fbpx
 • Virš 25 metų
  patirtis
 • Didžiausias kėdžių
  pasirinkimas Lietuvoje
 • Iki 5 metų
  garantija
 • Pristatymas
  nuo 1 darbo dienos
 • Salonų tinklas
  Lietuvoje
0

Krepšelyje nėra produktų.

Žaliosios energijos vartojimas – mūsų įmonės indėlis į tvaresnę aplinką

2022-02-18

Žaliosios energijos vartojimas vis labiau tampa neatsiejama gyvenimo dalimi. Kasdien rūpindamiesi ergonomiška darbo vieta nepamirštame, kad labai svarbu ir aplinka, kurioje esame. Šiandien gyvendami įtemptame gyvenimo ritme, ne visuomet susimąstome kaip galėtume prisidėti prie klimato kaitos mažinimo. Įprastos priemonės neretai reikalauja papildomų pastangų ar išlaidų, o pavyzdžiui, vietinės žaliosios energijos pasirinkimas nereikalauja nei įpročių keitimo, nei papildomų kaštų.

2021 m. naudojome Lietuvos vėjo jėgainių elektros energiją, taip sumažindami šiltnamio efektą sukeliančias dujas. Vartodami Žaliąją Energiją atlikome reikšmingą vaidmenį kovojant su klimato atšilimu ir sumažinome 162 tonų CO². Šis kiekis prilygsta 323 gyventojams, tapusiems vegetarais, 231 gyventojams atsisakiusiems 1 skrydžio per vienerius metus, 5570 pasodintam medžių skaičiui. Šie skaičiai iš tiesų gali turėti didelę įtaką, siekiant sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. Naudojant elektrą, gaminamą iš atsinaujinančių šaltinių, ženkliai sumažėja teršalų ore kiekis.

Jaučiamės atsakingi už savo veiklą, todėl prisidedame prie aplinkai draugiško verslo puoselėjimo. Tikime, kad mūsų žaliosios energijos vartojimas ir jo teikiama nauda bus pavyzdys kitiems, ir įkvėps prisijungti prie gamtos ir bendros, sveikesnės aplinkos kūrimo.

Kaip susikurti ergonomišką darbo vietą? (youtube.com)

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienlaiškio prenumerata.

Palaukite...

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Musonas.lt prenumeratą!