fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Soft bench LinkUp with upholsterySoft bench LinkUp with upholstery

LinkUP

Darbuotojams reikia akimirkos pailsėti ir pasikrauti. Dirbant visą laiką susikaupus ir vykdant daug dėmesio reikalaujančias užduotis, žmogaus organizmas pavargsta. Tad ši linija sukurta tam, kad darbuotojai atsitraukę nuo savo darbų galėtų atgauti jėgas ir pasikrauti naujų. Subtilūs, ergonomiški ir minkšta forma pasižymintys LinkUp baldai kviečia atsipalaiduoti. 3D susiuvimas suteikia elegancijos ir tuo pačiu sukuria jaukumo jausmą.

Kaina skaičiuojama pagal konkretų projektą, kreipkitės – info@musonas.lt

Į palyginimą

LinkUP liniją sudaro gultas ir krėslas su nuimama pagalve. Elementams būdinga lengva ir paprasta forma. Taip pat siūloma daugybė išdėstymo galimybių. Dėka minkštų medžiagų ir užpildų, ši linija suteikia galimybę darbuotojams atsipalaiduoti ir palengvina neoficialius susitikimus, kuriuose dažnai gimsta geriausios idėjos. Minkštasuolis LinkUP puikiai tiks biuro bibliotekoje ir poilsio zonoje. LinkUP užtikrina greitą ir lengvą vietos išplanavimą. Krėslas ir gultai gali atsiremti vienas į kitą, sudaryti eiles ar būti sudėti atskirai. Šie baldai atveria naujas galimybes ir siūlo įdomų vaizdinį efektą. Naudojimo patogumą padidina iš putplasčio pagaminta sėdynė ir galimybė ją prijungti prie maitinimo ar USB lizdo.

Minkštasuolis LinkUp yra aptrauktas gobelenu.

Musonas – Mūsų salone Kaune atidaryta nauja Ofiso… | Facebook

Linija LineUp leidžia sukurti nemažą konfigūracijų skaičių, tai priklauso nuo dizainerio fantazijos. Krėslai ir gultai gali sudaryt eiles, atsiremti vienas į kitą ar būti sudėti atskirai.

Siūlomos skirtingos konfigūracijos:

Konstrukcija

LinkUP linija susideda iš dviejų modelių – gulto ir krėslo. Abu modeliai turi patvarią medinę konstrukciją. Kruopščiai parinktas putų tankis ir storis suteikia komfortiškumo. Linijos LinkUP gaminiuose naudojamos putos yra atsparios ugniai. Kiekvienas modelis stovi ant juodų medinių padukų pritvirtinų gaminio apačioje.

Minkštasuolis LinkUp yra aptrauktas gobelenu.

Elektros skydelis

Abiejuose LinkUP modeliuose gali būti elektrinis prievadas kairėje arba dešinėje. Prievado versija gali būti viena iš: PIX 1x230V su standartinio DE, JK, FR kištuku; arba PIX 2xUSB.

Vienam modeliui galite užsisakyti tik vieną elektros prievadą. Galima elektros prievado vieta parodyta paveikslėliuose:

Minkštasuolis LinkUp yra aptrauktas gobelenu.

Apmušalai

LinkUP gultą ir krėslą galima įsigyti su įvairių tipų apmušalais. Užsakant gaminį, būtina pasirinkti sėdynės (F1) ir sėdynių šonų (F2) apmušalų spalvą. Taip pat, jei yra poreikis, ir pagalvėlių apmušalų spalvą (F3).

Soft seating LinkUP.

Pagalvėlė susideda iš putplasčio ir apmušalų audinio, kurie padidina komfortą.

soft_seating_linkup_cushion

Abiejuose modeliuose iš LinkUP minkštųjų baldų linijos galima naudoti apmušalus, kurie suteikia 3D efektą. Pastaba: vienas modelis negali būti aptrauktas skirtingų rūšių apmušalais.

Siūlomos audinių spalvos:

Era-CSE Felicity-FLG Radio-RD(X)F

Valencia-VL Silvertex-SX Step-STG_Step melange-STMG

Blazer-CUZ Synergy-LDS

Jums taip pat gali patikti…

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!