės ir akustinės užuolaidos, kurias reikia naudoti projektuojant darbo vietą. Pagaminti iš kokybiškų medžiagų, turintys platų spalvų ir formų pasirinkimą- akustiniai baldai, tokie kaip Play&Work minkštasuoliai su įvairaus aukščio pertvaromis, integruotais staliukais, garantuoja efektyvių darbo ir poilsio vietų sukūrimą su puikia garso izoliacija bei aido efekto sumažinimu ar visišku jo nebuvimu.

Akustiniai biuro baldai.

Ergonominių baldų pasirinkimas- puikus ir modernus sprendimas

Apibendrinant, galime pateikti keletą priežasčių, kodėl verta apsvarstyti ergonomiškų baldų įsigijimą, kuriant savo darbo vietą:

Sukuriama darbo erdvė, kuri skatina kurti tarpusavio ryšius:

ergonominė darbo vieta suteikia vietos atsitiktiniams pokalbiams ir bendriems veiksmams, netrukdant kitiems dirbti, leidžia žmonėms susitikti tiek formalioje, tiek neoficialioje aplinkoje, palengvina ir susitikimus su žmonėmis iš įvairių organizacijos dalių, padeda darbuotojams sukurti vidinę tinklo sistemą.

Skatinamas savarankiškumas:

ergonominė darbo vieta nevaržo darbuotojų, suteikia jiems laisvę pasirinkti darbo vietą ir laiką, leidžia asmeniškai apibrėžti efektyviausią darbo vietą.

Kompetenciją ugdanti darbo vieta:

ergonominė darbo vieta palengvina užduočių vykdymą derinant atskirų komandų darbo stilių, leidžia efektyviai dirbti, neatsižvelgiant į užduoties pobūdį. Taip pat  palaiko mokymosi procesus ir keitimąsi informacija, leidžia visiškai išnaudoti žinias ir įgūdžius, suteikiant erdvės individualiam darbui ar darbui komandoje, kuriam reikia susikaupimo.

Ergonominiai biuro baldai.

Atsiradus naujoms ergonominio biuro tendencijoms, aišku viena- ergonominės darbo vietos sukūrimas vaidina itin svarbų vaidmenį sklandžioje biuro veikloje. Jei jums reikia pagalbos pasirenkant ergonomiškus biuro baldus, nedvejodami susisiekite su mumis telefonu 8 37 567315 arba elektroniniu paštu– info@musonas.lt

Visą biuro baldų asortimentą rasite čia.

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!