• Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Minkštasuolis LinkUp yra aptrauktas gobelenu.Minkštasuolis LinkUp yra aptrauktas gobelenu.

LinkUP

Darbuotojams reikia akimirkos pailsėti ir pasikrauti. Dirbant visą laiką susikaupus ir vykdant daug dėmesio reikalaujančias užduotis, žmogaus organizmas pavargsta. Tad ši linija sukurta tam, kad darbuotojai atsitraukę nuo savo darbų galėtų atgauti jėgas ir pasikrauti naujų. Subtilūs, ergonomiški ir minkšta forma pasižymintys LinkUp baldai kviečia atsipalaiduoti. 3D susiuvimas suteikia elegancijos ir tuo pačiu sukuria jaukumo jausmą.

Kaina skaičiuojama pagal konkretų projektą, kreipkitės – info@musonas.lt

Į palyginimą

LinkUP liniją sudaro gultas ir krėslas su nuimama pagalve. Elementams būdinga lengva ir paprasta forma. Taip pat siūloma daugybė išdėstymo galimybių. Dėka minkštų medžiagų ir užpildų, ši linija suteikia galimybę darbuotojams atsipalaiduoti ir palengvina neoficialius susitikimus, kuriuose dažnai gimsta geriausios idėjos. Minkštasuolis LinkUP puikiai tiks biuro bibliotekoje ir poilsio zonoje. LinkUP užtikrina greitą ir lengvą vietos išplanavimą. Krėslas ir gultai gali atsiremti vienas į kitą, sudaryti eiles ar būti sudėti atskirai. Šie baldai atveria naujas galimybes ir siūlo įdomų vaizdinį efektą. Naudojimo patogumą padidina iš putplasčio pagaminta sėdynė ir galimybė ją prijungti prie maitinimo ar USB lizdo.

Linija LineUp leidžia sukurti nemažą konfigūracijų skaičių, tai priklauso nuo dizainerio fantazijos. Krėslai ir gultai gali sudaryt eiles, atsiremti vienas į kitą ar būti sudėti atskirai.

Siūlomos skirtingos konfigūracijos:

Konstrukcija

LinkUP linija susideda iš dviejų modelių – gulto ir krėslo. Abu modeliai turi patvarią medinę konstrukciją. Kruopščiai parinktas putų tankis ir storis suteikia komfortiškumo. Linijos LinkUP gaminiuose naudojamos putos yra atsparios ugniai. Kiekvienas modelis stovi ant juodų medinių padukų pritvirtinų gaminio apačioje.

Elektros skydelis

Abiejuose LinkUP modeliuose gali būti elektrinis prievadas kairėje arba dešinėje. Vienam modeliui galite užsisakyti tik vieną elektrinį prievadą. Prievado versija gali būti viena iš: PIX 1x230V su standartinio DE, JK, FR kištuku; arba PIX 2xUSB.

Apmušalai

LinkUP gultas ir krėslas yra dviejų apmušalų tipų: Blazer ir Synergy. Pagalvėlė susideda iš putplasčio ir apmušalų audinio, kurie padidina komfortą. Abiejuose modeliuose iš LinkUP linijos galima naudoti apmušalus ir susiuvus viršutiniamw sėdynės paviršiuje, kuris suteikia 3D efektą. Pastaba: vieno modelio neįmanoma derinti iš dviejų rūšių apmušalų.

Siūlomos gobelenų spalvos:

Jums taip pat gali patikti…